Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Toy Story 3: The Video Game

Disney Pixar Toy Story 3: The Video Game

15.06.2010
31.10.2010
69
15 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Toy Story 3 je akční adventurou viděnou z pohledu třetí osoby a je inspirována třetím dílem úspěšné animované série Toy Story od společnosti Pixar. Příběh hry víceméně kopíruje děj filmu, kdy Andy, kterému hračky patří, již není malé dítě, ale teenager chystající se na vysokou školu. Vy, v roli jedné ze tří hratelných postav (Buzz Rakeťák, Šerif Woody a kovbojka Jessie), se musíte Andymu připomenout a pokud možno jeho odchod oddálit.

Hra nabízí dva herní módy: Story mód s osmi misemi a několika minihrami a Toy box mód, který v prostředí westernového městečka a přilehlého okolí (dům duchů, farma, důl) nabízí akci á la GTA. V 8 misích příběhového módu vás budou čekat různé lokality (pokoj, školka, poušť), v kterých budete plnit rozličné úkoly (záchrana vlaku, útěk ze školky, boj proti Zergovi nebo vypínání alarmů) a to vše za použití dovedností, spojených přímo s herními postavami (Buzz = síla, laser, Woody = rychlost, lanko a Jessie = balancování na římsách).

Hra obsahuje kooperativní multiplayer v podobě splitscreenu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 75
Jako ročník 90 jsem na filmové sérii Toy Story do určité míry vyrůstal a nezanevřel na ní ani v dospělosti(?) kdy se ze třetího dílu stal jeden z mých neoblíbenějších filmů vůbec. Btw poslední čtvrtý díl jsem viděl jednou a od té doby radši předstírám že neexistuje. Po jednom z maratonů kdy na mě přišla chuť si filmový zážitek ještě trochu prodloužit, jsem tedy na DH zapátral po nějaké té hře z hračkového univerza a rozhodl se nakonec, i kvůli stáří ostatních her, právě pro herní zpracování posledního dobrého dílu ;)

Nad grafikou se nemá moc cenu rozepisovat tak jen krátce: Celá hra vypadá stejně jako film, tudíž výborně, ostatně jako vše od Pixaru a i animace věrně kopírují typické pohyby a schopnosti postav. I prostředí levelů je v duchu filmů vypracováno do detailu a tak si oko hráčovo nemá nač stěžovat. O zvuku a hudbě to platí jakbysmet.

Stejně dobře je na tom i hratelnost. U ovládání je sice znát “pachuť“ po konzoli ale není to nic co by se nedalo zvládnout. S kamerou se dá většinou volně pohybovat a v pasážích kdy ne je umístěna poměrně dobře. Herní náplň tvoří z velké části mé oblíbené akrobatické pasáže kdy je zapotřebí někam doskákat, proložené souboji s různými protivníky i zákeřnými stroji atd. Vybrané části bych se pak nebál označit za originální a téměř geniální. Celkem neokoukaným prvkem je i přepínání mezi postavami a i když jsem striktně single-player hráč, věřím že tady by mě koop režim s dalšími hráči bavil.

Příběh částečně sleduje dějovou linku předlohy a částečně ji velice vkusně doplňuje, což je vlastně věc kvůli které hlavně jsem do hry šel a tvůrci tak naplnily mé očekávání na výbornou. Nechybí ani humor a občasné pomrkávání po předcházejících snímcích a tak je i v tomto ohledu titul naprosto skvělý. Herní doba je tak akorát aby jste si hru dostatečně užily ale zároveň nezačala nudit a sbírat se dají i nějaké ty bonusy.

Toy Story 3 Videogame je více než důstojným doplněním filmu potažmo i celé série a svou nápaditostí ale zároveň nenáročností dokázala přesně to co se od hry z tohoto světa očekává. Tedy skvěle pobavit a zároveň dát na chvíli zapomenout na okolní svět se všemi starostmi a probudit v hráči znovu dítě které si chce ze všeho nejvíc prostě jen hrát. A to se zvláště na sklonku jednoho s nejšílenějších roků co většina z nás pamatuje (ano mluvím o 2020) hodí víc než kdy jindy.
+7