Pro Evolution Soccer 2008

Winning Eleven 2008

26.10.2007
18.03.2008

Pro Evolution Soccer 2008 (PES08) je šestým dílem fotbalové série od japonských vývojářů Konami. Stejně jako tomu bylo v minulém díle, i v tomto ročníku se dočkáme spíše pár menších změn, než nějakých větších rozdílů. Jednou z nich jsou rozhodčí, kteří od minule opět o něco zpřísnili a tak je třeba každý skluz cílit na balón, to by mělo nutit v obranné fázi k větší předvídavosti. Další změny doznala umělá inteligence brankařů, ti měli doposavaď tendence vyrážet střely směrem k útočícím hráčům, což většinou končilo gólem. Nově si gólmani budou snažit míč spíše podržet, než vyrážet.

Vylepšení umělé inteligence se ale dočkali také vaši ostatní spoluhráči a soupeři. Ti se budou snažit naučit vašemu stylu hry, vaši spoluhráči vám tedy budou nabíhat tam, kam nejčastěji směřujete své přihrávky, nebo centry. Vaši soupeři se budou snažit po vás jít tím nejúčinnějším způsobem.

Je nějaký velký rozdíl mezi ročníky 08 a 09? Po kterém mám radši šáhnout (cena je 200 rozdíl).