Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Airport Mania: First Flight

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
14.04.2008 PC
27.08.2010 iOS
29.11.2010 Wii
16.12.2010 Android
25.04.2011 DS
Vývojáři:
South Winds Games, Reflexive Entertainment (sekundární), Lemon Team (Android verze, iOS verze)
Airport Mania je causal hra, která vám představí roli letového dispečera. Vaším úkolem je administrovat veškeré úkony, které se s letadly na letišti mohou provádět, tedy mimo příletů, odletů a výstupu/nástupu zákazníků také tankování, opravy a další. Zákazníci jsou samozřejmě věčně nespokojení a tak je třeba, aby vše šlo jako po másle.

Za vaše snažení získáváte peníze, za které můžete vždy mezi úrovněmi vylepšovat své letiště, ať už ve směru většího komfortu zákazníků (například promítání filmů v letadle) či rychlejšího fungování letiště (například vylepšení letových bran). Existuje zde několik druhů komb, které můžete s letadly provádět k maximalizaci vašeho zisku.

Hra obsahuje 8 měst, kde v každém městě budete působit minimálně 8 dní, na větších a významnějších letištích i více. Počet možných vylepšení se počítá na desítky. Jak už to u casual her bývá, hra obsahuje i achievementy ve formě medailí a pohárů, které získáváte za výjimečné výkony na postu letového dispečera a které si můžete prohlížet na obrazovce k tomu určené.


Poslední diskuzní příspěvek

Teda neviem odkiaľ sa táto hra vzala ale je to naozaj prča. Na dlhé zimné večery môžem len odporúčiť.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.