Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

Myslíte si, že odchod Housera z Rockstaru nějak ovlivní budoucí příběh GTA VI?
Přeci jen spolu s bratrem byl tváří Rockstaru a není to žádný namyšlený týpek, který by si na E3 potřeboval honit ego.

Škoda, no, snad GTA VI nabídne něco nového.

GTA Vice City sázelo na Miami, GTA San Andreas na "mikrostát", GTA IV na přistěhovaleckou vlnu, atd.
@Naginata (07.02.2020 16:51): can i has friend invite? (phdrvrba)

No tak je tam par husbandos, to je toho, stejne budou hnit na Lv1 >_>
Jinak jsem do toho nevrazil jeste ani korunu a dneska jsem pulloval asi 5x, mohlo by to byt i o neco levnejsi, ale vlasy mi to nerve ... ten sanity system me pravda zacina trochu stvat, zorvna tak zacinam pocitovat nedostecny prisun kreditu, ale zatim se to vsechno da.
@pipboy (06.02.2020 23:27): Jo, začal jsem to nedávno hrát, má to pěknou prezentaci a ten tower defense gameplay je celkem fajn, ale trvá mi se ještě do toho dostat, tyhle hry mají dost složitý learning curve a resource management. A ještě k tomu je tam ten dorm systěm okopírován z Fallout Shelter. Doporučuju zhlédnout YouTubera Just3c, který dělá různé guide videa k téhle hře a Azur Lane (Dělal i k Honkai Impact, ale to nedávno vzdal).
https://www.youtube.com/user/RMsubmarine

A waifu collector bych to nenazval, protože na rozdíl od Azur Lane a Girls Frontline je gacha mnohem méně benevolentní (bez placení ji můžeš použít jen párkrát za měsíc) a je tam dost mnoho mužských i dokonce furry postav. Můžeš tam taky odemknout auto mod, poté co doděláš mapu na 3 hvězdy co se sejde na grinding. A ten energy limit zvaný sanity ti taky vyprší poměrně rychle, pokud si další nekoupíš. Pořád je to ale poměrně free to play friendly, protože se to dá přejít i s těma běžnýma postavama a na začátku hry sa ani používat 5 a 6 star operátory moc nedoporučuje (i když aspoň jednoho máš na začátku zaručeného).

P.S. Exusiai best girl
Podporuje to GeForce Now I VR hry? Že bych dost výrazně ušetřila za nový počítač? :D
Hraje tu někdo Arknights? Docela mě to chytlo a říkám si, že by nebylo od věci naplnit friendlist. (Bo bonusy.)

FYI je to mobilní gacha (waifu collector) a co jsem tak v tomhle žánru prubnul, tohle je první věc, co má celkem solidní (tower defense-like) gameplay, kde nestačí jen čumět na autocombat nebo tak něco a zároveň si člověk nepřijde blbě, že to hraje na mobilu. Navíc world server neběží snad ani měsíc, tak to prostě obecně není moc přeplácaný... relativně vzato.
@Cobot (05.02.2020 11:10): já jsem nadšenej, funguje to parádně (zatím). Bohužel jsem nevyzkoušel žádnou novou hru (nevlastním), ale na mý hajtře jede krásně batman AA, a to tam nerozjedu plynule ani Desperados.

Zpoždění jen v menu, ve hře ne, ale hádám, že to se bude měnit hra co hra a taky bude hrát roli vytíženost, ale jsem nadšanej, tohle je přesně pro mě.
Zrona na to Geforce now koukám.

Určitě to vyzkoušim. Tohle do budoucna smysl má. Mě už se líbí i Game pass. Jde jen o to kolik to bude stát a jak to bude funkční (latence).
@Charllize (05.02.2020 10:44): tak už aby to bylo! Myslím, že by bylo jen dobř,e kdybys měl víc času a trochu ho věnoval DH a popřidával ruzné asijske divnosti, které sice nemají velké publikum ale určitě sem patří.
@Charllize (05.02.2020 09:53): já bych se klidně unáhloval... řekl bych, že valná většina dnes hraje buď na konzolích nebo přes Steam či stahuje... jediná výhoda krabiček na konzolích je to, že to můžeš prodat, ale až bude služby, kde budeš platit 150-250,- měsíčně, tak se lidi postupně vykvajznou i na krabičky u konzolí...
@S4TW (05.02.2020 09:00): presne v tu chvili az se hodne lidi chyti na udicku jako v pripade steamu, nebo az vyjde nejaka hra ktera bude stream only a bude zasadni, podobne jako Half Life 2. Ono kdyz se clovek podiva na tu historii steamu tak to je metoda bice a cukru, nastesti se ted uz jen cukruje :)

Ale jinak s tou masovosti bych se neunahloval, na svete je spousta lokalit kde si predevcirem s vyplazenym jazykem nainstalovali steam protoze jim internet cele dve hodiny fungoval na prijatelne rychlosti:)
Vyzkousel jsem geforce now a v tom streamovani je asi budoucnost. Myslim si, ze do dvou, tri let to bude masovka. Ta komprese je zatim docela znatelna, ale odezva mi prisla vic nez slusna.
@FildasCZ (27.01.2020 21:53): Ešte sa vrátim k tým tipom na hry. v podstate najjednoduchšie by bolo, keby si uviedol nejaké svoje hry z minulosti, ktorých mechaniky/atmosféru/štylizáciu by si rád videl v nejakej novšej hre a na základe toho ti môžeme dať presnejšie tipy. :)
Kupuji hry a píše to


Steam
"Kliknutím na tlačítko níže dáváte svůj výslovný souhlas s tím, že Vám společnost Valve poskytne ihned po dokončení nákupu přístup k zakoupenému digitálnímu obsahu, přičemž na nákup se nevztahuje možnost ve lhůtě 14 dnů od smlouvy odstoupit. Výslovně tedy berete na vědomí, že poskytnutím tohoto souhlasu ztrácíte své právo odstoupit od smlouvy.
"

To neplatí na tu 2 hodinovou refundaci ? Kupuji i hry, které nevím zda mě budou bavit, ale dle videí vypadájí dobře,
@FildasCZ (27.01.2020 11:25): Three Kingdoms lze s klidným svědomím doporučit. Není to tak obří a nabobtnalé obsahem jako Warhammer 2, ale v některých věcech jako je diplomacie je to o dost dál. Pokud člověku navíc prostředí Číny není vyloženě protivné, tak je to paráda. Pokud ale člověk ještě nevyrostl z fantasy, Warhammer 2 pro něj bude určitě jasnější volba.
@FildasCZ (27.01.2020 11:25): Three Kingdoms má parádní diplomacii a celkově mi přijde AI inteligentnější. Samozřejmě obsahově se to asi nemůže rovnat s Warhammerem 2, ale co se mechanik týká, tak vylepšili strašně moc... a teď vyšlo DLC, které to dělá ještě úžasnější. Ale těžko se to doporučuje, protože Warhammer 2 je atraktivnější volbou.
@FildasCZ (27.01.2020 09:12): Nejhranější multiplayer a RPG zároveň je dnes na steamu Monster Hunter: World. Je to v základu solo hra, ale během hraní můžeš přivolávat jiné hráče a nebo jít lovit rovnou ve skupině. By tě mohlo uspokojit. :) Navíc pár týdnů zpátky vyšlo Iceborne rozšíření, stále aktuální hra tedy.