Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení chyb v profilech her a vývojářů

< >
@Zoltan (29.12.2019 13:25): A jo, máš pravdu, vůbec jsem si nevšiml, že ten profil, co jsem migroval předtím, patří k freeware verzi :) Tak v tom případě bychom asi měli mobily přehodit k té druhé verzi.
@Ronik (29.12.2019 13:15): A není ta freeware verze trochu rozdílná? Ta placená obsahuje nové úrovně i hratelné postavy. Navíc freeware verze se dá stále sehnat, takže i hodnotit se může jinak.
@Charllize (16.11.2019 11:12): Co se tak dívám na jejich stránky (Idea Factory International), tak jsou tam hry, které tady jsou zařazené u Idea Factory. Tak jsem si říkala, že by nebylo na škodu to mít sloučené pod jedno.
Idea Factory a jeji mezinarodni pobocka maji zcasti odlisne hry. Tedy spis ze ta original japonska ma hry co tady nikdy nevysli nebo nevyjdou. Ale kdyz je hlavni zakladni Idea Factory tak je to asi jedno.
(Pardon, ale mě to slučování her a všeho tady trochu prudi :)
Předpokládám, že všechny odkazy na Humble store jsou přidány strojově. Odkazy na hry od Nintenda nefungují - např Pokémoni. Jde o to, že Tyhle hry muže Humble prodávat jen v americe. Je tedy otázka, zdy by na DH měly být.
@Fritol (29.10.2019 22:24): Nerozhodí, u PC je pouze rok, takže se v "Právě vychází" nezobrazí. Fakt mi to nepřijde jako takový problém - každopádně pokud nastane nějaká nepředvídatelná věc a něco se pokazí, budu to adresovat.
Teď když koukám na to RDR 2, tak to není stejný případ. RDR má stanoveno přesné datum vydání PC verze. Takže stejně si myslím, že by to u Death Stranding být nemělo prostě. Jak to pak bude vypadat v "Právě vychází"? Nebude to náhodou DH brát tak, že to vychází 1.1.2020?

Imo zbytečně matoucí informace které akorát rozhodí databázi.
Mohla bych poprosit o vrácení návrhu k editaci hry Dangerous High School Girls in Trouble? Udělala jsem v úpravě chybu a došlo mi to až teď. Omlouvám se za komplikace.
Před nějakým časem jsem přidal hru Rocketboots Mania a nevšiml jsem si že už na Databázi je pod názvem [chybný odkaz na hru]. Hra v průběhu vývoje změnila název a při přidávání jsem si neuvědomil, že na databázi může být pod starým názvem.
Nevím nakolik to je důležité a zda se vám to chce řešit, ale u hry Castle Wolfenstein je komentář, který patří asi k Wolfenstein 3D. Tak nevím zda by nebylo dobré ho přesunout nebo smazat? Aby to někoho nemátlo a nešířily se tu zbytečně špatné informace.
Hlásím nefunkční ikonku sledování hry na „kartotéčním lístku”, resp. náhledu stěžejních informací ke hře v knihovně. Kliknu na obal hry a na kartičce s informacemi je ikonka neustále šedá, přestože hru sleduji. Ostatní ikonky, jako „Chci si zahrát”, „Hraji hru”, „Dohrál jsem hru” a „Vlastním hru” fungují naprosto spolehlivě. Předem díky za reakci.
V profilu hry Sanitarium tabulka ve statistikách ukazuje, že jeden uživatel hodnotil 0%, v hodnoceních jednotlivých uživatelů takové ohodnocení ale není.
@leebigh (30.05.2019 01:53): Běžní uživatelé své zajímavosti a odkazy samozřejmě upravovat mohou, ale tuším jen hodinu po jejich odeslání. Sranda je, že ti tady odpověděli dva moderátoři a ani jeden tu zajímavost neupravil :) Máš to tam.
Můžu poprosit o úpravu zajímavosti u hry Sigil? Zapomněl jsem do Beast Boxu přidat řádek s XL tričkem s motivem Sigilu. Děkuji a omlouvám se.
U zajímavostí her je za přezdívkou přidávajícího a datem mezera, místo aby byla až za čárkou. U odkazů je to v pořádku.
Ahoj, zaznamenal jsem takovou kuriozitu. Všiml jsem si, že jsem psal před nějakou dobou svůj 150. komentář, pak jsem po nějaké době psal další a všiml jsem si, že jich mám pořád jen 150, tudíž jeden musel být smazán. Hledal jsem a zjistil jsem, že zmizel celý profil hry Half-life: Source. Např. tento profil https://www.databaze-her.cz/hry/half-life-deathmatch-source/ na něj přímo odkazuje ve svém popisu, ovšem po rozkliknutí https://www.databaze-her.cz/hry/half-life-source/ stránka neexistuje. Co s tím? Byl profil smazán úmyslně s tím, že pouhá předělávka enginu si nezaslouží celý profil? Proč tedy HL: deathmatch profil má? Asi by to chtělo sjednotit. :)
@Zoltan (06.04.2019 12:28): Aha, no Catacomb Abyss má přímo ve hře uveden pouze Softdisk, takže bych tam asi nechal ten (koneckonců to bude alespoň korespondovat s ostatními díly, které tam taky mají uveden Softdisk, krom prvního Catacomb 3D The Descent, který dělal jakoby přímo ID pro Softdisk a ve hře je i zmíněn). Každopádně už jsem poslal úpravu.
@Isair (06.04.2019 11:39): Co vím, tak Gamer's Edge byla jakási divize Softdisk Publishing, kterou založil John Romero. Šlo o měsíční předplatné cd disku plného her a programů, pracovali na něm mimo Romera i oba Carmackové a částečně i Hall. Proto se u některých her objevuje Gamer's Edge a u některých Softdisk, protože je to dost provázané. Je v tom hokej :D
@Jumas (05.04.2019 18:41): Tak možná by bylo fajn, kdyby je někdo rovnou sloučil, ať to tu zase nezapadne :) (mám dojem, že jsem to takových pár let zpátky už jednou hlásil).

Byť co teď koukám, možná by ke Catacomb Abyss více sedl jako vývojář Softdisk Publishing (jako u ostatních dílů, navíc v GoG verzi není o Gamer's Edge žádná zmínka), i tak by to možná chtělo ten jeden Gamer's Edge profil smáznout, aby tu nedělal zbytečné problémy.
Schvaloval jsem to já. Moje chyba, že jsem si nevšim, že všichni 3 jsou jako jeden profil, vypadalo to jako 3 samostatný :) Dám to teda pod ten Odin, asi to tak bude nejsprávnější ;)

Diskutující (9)