Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Streets of Rage Remake

31.12.2006
86
9 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Streets of Rage Remake je zdarma distribuovaná předělávka Streets of Rage, jedné z nejslavnějších arkádových mlátiček první poloviny devadesátých let minulého století. Ambiciózně pojatý projekt, na kterém jeho autoři pracovali téměř 8 let, obsahuje ve finální verzi 5.0 neuvěřitelných 93 úrovní. Většina z nich bude pamětníkům dobře známá ze všech tří dílů původní série, ale obsahuje i lokace zcela nové. Hráč má na začátku na výběr z 19 hratelných postav, kterým se do cesty postaví 64 různých protivníků. Nové pohyby lze kombinovat do komb a přibyly i speciální útoky.

Grafický styl a herní systém zůstal zachován, aby co nejvíce evokoval ducha původní trilogie. Základní menu navíc obsahuje velké množství volitelných nastavení, takže si hru může každý přizpůsobit k obrazu svému.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 100
Tímto komentářem bych chtěl hlavně poděkovat Crashovi za jeho nápad s DH Výzvou 2016 a úkolem číslo 6!(Oblíbená hra vašeho dětství/mládí. Tedy to, co jste kdysi dávno hráli a máte na to fajn vzpomínky, tak si to teď dáte celé znovu.)

Ohlédl jsem se tedy zpátky do minulosti a začal v hlavě dolovat hry co jsem hrál jako kluk. Vyskakovaly mě hry jako Battle City, Mario, Alex Kid, Sonic, ale pořád to nebylo pravé ořechové. Až jsem si vzpomněl na Streets of Rage II, hru kterou měl můj soused na Sega Megadrive. Chodíval jsem k němu na každodenní klaní, tak dlouho dokud jsem taky nedostal Segu. Proto jsem rozjel hledání a ono ejhle v roce 2006 by vyroben Street of Rage Remake! Kde jsem byl, že o tom dovím po 10letech...!

Tento Remake spojuje všechny tři původní hry. Opět se zde setkáte Axelem, Blaze, Maxem, Adamem, Zenem, Skatem a mnoha dalšími po odemčení bonusů.
Herní styl je stejný jako u původní hry, prostě rubete všechny kdo se vám postaví do cesty. Postavy mají jen několik několik základních pohybu ale dají se dobře kombinovat, plus nové speciální pohyby pro každou postavu. Grafický kabát je taktéž identický s originálem jen bych řekl, že je vylepšena animace pohybů postav aby byla plynulejší. Hra obsahuje neuvěřitelných 103 levelu. Hrajete vždy 8 kol, průběhu hry máte na výběr kudy se vydáte. K tomu vás doprovází skvěla 16bitová hudba, která zní i po letech úžasně!
Za dohrání hry dostáváte body a za ty můžete nakupovat nové postavy, minihry, cheaty, atd ale hlavně si můžete koupit Editor a předělat komplet celou hru!!

Verdikt: Asi u mě bude hrát velkou část hodnocení nostalgie i tak bych nikdy nečekal, že po tolika letech bude mlácení hrbatých punkáču, taková zábava!! Obzvlášť s Maxem, když si toho hrbatýho punkáče pěkně čapneš zezadu a narovnáš mu ty jeho zkroucený zadá o koleno, to je prostě balada, která baví! Nebo jak je dokáže demolovat Shiva, to snad neomrzí! Je krása, jak si člověk pomalu a jistě vzpomíná, na to jak to dřív hrál. Kde jsou schované životy nebo na taktiku na bosse, ach..jo.. nostalgie.
Asi jediná vada na kráse je, že nejde hrát multiplayer po internetu ale to už bych chtěl asi moc.
Pokud jste jako já zažily dobu automatu a rádi jste hráli Double Dragon nebo Final Fight, staré dobré rubanice, tak Streets of Rage Remake by vás neměl minout!!
Je to výjimečný remake, proto dávám absolutní hodnocení 100%!!

Pro: Hudba, hratelnost, zábavnost, asi všechno.

Proti: Multiplayer po internetu.

+13