Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Star Wars: Jedi Starfighter

10.03.2002
13.05.2002
06.05.2015
15.01.2016
26.04.2018
kompatibilní
73
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Star Wars: Jedi Starfighter je pokračování leteckého/vesmírného simulátoru Star Wars: Starfighter z roku 2001. Hra se odehrává těsně před událostmi druhé filmové epizody ságy Star Wars a později i během bitvy o Geonosis. Hráč se jako pilot zhostí role mistryně jedi Adi Galliy a piráta Nyma z předchozí hry. Ti spolu bojují proti Obchodní federaci, která vytváří silnou zbraň na nadcházející válku klonů. Nezbývá tedy než se o tuto hrozbu postarat a ochránit tak Republiku proti separatistickému hnutí.

V průběhu hry na hráče čeká několik ovladatelných vesmírných stíhačů i s jejich unikátním arzenálem. Novinkou je mimo jiné používání jediovských schopností přímo z kokpitu, kdy je možné na nepřátele zaútočit bleskem nebo vyvolat ochranný štít na svůj stíhač. Každá mise se skládá buď z obrany spojeneckých lodí, nebo naopak zničení nepřátelských stíhačů. Kampaň je možné také dohrát ve dvou hráčích, kdy druhý buď zasedne do dalšího stíhače, nebo se chopí útočné věžičky (v závislosti na konkrétní misi).


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.