Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Herní výzva 2024

Vše o letošním ročníku najdete na www.hernivyzva.cz. Před položením dotazu si projděte náš FAQ dokument.
@Všivák (29.07.2022 19:24):  jestli ti to uznal Crash, máš to posvěceno.
Já bych to neuznával, jak jsem psal: někdo pak bude chtít uznat tu Godzillu, pak někdo přijde se zvířaty z Azerothu, Pandory a nakonec tu někdo bude tvrdit, že Jar Jar Binks je vlastně mluvící zvíře.
A co treba vetrelec? :) To je taky realne zvire. Dejte mi dukaz, ze neni! :) Kdesi v dalekem vesmiru a v jedne z nekonecno realit, ceka..... :o)
@Všivák (29.07.2022 15:20): já ti teda nevím, s tím King Kongem mám docela problém. Jasně, je to op, ale do definice v kategorii "reálné zvíře" má docela daleko. Navíc kdyby tohle prošlo, přišel by dost možná někdo s požadavkem na uznání Godzilly :). Takže za mě ne.
@Všivák (29.07.2022 15:20): Vidíš to, já v pondělí výzvu taky dokončil a zapomněl se pochlubit :) Ale ještě mi chybí pět her, abych měl splněné u všech kategorií obě varianty.

Nejsem člen týmu výzvy, ale přijde mi to v pohodě. Jen nevím, jestli v Redneck Rampage zdravotnické zařízení nebo doktor, ale asi jo. A u Witchaven II: Blood Vengeance ti nefunguje odkaz.
Ticho jako v hrobě pro hru Bastion by mělo být v pohodě, ne? Jde tam od NPC zjišťovat informace o předmětech, ale hrdina nikdy nic neřekne a ani nenapiše.
@S4TW (26.07.2022 10:50): Pokud je nějak z kontextu jasné, že je to někde pod povrchem země. Pokud bys byl někde na vrcholku pyramidy, tak to určitě ne, ale kobky někde v jeskyni, nebo pod pyramidou jsou v pohodě ;)
Cesta do středu země a hra Serious Sam HD: The First Encounter... to jde k sobě, že? Egyptské kobky se také počítají, doufám :)
@Tainaru (24.07.2022 22:55): s hrou zkušenosti nemám, ale pokud je to tak, jak popisuješ, nevidím problém. Existence víc herních postav ani jejich rozdílnost není problém. Důležité je, aby tam to reálné zvíře jako herní postava bylo.
Měl bych dotaz ke kategorii 4. zvířecí instinkt - HC (hra, kde se hraje za zvíře). Odehrál jsem Chrono Trigger a kupodivu se tam taky hraje za postavu žabáka, docela jsem si ho oblíbil a když to šlo, hrál jsem s ním. Ale není tam úplně od začátku a je to jen jedna z několika dalších postav v partě. Hodí se to tam, nebo je to už moc za čárou?
Zdravím. Splňuje Bioshock 1 nebo 2 druhou kategorii Cesta do středu země  ?
Prosím o potvrzení, jestli je má úvaha správná.

Dohrál jsem DLC ke hře Cuphead. Tam se vyskytuje postava Ms. Chalice, která je duchem, ale pomocí kouzelné sušenky se může vyměnit s jedním z hrdinů z původní hry a ožít. V takovém případě můžu hrát právě za ni, ale v daný okamžik, kdy za ní hraji, je živá. To znamená, že si hru můžu dát do kategorie 9 "Vzkaz ze záhrobí", ale jen na základ. Je to tak? Díky.
Jak to vlastne funguje s Early Access? Rozehral jsem ted HROT a hrdina tam nemluvi (zatim, snad tam neni zrada jak v Doom Eternal). Kdyz dohraji kampan, mohl bych tedy HROT pouzit na  Ticho jako v hrobě? Dekuji
Mám dotaz, jak se díváte na SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE do Ticho jako v hrobě?
Je to možné použít na Hardcore? Nebo to kazí ten "vypravěč", který vám spamuje slova přes obrazovku a opakuje "Superhot" pořád dokola? :D
@Malignus (09.07.2022 23:06): Mne když ukradli Origin účet jednou v neděli, jsem napsal na podporu a během pěti minut mi volali a za dalších deset jsem měl účet zpátky. Přišli mi neobyčejně zdatní a rychlý. V neděli ! :D
Tak snad to budeš mít podobne ..
@Malignus (09.07.2022 21:50): Origin = Bioware. Chápu ze jsi nasranej jako fanousek. No v nejhorším kdybys to nijak nevyresil budeš muset znova investovat. Ono to ve slevach tak bolet nebude a kdybys chtěl první DA a ME v krabičce tak mi napis, nepotřebuji internet, abys aspoň něco měl než to nakoupis po slevach znovu :)
@Red (09.07.2022 21:41): Jednoduše, nemít na internetu nic důležitého :)
Po mne seznam zebra telefon už roky, při každým přihlášení na jiném zařízení mi to nabízí. Já bych jim ho klidně dal ale proste nám obavu ze zneužívání. poskytování někam dal a podobne.

Ja mám teď asi dva roky nový telefonní číslo a nikam ho nedávám. Nestalo se mi ze by mi volali nějaký opruzove z průzkumu něčeho, nabídky zboží a podobne. Původní číslo co jsem měl jsem parkrat někam dal a tyhle otrapove pak volali o sto šest.
Je nějak přehled jak nastavit záložní emaily a telefonní čísla? Koukal jsem se třeba na Steamu a tu možnost tam nevidím. A když se tam někdo nabourá, nemůže mi ten email a číslo prostě změnit? Jak si to ochránit?
@Malignus (09.07.2022 20:55): Chápu, že je to teď pocit na prd, ale to jsou přesně ty momenty v životě, které jsou obrovská zkušenost. Můžu tě ujistit, že od teď si už všude nastavíš telefon i záložní mail, aby se ti podobná situace neopakovala.
V originu máš záložní mail v sekci - EA Account - Security; A telefon v sekci EA Account - About me. Pokud by jsi to měl nastavené, vůbec tě ztráta mailu nerozhodí. Použiješ druhý mail nebo telefon.

Podobně až ztratíš poprvé důležitá data, začneš zálohovat a podobně :) Člověk se hold musí spálit.
Taky je to docela lidská zkušenost, protože si uvědomíš, že ty služby neudělali nic špatně a nejsou "Zkurvysvině zasraný". Seznam zrušení účtu určitě má v podmínkách a je to běžná věc, že roky nepoužívaná služba se ruší. Byla to čistě tvoje zodpovědnost, si to pohlídat. Až se uklidníš, uvidíš, že to je jen vztek, co z tebe mluví.
Teď to schytal jen Seznam :) Ten si z toho asi nic nedělá. Dokážu si představit ale i jinou situaci, kdy to od tebe schytá člověk a na něj už to zapůsobit může.
No toliko k morálnímu okénu :D

Určitě bych zkusil ještě napsat na podporu Seznamu, nikdy nevíš, co vyloví.
A taky jsi nenapsal, co přesně je problém v Originu? Tam jsi zapomněl údaje? Nejde to nějak obejít celé, resetovat účet? Možná to ještě není ztraceno.

A hlavně - jak má nemožnost přihlásit se na origin vliv na herní výzvu? Určitě máš i Steam, gog, Epic, ... a tam plno her.

Každopádně držím pěsti, třeba se to ještě podá.