Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pokémon Shuffle

73
2 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > logický rychlík *
Forma:
free to play
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
18.02.2015 3DS
31.08.2015 iOSAndroid
Vývojáři:
Genius Sonority
Oficiální stránky:
https://www.pokemonshuffle.com/
Pokémon Shuffle je hra na principu Candy Crush / Bejeweled, místo cukroví či diamantů tu ale hráč spojuje do skupiny tří a více elementů pokémony. Cílem každého kola (stage) je porazit pokémona, který se v kole nachází. Ten má určitý počet hit pointů, které mu hráč ubírá za použití komb pokémonů vlastních. Efektivita pokémoních typů byla zachována, ohnivý pokémon tedy působí rostlinnému pokémonu větší zranění, než třeba vodní. Počet tahů je v každém kole omezen.

Má-li hráč k dispozici patřičný kámen, jsou někteří pokémoni schopni tzv. megaevoluce, která do konce trvání kola zvýší sílu daného pokémona a dodá mu další schopnosti. Podaří-li se ubrat nepřátelskému pokémonu všechny hitpointy, má šanci tohoto pokémona odchytit a poté jej zařadit do svého týmu. Hra nabízí několik modů, např. v expertních kolech hráč není omezen počtem tahů, ale určeným časem. Pro spuštění každého kola je zapotřebí speciální měny (hearts), která se jen pomalu obnovuje, případně je možné je dokoupit, stejne jako mince (pro nákup vylepšení a bonusů) a jewels.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.