Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení chyb v profilech her a vývojářů

« Novější Starší »
@Johny8x (15.12.2018 11:02): Koukám, že tu druhou jsem schválil já, ale na svou obranu musím uvést, že ten první návrh měl až do září špatný název, takže jsem na duplicitu kvůli tomu nepřišel :/ Každopádně je to blbý :(
@leebigh (14.12.2018 14:49): To jsem projel plno her a nahrazoval nefunkční oficiální stránky. U některých MumboJumbo titulů jsem na Game House narazil (třeba u Snowball Run), tak jsem to doplnil i k Luxoru. Že jde o digitální distribuci jsem netušil, takže to klidně edituj.
Série Luxor.
Vývojář MumboJumbo má nefunkční stránky, ale v profilech je uveden odkaz na GameHouse, což tedy podle mě ofic. stránky nejsou i když byly takto editovány.
Co na to kolokvium VIP ? :-)
@miCHALupka (09.12.2018 15:41): Je to tak, máme tu hru interně uvedenou i v seznamu profilů, které jsou adepty na sloučení. Už zbývá jen naplánovat seanci, kde to finálně rozsekneme - počítám že začátek roku by na to mohl být dobrý čas.
Můj názor na hidden object hry Alice in Wonderland. První z roku 2010 v pořádku, ale přidávat "Extended Edition" z roku 2011, která skoro nic na hře nepozmění, my nepřijde pro databázi příliš dobré. Zajímalo by mě, jak se k tomu DH staví. Já bych byl proto smazat tu "Extended Edition" a pouze u té verze z roku 2010 zmínit, že vyšla ve vylepšené verzi v roce 2011 a co se změnilo. To by se sem rovnou mohli skoro všechyn hidden object hry přidat dvakrát, jednou jako klasicky vydané a podruhé jako "extended".

https://www.databaze-her.cz/hry/alice-in-wonderland-2010/
https://www.databaze-her.cz/hry/alice-in-wonderland-extended-edition/
Předem se bez mučení přiznávám že v mnou přidané hře Battlestar Galactica Deadlock (zatím se schvaluje) jsem úplně zapomněl naklikat ještě další platformy, takže chybí PS4 a Xbox One, datum pro všechny tři stejné.
Odeslal jsem změnu profilu hry Quell Memento, konkrétně změnu názvu. Nevšiml jsem si ale, že je název ještě několikrát v popisu hry, tak prosím opravit popis, nebo vrátit návrh.
@Drolin (23.08.2018 14:02): To zobrazování hodnocení u vývojářů je už rozbité dlouho, ukazují se tam jen hry, které byly přidané před platformovým updatem.
Smazat

Pro Evolution Soccer 2008 - PS2, PSP a DS (V podstatě starý ročník s aktualizovanou soupiskou, DS verze uplně mimo)
Pro Evolution Soccer 2012 - PSP, 3DS (To samé)
U dalších ročníků to bude nejspíš stejné, ale dohledat rozdíly bude trochu náročnější, wiki o tom nepíše...
FIFA 11 - DS
U té fify to bude uplně stejný případ...

Peter Jackson’s King Kong - DS
GRID - DS
Garfield: A Tail of Two Kitties - DS
James Cameron’s Avatar: The Game - Wii, PSP (Dokonce jiný příběh), DS
Toy Story 3: The Video Game - DS

A asi by se toho dalo najít ještě mnohem víc. Ta DS platforma a celkově Nintendo konzole jsou zmigrované teda otřesně. Každému přece musí dojít, že když hra vyjde na domácí konzole (PS2, X360), tak že na DS to nemůže být stejná hra.
Poprosím opraviť môj preklep v odkaze na modifikáciu Sfall z hry Fallout 2. Namiesto spuštění tam je spušténí. Ďakujem.
Prosím o vrácení návrhu na přidání hry Onimusha 2: Samurai's Destiny, nepřehoditl jsem tam platformu z PC na PS2. Díky.
Tak ještě mi prosím vraťte návrh hry Don't Starve Together. V těch zmatcích okolo konzolí jsem tam zapomněl vrtnout online do žánrů. (alespoň myslím) Fakt sry :D
Prosím vraťte mi změnu hry Don't Starve, je tam potřeba ještě jedna změna.
Prosím odstranit platformu Xbox z Call of Duty: Infinite Warfare - Sabotage, Far Cry 4: Valley of the Yetis a FIFA 14 (chyba při migraci)

EDIT: Ještě prosím odstranit Xbox 360 z Quantum Break (chyba převzatá z MobyGames vzniklá při migraci, cituji z Moby: Quantum Break is not available for the Xbox 360. The platform is only listed here because the bundle of Alan Wake and the two DLC items is provided for the Xbox 360 through this release.)
Prosím o odstranění NES, 3DS a Wii U verzí z profilu Ninja Gaiden, jedná se tam o zcela jinou hru, jak už je zmíněno v popisku.
Mega Man X3 - Prosím o smazání platforem 3DO (hra tam nikdy nevyšla, 3DO verze byla ještě před vydáním zrušena) a Wii (chyba při migraci, vyšla jen na WiiU)
@miCHALupka (08.04.2018 21:44): Teda oki, keď niekto rozhodne že ten Weird Park Trilogy je proti pravidlám, nech to zmaže. Ale dopredu hovorím, že ja tie hry už iste pridávať znovu nebudem. Aj tak som to sem pridal len kvôli tomu, že ju vlastním (práve vo formáte Trilogy) v Steam knihovne, inak by som s ňou vôbec nestrácal čas.
@ad142 (08.04.2018 21:18): Je sice pravda, že na steamu je to jako trilogie, jenomže steam není žádným skvělým informátorem o datech vydání ani informacích o hrách. Tam je úplně jedno jestli tam napíšou datum přidání hry na databázi steamu nebo oficiální datum vydání. Třeba na Bigfishgames se tyto hry prodávají samostatně. Já bych prostě přidal všechny tři hry samostatně.

Jak jsem již psal v předchozím podnětu, přijde mi to jako obcházení pravidel databáze (nic proti tobě). Já osobně sem chodím právě kvůli tomu, že zde najdu plno důležitých informacích (většinou i správných) o hrách, které bych ani nepoznal.
@miCHALupka (08.04.2018 21:05): Ja som som to pridával a ja zase nesúhlasím s rozdelením., V popis je jasné uvedené, že v súčasnej digitálnej distribúcii je to všade ako Trilogy. To, že to Alawar dáva na svojej stránke svojho času postupne ako pseudo-freeware s tým, že sa koniec doplatí, je jedno. Nevidím zmysel sa srať s popisom troch nevýznamných hidden object hier, ktoré bude hrať málokto, keď bohato stačí jeden. Aj na Steame stačí jeden spoločný, tak musí aj na DH.

Diskutující (11)