Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Foundations

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
19.04.2015 PC
Vývojáři:
Matthew Frith
Oficiální stránky:
http://www.adventuregamestudio.co.uk/site/…
Vývojář Matt Frith své další dílko tentokrát zaškatulkoval pod nálepku sci-fi a post-apo. Ukazuje nám jednu z mnoha pochmurných vizí budoucnosti, v níž civilizace svou vinou spadla na úplné dno. Vyprázdněnost hodnot, absence morálky, společenský rozklad, nedostatek vody či environmentální hazardy nás srazily do doby lovců a sběračů, do časů, na které jsme nebyli připraveni.

Rok 0 – vytratila se solidarita a důvěra k druhým, každý si musí hlídat záda. Venku číhá nebezpečí, otevřít náruč první znamená risk. Nový svět se vymezil na "Checkpointy", ty jednak slouží jako "Útočiště" pro "vyvolené" a jednak jsou ovinuty prstencem vysokých zdí s ostnatým drátem, jenž má odehnat všechno "nečisté".

Nara a Mikkel jsou scavengeři, prohledávají sutě holýma rukama snažíc se nalézt něco použitelného. Žijí v neustálé hrozbě útoku ze strany "reaperů". Neví, co bude za hodinu, neví, co bude zítra. Jejich největším přáním je proniknout za ony hradby, kde by už nemuseli spát s jedním okem otevřeným.

Díky dnešnímu dobrodružství budou zase o kus blíž ke svému snu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.