Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Vanquish

Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
25.05.2017
Vývojáři:
Platinum Games, Little Stone Software (portovali na PC)
Oficiální stránky:
http://www.vanquishgame.com/
Vanquish se odehrává v blízké budoucnosti, kdy došlo v důsledku přelidnění k vyčerpání přírodních zdrojů Země. Spojené státy americké se svou energetickou krizi snaží vyřešit s pomocí vesmírné stanice Providence, která má sloužit jako solární elektrárna. Byla však uchvácena ruskými nacionalisty z Order of the Russian Star, kteří ji obrátili na San Francisco, čímž slavnou metropoli zničili. Americká vláda v reakci sestavila speciální jednotku Bravo Company, jejímž členem jste i vy, agent Sam Gideon, vybavený nejmodernějším robotickým bojovým oblekem ARS. Obnovte americkou kontrolu nad Providence a zabraňte zničení New Yorku!

Tato střílečka z pohledu třetí osoby poprvé vyšla pro konzole Xbox 360 a Playstation 3 v roce 2010 a nijak se nevymyká stylu vývojářského studia Platinum Games. Jedná se o na efekt a zběsilou rychlost hrající akci, do níž jsou zakomponovány prvky z bullet hell a beat'em'up her. Mimo to Vanquish přidává i několik vlastních vymožeností, za něž lze jmenovat pohybový systém zvaný slide-boost, použitelný k rychlému pohybu mezi kryty i k ofenzivě.

Poslední diskuzní příspěvek

pajmič
pajmič

Velmi, opavdu velmi zajímavý problém. Little stone berou "harcore PC gaming" na zcela novou uroven :)


Nejlépe hodnocené komentáře

Prozatím ke hře nebyl napsán žádný komentář.