Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení chyb v profilech her a vývojářů

< >
@bukrrCZ (20.02.2020 14:50): Bohužel pokud se nejedná o PS4, tak DH ohledně konzolí dost zaostává stále. Konzolové exkluzivity minulých generací tu stále z velké části chybí a bude potřeba to všechno přidat ještě. PC komunita se nezapře no :) Ale ono to půjde...
23. listopadu je datum vydání rebootu pro Xbox 360 a PS3 v Americe, takže je přimíchaný mezi původní Splatterhouse
@Zoltan (29.12.2019 13:25): A jo, máš pravdu, vůbec jsem si nevšiml, že ten profil, co jsem migroval předtím, patří k freeware verzi :) Tak v tom případě bychom asi měli mobily přehodit k té druhé verzi.
@Ronik (29.12.2019 13:15): A není ta freeware verze trochu rozdílná? Ta placená obsahuje nové úrovně i hratelné postavy. Navíc freeware verze se dá stále sehnat, takže i hodnotit se může jinak.
@Charllize (16.11.2019 11:12): Co se tak dívám na jejich stránky (Idea Factory International), tak jsou tam hry, které tady jsou zařazené u Idea Factory. Tak jsem si říkala, že by nebylo na škodu to mít sloučené pod jedno.
Idea Factory a jeji mezinarodni pobocka maji zcasti odlisne hry. Tedy spis ze ta original japonska ma hry co tady nikdy nevysli nebo nevyjdou. Ale kdyz je hlavni zakladni Idea Factory tak je to asi jedno.
(Pardon, ale mě to slučování her a všeho tady trochu prudi :)
Předpokládám, že všechny odkazy na Humble store jsou přidány strojově. Odkazy na hry od Nintenda nefungují - např Pokémoni. Jde o to, že Tyhle hry muže Humble prodávat jen v americe. Je tedy otázka, zdy by na DH měly být.
@Fritol (29.10.2019 22:24): Nerozhodí, u PC je pouze rok, takže se v "Právě vychází" nezobrazí. Fakt mi to nepřijde jako takový problém - každopádně pokud nastane nějaká nepředvídatelná věc a něco se pokazí, budu to adresovat.
Teď když koukám na to RDR 2, tak to není stejný případ. RDR má stanoveno přesné datum vydání PC verze. Takže stejně si myslím, že by to u Death Stranding být nemělo prostě. Jak to pak bude vypadat v "Právě vychází"? Nebude to náhodou DH brát tak, že to vychází 1.1.2020?

Imo zbytečně matoucí informace které akorát rozhodí databázi.
Mohla bych poprosit o vrácení návrhu k editaci hry Dangerous High School Girls in Trouble? Udělala jsem v úpravě chybu a došlo mi to až teď. Omlouvám se za komplikace.

Diskutující (10)