Armed Forces Corp.

04.03.2009

Armed Forces Corp. je další z dlouhé řady budgetových stříleček od City interactive. Tentokrát se ocitnete v kůži žoldáka, který se přidal k americké skupině ArmedForces Corp., kde bude vaším úkolem získat drahocenné informace nacházející se v mrakodrapu obsazeném teroristickou skupinou. A jelikož jde o peníze, nemůžete si být jistí ničím a nikým!

Hra obsahuje klasické chyby nízkorozpočtových her, jako je špatná AI, dnes již podprůměrná grafika a béčkový příběh.

Armed Forces Corp. je už snad stou recyklací jedné vytvořené hry od City interactive. Hraje se a vypadá téměř stejně jako předchozích 8 her, a jelikož asi už tvůrcum přišlo blbé změnit menu+název hry a vydávát to jako novinku tak do tohoho dílu dali inovaci v podobě bullet timu. Jelikož je pro mě Fear hrou nehratelnou, tak jsem to na začátku velmu uvítal a čekal jsem že se z toho nakonec vyklube dobrá hra...

Jenže to by nebylo CI. Zpomalení času můžete využít pouze pokud chodíte flash granát nebo pokud vám to hra dovolí (což je tak 10x za celou hru). :( Kdyby to tvůrci vyřešili tak jako ve FEARu¨(dobíjení časem) tak bych určitě dal vysoké hodnocení a dokonce ji projel možná i vícekrát, ale takhle je to jen další debilní nízkrorozpočtová FPS která má k úplnému odpadu celkem blízko. A pokud chystaný Code of honor 3 půjde stejnou cestou může to už CI klidně zabalit.

Pro: je tam zpomalení času ale...

Proti: nemůžete ho libovolně používat, pouze kdy vám tohra určí nebo pokud náhodou zrovna máte flash, samozřejmě další klasické zápory CI her - špatná AI, hratelnost, lineárnost, dementní příběh a všudypřítomné bugy