Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Toy Story 3: The Video Game

68
12 hodnocení Platformy
Žánr:
dětská > akce pro děti *
akce > 3rd person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
15.06.2010 PCPS3PSPX360Wii
31.10.2010 PS2
Vývojáři:
Avalanche Software
Oficiální stránky:
http://disney.go.com/toystory/
Toy Story 3 je akční adventurou viděnou z pohledu třetí osoby a je inspirována třetím dílem úspěšné animované série Toy Story od společnosti Pixar. Příběh hry víceméně kopíruje děj filmu, kdy Andy, kterému hračky patří, již není malé dítě, ale teenager chystající se na vysokou školu. Vy, v roli jedné ze tří hratelných postav (Buzz Rakeťák, Šerif Woody a kovbojka Jessie), se musíte Andymu připomenout a pokud možno jeho odchod oddálit.

Hra nabízí dva herní módy: Story mód s osmi misemi a několika minihrami a Toy box mód, který v prostředí westernového městečka a přilehlého okolí (dům duchů, farma, důl) nabízí akci á la GTA. V 8 misích příběhového módu vás budou čekat různé lokality (pokoj, školka, poušť), v kterých budete plnit rozličné úkoly (záchrana vlaku, útěk ze školky, boj proti Zergovi nebo vypínání alarmů) a to vše za použití dovedností, spojených přímo s herními postavami (Buzz = síla, laser, Woody = rychlost, lanko a Jessie = balancování na římsách).

Hra obsahuje kooperativní multiplayer v podobě splitscreenu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.