Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Go Home Dinosaurs!

14.03.2013
66
8 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Strategická hříčka Go Home Dinosaurs! cílí především na mladší publikum, kdo jiný ocení roztomilé veverky bránící své barbecue před bandou nenažraných dinosaurů?

Úkolem ve všech 60 úrovních je porazit dinosaury dříve, než se dokodrcají k vašim steakům. V základě se jedná o shora viděnou tower defense, kde kolem cest, kudy dinosauři chodí, budujete kulometná hnízda, sněžná děla a zmenšovače, či jim rovnou do cesty hodíte hlasitého DJe. Každá stavba má jiný tvar a kolikrát se musíte kvůli nedostatku místa ve výběru arzenálu omezovat. Samozřejmostí je postupné odemykání věží a bonusů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Hru jsem "vyhrál" na steamu v letošní předvánoční akci. Po shlédnutí videí jsem si říkal, že je to sice běžná hra, ale se zajímavým nápadem, proto jsem si hru hned zahrál.

Už od začátku mi hra připomínala jakýsi klon mezi Angry Birds a Plants vs. Zombies. První zmíněnou mi připoměla podobně laděná videa před a mezi herními oblastmi. Druhou zase celková podoba hry, kdy roztodivné kytky nahradily různá šikovná udělátka. Už tady předesílám, že ani jedné hře se Go Home Dinosaurs! rovnat nemůže, ale to se snad ani nedalo očekávat.

Hra působí značně bláznivě, veverky si grilují steaky (ač jsou býložravé) a dinosauři (kde se sakra vzali) jim je chtějí sníst. Veverky mají naštěstí plno nástrojů, jak poslat dinosaury domů (mají být přeci vymřelí), od kulometného hnízda, přes vražednou DJskou muziku až po přitahování meteorů. Tato vylepšení se dají ale kupovat jen za kokosy (proč zrovna kokosy?), které během kola rostou všude kolem na palmách (ano palmy rostou i na poušti a v polárních oblastech). Cesty dinosaurů ke steakům jsou pokaždé jinak klikaté, a protože je dinosaurů několik různých druhů s různými vlastnostmi a schopnostmi, tak je nutné i přemýšlet před každým kolem, která vylepšení na ně zrovna teď budou platit, a také jestli se vůbec vejdou na hrací pole :)

Hra se mi líbila a strávil jsem u ní relativně dost času. Doporučuji ji všem ztřeštěným jedincům a těm, kteří mají jen pár minut na to si něco zahrát (co takhle si dát aspoň jeden level).

Pro: ztřeštěná hratelnost, dinosauři

Proti: ztřeštěná hratelnost, existují lepší hry v rámci žánru

+8