Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Overkill's The Walking Dead

47
3 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
online > online akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
06.11.2018 PC
Vývojáři:
Overkill Software
Oficiální stránky:
https://www.overkillsthewalkingdead.com/
Po úspěšných kooperativních akcích ze série PayDay přichází vývojáři z Overkill Software i s licencovanou značkou The Walking Dead, která je všem dobře známá především díky komiksům a televiznímu seriálu. Zatím co Telltale Games vsadili u značky na adventurní žánr, Overkill přináší opět kooperativní online akci po vzoru Left 4 Dead.

Příběh se odehrává ve zdevastovaném Washington D.C., kde vypukla nákaza a téměř většina obyvatel se proměnila v zombie. To ale neplatí pro naše hrdiny, kterými jsou Aidan, Maya, Grant a Heather. V boji o svůj život je svede dohromady náhoda a jelikož se to ve skupině lépe táhne, rozhodli se řešit situaci bok po boku. Je tak nyní na nich, aby zjistili, co přesně se stalo, zda zůstali nějací přeživší a především zajistili i vlastní bezpečí.

Podobně jako ve zmíněném Left 4 Dead, i svět Walking Dead je plný překvapení a možností. Hráč se tak musí přizpůsobovat dané situaci, prozkoumávat okolí a hledat cenné zásoby, které pomohou v boji proti nemrtvým. Jelikož se nejedná o přímočarou řežbu, svou roli hraje i stealth postup, přičemž hluk znamená vyšší nebezpečí a hrozbu obklíčení celou hordou. Je tak vždy na vás, jak často budete používat střelné zbraně zvyšující riziko. Každá z postav disponuje unikátními vlastnostmi a tak lze v každé situaci improvizovat a uskutečnit zcela unikátní průchod. Navíc nejsou to jen nemrtví, kteří vás budou ohrožovat a v boji o úkryt tak nejsou vyloučeny ani přestřelky s dalšími přeživšími.


Poslední diskuzní příspěvek

:D Už od prvních videí to byl propadák nedivím se, že přišli o práva :) a ze steamu to zmizí.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.