Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Devil May Cry 5

90
8 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
08.03.2019 PCPS4XOne
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.devilmaycry5.com/
Pátý díl série akčních her Devil May Cry přímo navazuje na děj Devil May Cry 4. Jako hratelné postavy se opět vrací Nero a jeho strýc Dante, avšak tentokrát jsou doplněni o tajemnou třetí postavu s magickými schopnostmi zvanou „V“.

Nero pokračuje v práci Danteho a spolu s techničkou Nico brázdí ulice města v dodávce s neonovým nápisem „Devil May Cry“ a čistí je od démonického tvorstva. V úvodu hry Nero v konfliktu s tajemným cizincem přijde o svou démonickou paži a dostane se mu adekvátní náhrady v podobě tzv. „Devil Breaker“ robotické paže, vyrobené právě techničkou Nico. Do příběhu se má také zapojit otec Nera a bratr Danteho Vergil, který oběma hrdinům učiní cestu k cíli o poznání osobnější.

Vývoj hry je řízen veteránem série Hideaki Itsunem a hra běží na stejném enginu jako Resident Evil 7: Biohazard. Vývojářský tým cílí na fotorealistický grafický styl a titul poběží v 60fps na všech cílových platformách. Hudba ve hře se bude přizpůsobovat hráčovu výkonu v soubojích a opět se bude jednat především o frenetickou akci.


Poslední diskuzní příspěvek

SilentWolf: Soundtrack je fajn, ale asi si na něj ještě chvíli budu muset zvykat. Čekal jsem, že se bude víc nést ve stylu Devil Trigger,…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.