Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alien Hominid

Alien Hominid HD

21.11.2004
23.11.2004
03.02.2006
28.02.2007
kompatibilní
80
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

He's been shot at, shot down, stolen from and probed. It's time to get even.

Žlutý emzáček od sestřelení svého samoletu nepřestává bojovat. Jeho blaster nemá šanci vychladnout, neb houfy agentů FBI prostě nedají pokoj. Nabíhají odevšad, slaňují z vrtulníků, vykukují z kanálů, nasazují obrněné antony i vražedné roboty a lepší to nebude ani v SSSR, kde zítra znamená včera. Takové uvítání si roztomilý insektoid určitě nepředstavoval... Humorná run'n'gun arkáda se vyznačuje výtvarným provedením, za nímž stojí Dan Paladin, jehož ručně kreslená grafika udává tón i v Castle Crashers (2008), BattleBlock Theater (2013) či Pit People (2018) od téhož studia.

Obtížností se s vámi titul moc nemaže. Stačí zásah a jste mrtví, přičemž vyčerpání všech životů znamená návrat na začátek úrovně. Řadové hejhuly prokládají bossové středních až obrovských rozměrů. Pořád se něco děje a dynamiku podtrhuje např. boj v jedoucí koloně, ve vzduchu i vzduchoprázdnu. Akci zpestřují mrazové, ohňové či třeba kyselinové power-upy vaší zbraně. Xbox 360 HD verze skýtá online i offline (splitscreen) kampaňovou kooperaci až pro čtyři, PlayStation 2, Xbox a GameCube totéž, jen offline a varianta pro Game Boy Advance multiplayer postrádá.

Kompetetivní hra více hráčů zahrnuje módy Challenge (Kdo nastřádá v boji více skóre?), Neutron Ball (jakýsi basket) a Pinata Boss (Kdo z Piňaty vymlátí víc sladkostí?). Mezi další minihry patří v kooperaci hratelná a záměrně simplistická plošinovka PDA game čítající kolem dvou set levelů + editor. Pak je tu All You Can Eat, v níž si až čtyři žrouti zazávodí v hltání z misek nejrůznějšího obsahu. Asi nejvíc retro vyhlíží dvoubarevná pixelart záležitost jménem Super Soviet Missile Mastar, kde se musíte s letící ICBM na cestě do USA úspěšně vyhnout veškerému ptactvu a vrtulníkům.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.