Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení chyb v profilech her a vývojářů

< >
@jazz1 (01.03.2019 20:53): To mě také napadlo, že by se znovu přidal jako samostatný vývojář jedné hry, což je blbé, no. Možná by bylo lepší přidat jednoho jako hlavního a pak ty další uvést jako vedlejší, jak jsi psal. Klidně to tak budu dělat.

Často u těchto starších her na něco podobného narážím, že to dělá více lidí tu hru a je kolikrát těžké se dopátrat, jestli náleží nějakému vývojářskému týmu.
@raisen (01.03.2019 16:43): Odin byli vydavateli, ale všichni tři zmínění pánové byli i v jejich vývojářském týmu (viz třeba credits u Nodes of Yesod. Jiné zdroje u Robin of the Wood uvádějí jako vývojáře přímo Odin, zde třeba v dobové recenzi časopisu Crash.

Já si nemyslím, že jsi to udělala špatně, ale kdyby byl například pouze Steve Wetherill samotný autorem nějaké hry a chtěli bychom ji přidat, pak ho tu budeme mít znovu jako samostatného vývojáře? Možná by se k tomu mohl vyjádřit schvalující hry Robin of the Wood.
@jazz1 (01.03.2019 16:25): Také bych byla raději, kdyby šlo je zadávat po jednom, když jsou všichni hlavní. Tak je to například uvedeno na Wiki. Odin Computer Games jsem tady chápala jako vydavatele.

Na Mobygames je uvedeno tohle:

Code Steve Wetherill
Graphics Paul Salmon
Music Fred Gray

Koho by bylo vhodné dát jako hlavního? To jsem nevěděla jistě, a tak jsem zvolila možnost je napsat všechny tři.
Všiml jsem si, že u spousty komentářů nesouhlasí rozdíl mezi počtem plusů a mínusů. Dobře to je vidět u Mafie. Předpokládám, že je to v důsledku zabanování nějakého uživatele (Etalikor alias RudíkaBeník?). Hodnocení se smazalo, ale nedošlo k přepočítání. Jde to spravit ohodnocením a zrušením hodnocení komentáře, ale to není řešení.
@Johny8x (15.12.2018 11:02): Koukám, že tu druhou jsem schválil já, ale na svou obranu musím uvést, že ten první návrh měl až do září špatný název, takže jsem na duplicitu kvůli tomu nepřišel :/ Každopádně je to blbý :(
@leebigh (14.12.2018 14:49): To jsem projel plno her a nahrazoval nefunkční oficiální stránky. U některých MumboJumbo titulů jsem na Game House narazil (třeba u Snowball Run), tak jsem to doplnil i k Luxoru. Že jde o digitální distribuci jsem netušil, takže to klidně edituj.
Série Luxor.
Vývojář MumboJumbo má nefunkční stránky, ale v profilech je uveden odkaz na GameHouse, což tedy podle mě ofic. stránky nejsou i když byly takto editovány.
Co na to kolokvium VIP ? :-)
@miCHALupka (09.12.2018 15:41): Je to tak, máme tu hru interně uvedenou i v seznamu profilů, které jsou adepty na sloučení. Už zbývá jen naplánovat seanci, kde to finálně rozsekneme - počítám že začátek roku by na to mohl být dobrý čas.
Můj názor na hidden object hry Alice in Wonderland. První z roku 2010 v pořádku, ale přidávat "Extended Edition" z roku 2011, která skoro nic na hře nepozmění, my nepřijde pro databázi příliš dobré. Zajímalo by mě, jak se k tomu DH staví. Já bych byl proto smazat tu "Extended Edition" a pouze u té verze z roku 2010 zmínit, že vyšla ve vylepšené verzi v roce 2011 a co se změnilo. To by se sem rovnou mohli skoro všechyn hidden object hry přidat dvakrát, jednou jako klasicky vydané a podruhé jako "extended".

https://www.databaze-her.cz/hry/alice-in-wonderland-2010/
https://www.databaze-her.cz/hry/alice-in-wonderland-extended-edition/
Předem se bez mučení přiznávám že v mnou přidané hře Battlestar Galactica Deadlock (zatím se schvaluje) jsem úplně zapomněl naklikat ještě další platformy, takže chybí PS4 a Xbox One, datum pro všechny tři stejné.
Odeslal jsem změnu profilu hry Quell Memento, konkrétně změnu názvu. Nevšiml jsem si ale, že je název ještě několikrát v popisu hry, tak prosím opravit popis, nebo vrátit návrh.
Smazat

Pro Evolution Soccer 2008 - PS2, PSP a DS (V podstatě starý ročník s aktualizovanou soupiskou, DS verze uplně mimo)
Pro Evolution Soccer 2012 - PSP, 3DS (To samé)
U dalších ročníků to bude nejspíš stejné, ale dohledat rozdíly bude trochu náročnější, wiki o tom nepíše...
FIFA 11 - DS
U té fify to bude uplně stejný případ...

Peter Jackson’s King Kong - DS
GRID - DS
Garfield: A Tail of Two Kitties - DS
James Cameron’s Avatar: The Game - Wii, PSP (Dokonce jiný příběh), DS
Toy Story 3: The Video Game - DS

A asi by se toho dalo najít ještě mnohem víc. Ta DS platforma a celkově Nintendo konzole jsou zmigrované teda otřesně. Každému přece musí dojít, že když hra vyjde na domácí konzole (PS2, X360), tak že na DS to nemůže být stejná hra.
Poprosím opraviť môj preklep v odkaze na modifikáciu Sfall z hry Fallout 2. Namiesto spuštění tam je spušténí. Ďakujem.
Prosím o vrácení návrhu na přidání hry Onimusha 2: Samurai's Destiny, nepřehoditl jsem tam platformu z PC na PS2. Díky.

Diskutující (11)