@Vivaldi (31.01.2024 08:15): Tak podle všeho to původně měl být immersive sim, ale něco se zjevně pokazilo při vývoji, takže (zjednodušeně řečeno) jenom naklikali hromady nepřátel do všech připravených lokací.
@Tarhiel (31.01.2024 10:29): Levely sú práveže otvorené. V prvom akte mi to až tak neprekážalo, lebo tam v princípe kde boli zatarasené dvere, tam sa nedalo ísť. Ok fajn... v druhom akte sa ale vyslovene stala taká vec, že som objavil lokalitu, kam som sa mal dostať až za nejaký čas. A človek potom nevie či je hra bugnutá, alebo je sprostý alebo čo? Čiže tie malé mapy v starých FPS mali svoj význam v tomto.
@MCZ (29.01.2024 13:32): Ako ... ja by som povedal, že pokiaľ niekomu neprekáža, že hra je viac otvorená, tak si to podľa mňa dokáže užiť. Ja nemôžem za seba povedať, že by ma to niekedy nudilo alebo otravovalo. Ale hra ma dokopy nadchla z pohľadu akcie len pri finálnom bossovi. Ten je celkom dobre spracovaný. Škoda len, že si hra pamätá po každom respawne, o koľko mu naposledy klesol život. To absolútne búra taktiku v akcii.
taxem kouk na recenzi vot Gmana, který to teda pěkně sepsul... a stejně se na to těším :-)
@Garret (19.01.2024 22:33): Tak to je dobrá zpráva. Jako mě to teda hodně nadchlo když jsem viděl ty úvodní trailery, pak jak to dlouho nevycházelo, tak jsem se o to přestal zajímat, ale jinak je to rozhodně jedna z must play věcí, které mají v budoucnu vyjít. A to mi přijde, že už mě poslední dobou hned tak nějaká hra nenadchne, ale Graven se to určitě (alespoň na první pohled) podařilo.
Taky se na to těším hodně, ale je pravdou, že mě některé ty reakce lehce znejistily... uvidíme, snad to dobře dopadne, protože si od toho slibuji fakt hodně.
Více se těším snad už jen na Gloomwood .
23. ledna opouští early access. Nějak ten hype opadl koukám, na Steamu málo recenzí, navíc mixed. Tady to nikoho nezajímá už zdá se... Škoda, snad to plné vydání zachrání.