Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Supraland

05.04.2019
90
8 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Nezávislá hra Supraland je mix logické hry, metroidvanie a akce z pohledu první osoby. V zemi představující dětské herní hřiště vedle sebe žijí dvě vesnice plastových panáčků - červení a modří. Za obzorem hráč může spatřit siluetu kluka, který pro místní obyvatelstvo představuje božskou bytost. Vy se chopíte role prince červeného národa, který se na příkaz otce vydává na cestu přes zemi vypátrat, proč národ modrých útočí na vodní zásobárny červených.

Svět, v němž se vaše postava pohybuje, je otevřený a jeho jednotlivé části se zpřístupňují na základě získávání nových dovedností. Hra tak především klade důraz na průzkum a objevování na první pohled nedostupných oblastí, hledání secretů a power-upů. Dalším výrazným prvkem jsou logické hádanky, které se neopakují a od základních přesouvání kvádrů a hledání tlačítek se dostanete k složitějším environmentálním puzzlům, jejichž vyřešením se posunete dál. Akční část je inspirována klasickými FPS vyznačujícími se rychlým pohybem vaší postavy s důrazem na úhyby do strany, skákáním a lítým bojem za pomocí zbraní na blízko i na dálku. Ve hře nechybí ani získávání mincí pro nákup nových schopností, vylepšování postavy, questy od NPC a humorem prodchnuté dialogy plné popkulturních narážek.


Poslední diskuzní příspěvek

Ah, konecne to nekdo pridal. :) Skvela hra, vsem doporucuji. Kdyby nebylo Sekira, tak je to pro me zatim hlavni adept na hru roku. :)

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.