Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Proč vlastně férově nezmizí body za lajky u komentářů, které uživatel odstranil? :-) Já jsem své komentáře taky smazal, bylo jich snad 60, ale body zůstaly :-)
hehe, co je jednou na internetu, už se nikdy neztratí :-)

to ví moc dobře i všechny ty holky, co si sedly před kamerou na bílej a černej gauč :-)

btw. ta paměť funguje nádherně, úplně jsem zapomněl, že databáze bejvala takhle ošklivá :D
Stejně je vtipný že na prvním a padesátém místě jsou lidé kteří nenapsali jediný komentář :)
Jo, taky to vidim reálně maximálně na TOP5 a dál už to nepůjde :) I když kdybych začal přidávat hry, což moc nedělám, tak by se s tim trochu hnout dalo. Každopádně je nejlepší recept sbírat body za všechno, kde to DH umožňuje, prostě všestrannost.
@Dunemaster (04.05.2023 13:39): Mám pocit, že rozdíl, mezi top10 a top20, je větší než se zdá. Top10 patří pouze největším vytrvalcům, takže klobouk dolů jestli to tam vytáhneš. Když si to vezmeš, většina těch uživatelů má 4000 bodů za 14 let přihlašování, 3000 bodů z achievů/událostí a až zbylé body jsou za skutečnou aktivitu. Topka pak vypadá trošku jinak, když jí odečteš 7k bodů :) Když máš poplněné achievy, body jedou pomalejš a 3000 bodů navíc se pořád rovná šestistu přidaných her.
@Jumas (04.05.2023 12:58): A jo :D


@Dunemaster (04.05.2023 13:00): Dostat se do top 20 není problém, stačí být tak nějak normálně aktivní. Sem tam přidat hru, udělat editaci, někdy napsat komentář nebo přidat zajímavost. Když mrkneš na ty lidi v top 20, tak půlka jsou lidi co ve správě obsahu nejsou příliš aktivní, akorát jsou na DH dlouho. Já se do té desítky taky dostal ani nevím jak. Před lety mi to přišlo nereálné ještě. :D Pak stačilo pár festivalů aktivity a byl jsem tam...
@ViRus (04.05.2023 09:54): Hohou! Virus jede!

Skoro jako za starych casu. :)

Me treba hodne potesilo, ze jsem u vyvojaru vubec v zebricku. Zvlast vzhledem k me velke pauze tady. Kazdopadne ted snad pujdu jeste vys, protoze u vyvojaru mam hodne napadu na vylepsovani.

Kazdopadne, jo, bylo by motivacni videt ty plusy kumulativne, protoze moc se odkazy a videa nepluskuji, takze o achievy tam moc nejde (krome tak toho prvni splneni). Pocitam, ze by to bylo ale moc narocne prepocitavat? @MCZ: @Memphis:
@Zoltan (29.04.2023 22:13): To je samozřejmě taky motivace, ale stejně, jako v pluskách za komentáře, jsem asi odsouzen k věčnému druhému místu :) Nejdřív ViRus, a pak jazz1. I když už není tak aktivní a snažím se ho dohnat, tak se bojím, že než to stihnu, zase se objeví někdo jiný :)
@Jab (29.04.2023 10:23): To je fajn nápad, ale na druhou stranu Memphis je velmi benevolentní co se blogu týče. Jestli chceš něco sepsat, tak ti to určitě zveřejní i na blogu, když to nebude nějaká random kravina.
@Jab (29.04.2023 10:23): Pěkné jubileum. A jsem celkově pro více ačívů, potřebuji motivaci k přidávání her, k čemuž by mi mohla vidina dalšího získaného obrázku pomoci :)
@Kunick (29.04.2023 08:47): Díky! Jsem pro ačívy za články autora. Články by byly přístupné přes hlavní stránku i profil konkrétní osoby (podobně jako teď komentáře) a daly by se pluskovat a měly by i diskuzi. A jejich redakční systém by byl víceméně stejný jako když si edituješ profil (tzn. daly by se k nim dávat obrázky). Máme tu x herních pamětníků různých žánrů. A je škoda, když píší jinam. Přitom tady na jejich profilu by ty články taky byly "jejich". :)

Vlasákovy "Průlety sférami" třeba patří mezi to nejlepší, co na Sigilu vzniklo.
https://www.sigil.cz/knihovna/clanky/
@Dan9K (25.04.2023 17:44): Je to 100% Samariel, kdosi se ho nějakou dobu zpět ptal jestli je to ten Jamajčan s debilními dotazy z podcastů jako hrej apod, protože to z něj dost vyzařuje. Což přiznal že jo. Takže teď jen přijal ten nick i zde.
@Charllize (25.04.2023 16:35): Prdlajz, snazi se o tajny achievement First Realm DH 22/23  . Jenze nevi, ze pokud se priblizi splneni, nastoupim ja a dokonceni achievu mu prekazim ! Jiz jednou jsem se o to marne pokousel, ale jsem stale v pohotovosti! :D

Podle spehu v DH tymu vim, ze jde splnit i 23/23! Ale musi se to bugnout, protoze je pro plebs, diky nemoznosti psat do Oznameni, nedosazitelny...
@Charllize (25.04.2023 16:35): nebo právě to promyšlený je, vzhledem k moderaci. Pohybuje se na hraně. Dává si pozor, aby byl on topic, není vulgární, nenapadá ostatni, není to tak moc, aby to byl vyloženě spam.
Myslím, že se mu podařilo ať už záměrně či nezáměrně vychytat tu skulinu, kdy nás točí, ale je to de facto nepostižitelný, protože nic neporušuje.
Těžko říct jestli to je trol nebo jen člověk co se zoufale snaží zapadnout do diskuze a je přitom otravnej a ani to neví. Na profi trola mi to přijde málo promyšlený. Je to takový bezelstný jak malý děti :)