Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

Na steam marketu se daji nalez fakt zajimave veci :D Na steam profil mi zabloudil maly zajda, kdo ho najde a napise sem jeho jmeno, dostane nejakou hru :D Samo plati jen pro lidi, co znaji muj steam profil :D
Ty některý doporučení jsou jak když by měla náhodně kliknout na gamesu na FB.
@John Mirra (13.02.2019 17:13): Airport Mania: First Flight. Neskutočne zábavná návykovka, ktorú si môžeš dávkovať podľa chuti. Je to typ hry "ešte jedno kolo a idem spať".
Neviem, či môžme odporúčať aj hry na Android, ale ja nedám dopustiť na Vertigo Racing. Neboj sa, nejde o žiadny závodný simulátor, ovláda sa to len dvoma tlačítkami (plyn a brzda).

A takisto spomenuté World of Goo a Plants vs Zombies, geniálne jednoduché, jednoducho geniálne. :D
Doporucil by nekdo nejakou jednoduchou hru pro nemocnou pritelkyni, ktera se potrebuje odreagovat od home office?
Neco jednodussiho, nema s hrami moc zkusenosti... piste co vas napadne, ja to pak profiltruju :)
Diky!
@Walome (12.02.2019 07:59): ale taky mě sere, když je nějaká zajímavě vypadající deskovka (Tainted Grail) a ty už na tom Kickstarteru vidíš všechny ty cíle a cenovku v řádech několika tisíc za pitomé figurky, které prostě lidi s poruchou jako já chtějí, ale nikdy si ji nekoupím, protože pro mě je to hodně peněz a pak tu hru vždy hraji z pocitem, že ji nemám komplet... už prostě na KS stránce tě to odradí tím, že vidíš co vše mít nebudeš.. :D

.. je to na psa tohle.
@SilentWolf (11.02.2019 22:45): mne tyhle figurkovky uz zacinaj lezt krkem a kdyz se podivas na ks tak tam takovych her bude deset, kazda uz trikrat zaplacena, takze zacnou slibovat 50 stretch goalu a komplet edice budou mit hotovou za dva roky a za postu das 40 dolaru.

A vsechno to ma hraci dobu pres 3 hodiny.
Rising Sun je naprosto parádní deskovka. I když monstra tam jsou tak trochu navíc (ač na první pohled nejvíc lákají) tak jsem dostal něco, co moc ve hrách rád nemám - diplomacii, a zde jsem si ji ještě oblíbil. :-D
@Fatality (10.02.2019 08:25): původně člověk musel poskytnout tolik informací, že se na to raději vysral. své IP, den založení účtu, čas svého posledního nalogování, propojené účty a časy jejich propojení atp... možná jednou, za pár let, okopíruje Epic i další funkce od Steamu, mj. i offline hraní...

Pry ze na Epicu neni refund funkce..

Any game purchased on the Epic Games store is eligible for refund within 14 days of purchase (or for prepurchases, 14 days from release) if you have played for less than 2 hours.
@Kunick (08.02.2019 23:19): ja nejsem Fallout fanousek, na tech hrach jsem herne nevyrustal a ackoliv stary fallouty respektuju vztah k nim moc nemam. Mozna kdyby to tak bylo tak me bude Bethesda s tim jak je dela srat taky. Ale je to tak ze me Fallout v jejich podani proste bavil a nejakou vstricnou herni linku mezi vsemi dily nehledam. I z toho duvodu by me bylo jedno kdyby se falloutu zbavily, kdyz by to prospelo TES, tim lip.
Když hraju RDR2 tak si říkám, že už ta herní grafika není moc kam šoupnout a je to už jenom o detailech a texturách. Tohle ale vypadá moc hezky. Ale něco mi říká, že dokud budou na trhu dominantní konzole, nikdy se toho nedočkáme. (nebo ne nikdy, ale chvíli to ještě potrvá)
Games.cz udělali dvouhodinové retro se ZXkem. Těžká nostalgie (i když já "jen" Didaktik Gama")!

skvělé nahrávací obrazovky :) Mimochodem myslím ještě doma kazety s hrama pro ZXSpectrum a u nich jsou napsané hodnoty hlasitosti, které je potřeba nastavit, aby se hra povedla nahrát :)