Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení chyb v profilech her a vývojářů

< >
Tak ještě mi prosím vraťte návrh hry Don't Starve Together. V těch zmatcích okolo konzolí jsem tam zapomněl vrtnout online do žánrů. (alespoň myslím) Fakt sry :D
Prosím vraťte mi změnu hry Don't Starve, je tam potřeba ještě jedna změna.
Prosím odstranit platformu Xbox z Call of Duty: Infinite Warfare - Sabotage, Far Cry 4: Valley of the Yetis a FIFA 14 (chyba při migraci)

EDIT: Ještě prosím odstranit Xbox 360 z Quantum Break (chyba převzatá z MobyGames vzniklá při migraci, cituji z Moby: Quantum Break is not available for the Xbox 360. The platform is only listed here because the bundle of Alan Wake and the two DLC items is provided for the Xbox 360 through this release.)
Prosím o odstranění NES, 3DS a Wii U verzí z profilu Ninja Gaiden, jedná se tam o zcela jinou hru, jak už je zmíněno v popisku.
Mega Man X3 - Prosím o smazání platforem 3DO (hra tam nikdy nevyšla, 3DO verze byla ještě před vydáním zrušena) a Wii (chyba při migraci, vyšla jen na WiiU)
@miCHALupka (08.04.2018 21:44): Teda oki, keď niekto rozhodne že ten Weird Park Trilogy je proti pravidlám, nech to zmaže. Ale dopredu hovorím, že ja tie hry už iste pridávať znovu nebudem. Aj tak som to sem pridal len kvôli tomu, že ju vlastním (práve vo formáte Trilogy) v Steam knihovne, inak by som s ňou vôbec nestrácal čas.
@ad142 (08.04.2018 21:18): Je sice pravda, že na steamu je to jako trilogie, jenomže steam není žádným skvělým informátorem o datech vydání ani informacích o hrách. Tam je úplně jedno jestli tam napíšou datum přidání hry na databázi steamu nebo oficiální datum vydání. Třeba na Bigfishgames se tyto hry prodávají samostatně. Já bych prostě přidal všechny tři hry samostatně.

Jak jsem již psal v předchozím podnětu, přijde mi to jako obcházení pravidel databáze (nic proti tobě). Já osobně sem chodím právě kvůli tomu, že zde najdu plno důležitých informacích (většinou i správných) o hrách, které bych ani nepoznal.
@miCHALupka (08.04.2018 21:05): Ja som som to pridával a ja zase nesúhlasím s rozdelením., V popis je jasné uvedené, že v súčasnej digitálnej distribúcii je to všade ako Trilogy. To, že to Alawar dáva na svojej stránke svojho času postupne ako pseudo-freeware s tým, že sa koniec doplatí, je jedno. Nevidím zmysel sa srať s popisom troch nevýznamných hidden object hier, ktoré bude hrať málokto, keď bohato stačí jeden. Aj na Steame stačí jeden spoločný, tak musí aj na DH.

Diskutující (13)