Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

GRAVEN

Nehotová verze
26.05.2021
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

GRAVEN je ve své podstatě akční hra z pohledu první osoby, která by se s největší pravděpodobností mohla zařadit jako klasická retro FPS s jemnými RPG prvky ve stylu her Heretic, Hexen a nebo také Dark Messiah of Might and Magic, k jejichž odkazu se hrdě hlásí a dala by se tedy považovat za jejich duchovního nástupce.

Stejně jako v případě titulů, kterými se GRAVEN velmi zjevně inspiruje, i zde se jedná o temné fantasy, ve kterém budete mít možnost prozkoumat pochmurný a potemnělý svět plný nástrah a nepřátel, kteří se budou pokoušet vaši pouť zmařit a ukončit vaši existenci tím nejkrvavějším způsobem. K obraně vám budou k dispozici vaše kniha kouzel společně s magickou holí, krátký meč na blízko a nebo třeba krátká kuše, či doslovný "odpalovač cihel" pro boj na dálku a později mnoho dalších. Vše pak již záleží na tom, jak se s jednotlivými zbraněmi naučíte zacházet a jestli dokážete dobře odhadnout v které situaci jakou zbraň použít.

Děj vypráví příběh kněze, který je ve vyhnanství kvůli zločinu pomsty za smrt jeho adoptivní dcery. Hra začíná tím, že kněz je unášen na lodi v bažině, kam ho převáží cizinec, který mu předá nejasné instrukce spolu s tajemnou holí a knihou...


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.