Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Garfield: A Tail of Two Kitties

Garfield 2

Asobo Studio •  Two Tribes (DS)
06.10.2006
75
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Pokračování akční adventury pro věkovou skupinu 4-12 let (vydané spolu s uvedením filmové předlohy do kin) v hlavní roli s věčně nenažraným, sarkastickým, líným a nekonečně slavným kocourem Garfieldem, jehož nejoblíbenější pochoutkou jsou lasagne a nejoblíbenější kratochvílí spánek v jakémkoliv množství.

V novém Garfieldově dobrodružství se omylem ocitnete na zámku Carlye v Anglii, kde se místní zvířectvo domnívá, že je kocour místním mazlíčkem a tedy jejich pánem. Jelikož je Garfield povahy požitkářské, tak se mu nová role (kdy kolem něho stále někdo skáče a plní mu každé přání) poměrně líbí a to vše až do okamžiku, než zjistí pravdu o osudu pravého kocoura a plánu zlořáda lorda Dargise. Garfield, v ohrožení vlastního života, přesvědčí zvířecí osazenstvo zámku, aby plán lorda překazilo.

Samotná hra je viděna z pohledu třetí osoby s možností výběru obtížnosti, kde se zhostíte 3 hratelných postav: kocoura Garfielda, housera Christopha a myšáka Claudia. Cestou za překažením plánu lorda Dargise projdete 8 kapitol a 10 míst zámku (přilehlé pozemky, sklepení, střecha aj.), které jsou doplněny o spoustu mini-her. Náplní jednotlivých kapitol bude hlavně skákání, souboje s nepřáteli, hledání předmětů potřebných k dalšímu postupu a získání bonusových bodů, jídla k doplnění zdraví, závodění nebo řešení hádanek.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.