Totalni maso! Dal jsem uspesne vsechny 4 mapy na obtiznost "Mania" po boku CPU. V teto chvili celkove odehrano skoro 53 hodin!
Tak jsem si dal zase vsechny 4 mapy a tahle hra je opravdu luxusni mlaticka! Navic uz i na normal obtiznost jsem to prochazel s prstem v nose. Stacilo si vychytat spravne pouzivani specialniho uderu a hned to bylo o poznani jednodussi
@Strady (01.04.2016 18:57): To jo, ta AI spoluhrace me dost mile prekvapila! Byl opravdu hodne uzitecny a s nim pak byla hra vyrazne jednodussi! Jasne, ze mi sem tam omylem od spoluhrace pristala kopacka do drzky, ale taky jsem cas od casu poslal nejaky ten direkt na nespravny cil. :)
Tak tenhle remake byl vazne parba, co stala za to! Parada! Vazne bych necekal, ze tahle old schoolovka z dob Segy muze tolik bavit i dnes stejne jako pred vic jak 20ti lety!
Tez se musim priznat, ze to bylo tuzsi, nez jsem cekal. Pokavad to parite na Easy, tak vazne neni problem hru zdarne dokoncit s jednim hracem, ale jakmile jsem to zkousel na normal, tak se musim uznat, ze jsem vzdy vyhorel u zaverecneho bosse. Ne, ze by to bylo nemozne, to urcite ne, ale chtelo by to 100% soustredenost a dobre znat hru. Pokavad si vyberete spolubojovnika rizeneho pocitacem, tak to opet neni problem dojet bez vetsich problemu i na Normal, protoze ve dvou se to prece jen tahne lepe.
Škoda, že není k dispozici i NETPLAY :) Paradní remake po všech stránkách!