Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Airport Mania: First Flight

14.04.2008
27.08.2010
29.11.2010
16.12.2010
25.04.2011
90
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Airport Mania je causal hra, která vám představí roli letového dispečera. Vaším úkolem je administrovat veškeré úkony, které se s letadly na letišti mohou provádět, tedy mimo příletů, odletů a výstupu/nástupu zákazníků také tankování, opravy a další. Zákazníci jsou samozřejmě věčně nespokojení a tak je třeba, aby vše šlo jako po másle.

Za vaše snažení získáváte peníze, za které můžete vždy mezi úrovněmi vylepšovat své letiště, ať už ve směru většího komfortu zákazníků (například promítání filmů v letadle) či rychlejšího fungování letiště (například vylepšení letových bran). Existuje zde několik druhů komb, které můžete s letadly provádět k maximalizaci vašeho zisku.

Hra obsahuje 8 měst, kde v každém městě budete působit minimálně 8 dní, na větších a významnějších letištích i více. Počet možných vylepšení se počítá na desítky. Jak už to u casual her bývá, hra obsahuje i achievementy ve formě medailí a pohárů, které získáváte za výjimečné výkony na postu letového dispečera a které si můžete prohlížet na obrazovce k tomu určené.


Poslední diskuzní příspěvek

Teda neviem odkiaľ sa táto hra vzala ale je to naozaj prča. Na dlhé zimné večery môžem len odporúčiť.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.