Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Robin of the Wood

05.03.2011
90
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Dle názvu nepřekvapí, že v této hře hraje hráč za Robina Hooda, slavného zbojníka ze Sherwoodu. Cílem hry je získat výhru stříbrný šíp, kterou rozdává Šerif z Nottinghamu ve své lukostřelecké soutěži. Ovšem předtím, než se hráč vydá pro stříbrný šíp, tak je třeba zakoupit své vybavení od ducha stromu jménem Ent, který se ukrývá hluboko v lese. Aby své věci mohl Robin zakoupit, tak je třeba prohledat les a najít zlato či bohaté měšťany ochotné se podělit o své bohatství.

Hráč vidí svoji postavu z bočního pohledu a hra je tvořena bludištěm vystaveným z keřů, stromů a jezer. Cestou naráží Robin na mnoho jiných postav, jako třeba na Hermita, který může vyléčit Robinova zranění. Samozřejmě jsou zde i nepřátelé, jako jsou vojáci, divočáci nebo čarodějnice. Ty je třeba buď obejít, nebo je pomocí meče či luku zabít. Je také možné sbírat rostliny a ty pak nabídnout čarodějnici, která hráče přenese do jiné části mapy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.