Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Red Dead Revolver

Red♦Dead Revolver

77
6 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
04.05.2004 PS2Xbox
19.12.2012 PS3
11.10.2016 PS4
Vývojáři:
Rockstar San Diego
Oficiální stránky:
http://www.rockstargames.com/reddeadrevolver/
The open frontier of the west, vast, rugged and lawless.

Red Harlow je lovcem odměn, který v klobouku naraženém do čela, s chytlavou písničkou v hlavě a sebevědomým úšklebkem na rtech brázdí končiny Divokého západu. Proměnlivá povaha nebezpečného povolání obávaného pistolníka udržuje ve formě, zatímco neméně proměnlivý příjem mu umožňuje slušně vyjít. Neprahne však po penězích. Chamtivost cizích stála život oba jeho rodiče a Red proto žije myšlenkou pomsty, jejímž nástrojem má být revolver po otci s rukojetí vykládanou zlatým škorpionem...

Harlow ovšem není zdaleka jediný, jehož problémy pomohou vyřešit střelné zbraně. Anglický ostrostřelec Jack Swift má nevyřízené účty s bandou cirkusáků, unionistický voják Buffalo se svými někdejšími otrokáři a prostořeká rančerka Annie Stoakes dá co proto arogantním zlodějům půdy z města. K tomu se synovec Redovy indiánské matky jménem Stínový vlk vydá na válečnou stezku proti zlatachtivým znesvětitelům Medvědí hory. Každému z těchto westernových archetypů je věnována vlastní mise, přičemž všichni hrají zásadní role v Redově příběhu.

RDR zahrnuje mnohé ze v soudobých akcích zažitých mechanik. Boj zpoza krytu je nezbytným základem, oproti tomu na co nejčastější aktivaci do tří úrovní dovednosti rozděleného Dead Eye musíte naplnit příslušný metr, optimálně hojným udílením hlaviček při divokých přestřelkách. V krátké sekvenci příslušného módu lze ve zpomaleném čase označkovat a následně postřílet protivníky. Bullet time využívá i Draw mód, kde platí: „Kdo dřív táhne, ten dřív pálí!“ Každou lineární úroveň uzavírá duel na kvéry s nějakou tou svéráznou existencí.

Lokální multiplayer vás na jedné konzoli postaví až proti čtyřem protihráčům, případně botům. Máte ze všech právě vy tu nejostřejší mušku?

Dalším "Red Dead" titulem v řadě je Redemption (2010).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.