Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Red (29.05.2023 23:33): Samo to jde dat neveřejně a pak se objeví až hotové video, ale to zas přijde zbytečné mně, když už to běží někdo muže jen tak koukat a studovat ty recepty a Ukrajinu při tom :)
A jo, ps4 umožňuje záznam videa jen do 60 minut, delší musí být stream propojeny buď z YT nebo Twitchem. Nehledě na to ze se to nemusí uploadovat a rovnou to chroustá do útrob YouTube.
@Charllize (29.05.2023 23:11): Tak zrovna yt určitě nevypnou ze dne na den, toho bych se nebál. Na PS stream do toho nevidím, já si právě říkal jaký to má význam. Je tam ve Streamu taky takový nepříjemný zpoždění, kdy já něco napíšu ale k tobě to doputuje po minutě nebo dýl.
Ten longplay měl být původně hlavně pro mně jako nějaká archivace, i když pánbu ví jak dlouho YouTube vydrží :) Jen mně překvapilo ze na to koukalo zatím nejvíc lidi tak jsem byl na pochybách jestli to není lepší. Proč nebyl chat jsem vysvětloval. A přímý stream je u PS jediná možnost jak stvořit delší video než 60 minut.

Já nemoh najít dost dlouhej kabel doma, až teď nedávno jsem ho ve změti kabelu co mám ve velký tašce vymotal :)

Výpadky by už snad tedy být neměli, bylo to proste způsobeno Wi-Fi přenosem. Přes kabel to v pohode jelo 2x 9 hodin.
Na Rogue Galaxy jsem nebyl protože jsem prostě o něm nevěděl. Ale aspoň jsem s Terkou prohnal Kumány.
Osobně mi přijde tvůj obsah tak kvalitní, že mi je jedno jakou formou ke mě doputuje. Určitě by mě zajímala třeba Valkyrie, Vagrant Story nebo ty další Trails, ale klidně i jiné žánry. Co je otravný jsou ty výpadky a popravdě u 9h videa kde máš vypnutý chat mi přijde celkem zbytečný streamovat, bych to přidal jako video a třeba bych i udělal nějaký výcuc. Jinak jsou tvoje videa přesně ten kvalitní materiál, kdo se k tomu někdy dostane tak určitě zkoukne postupně všechna videa.
Pročetl jsem vše a díky za milou odezvu. Zatím tedy to necháme jak bylo a uvidí se :)
@SilentWolf (29.05.2023 21:00): Já to neumím při nějaké činnosti vnímat, nesleduji pak, co se tam říká, a navíc, když už, musím na to i koukat. Mám rád ten přímý kontakt, kdy vidím člověka, který mluví. To tak prostě mám nastavené a nehnu s tím.

Sám youtube kanál dělat nebudu, raději píši, jsem závislák na textech, čtení, psaní. Vím, že u textu mám klid, zpracovávám ten text (ať už četbou nebo psaním) a nikomu okolo vlastně do toho nevstupuji nějakým hlukem :-) Text si přečtu kdekoliv, na audio bych musel pořád mít sluchátka a když už audio, tak další má závislost je hudba, takže cokoliv dělám prokládám poslechem hudby :-)
@Ringo (29.05.2023 20:55): Ty nemáš co sledovat Charllizeho, ty máš rozjet paralelně taky youtube kanál a točit! :D Prosil bych ze startu něco menšího, třeba longplay Stellaris. Děkuji. :D Ty psané dojmy a nadšené výkřiky tehdy byly super!

K té kultuře streamování, jednoduché.. nepracovat na PC, nesleduji asi skoro nic. Na hraní zas tolik času není, ale pustit si na pozadí při programování někoho jak hraje nebo si o nich povídá je fajn. Aspoň si stále připomínám, že je to můj koníček. Podle míry náročnosti práce pak člověk přeskakuje mezi tichem, hudbou, odbornými podcasty, a letsplayi, přičemž letsplaye jsou taková ta úroveň, kdy je snesu skoro u všech úrovní soustředění, protože se nic nestane když je na čas přestanu vnímat.

A myslím, že většina u těch videí dělá x dalších věcí. Což u čtení nejde.
Já se musím vlastně Charllizemu veřejně omluvit, strašně rád bych koukal na jRPG videa, v českých luzích a hájích asi takový formát, jakým to vede, nevídaný, ale já bohužel absolutně na žádná videa nemám čas a v podstatě se neumím dokopat k tomu, že bych oželel nějakou činnost a šel na něco pasivně koukat. Mám to tak obecně s TV, filmy, seriály i streamy. Na všechno tohle si najdu čas opravdu jen naprosto výjimečně (tím samozřejmě neříkám, že se někdy nekouknu na dobrý film nebo seriál, popřípadě občasný herní pořad, ale je to tak 1x do roka :-)

Proto bohužel absentuji coby divák někde, kde bych měl správně vlastně být mezi prvními, tedy u Charlizzeho videí o jRPG. Streamy prostě nedávám. Většinou když běží, dávno dělám jinou naplánovanou činnost a dodatečně se k tomu prostě už nevrátím. Tak to mám naprosto u všeho, o čem jsem uvažoval, že bych na to někdy kouknul. Streamovací kultuře holt nerozumím, nechápu, kde na to lidi berou čas a obecně jsem spíše textový typ, takže si raději o věcech čtu, než abych koukal na videa :-) Takže sorry, ale držím palce a pokračuj v tom, co děláš :-)
@Charllize (29.05.2023 19:59): ono to jako sice možná točíš pro pět a půl lidí. Ale fakt smekám nad kvalitou. Za prvé jsi velmi informovaný ale jde tam i vždycky poznat, proč tě ty hry baví a co ti sedí a co ne. Takže jestli tě nějak nedemotivuje točit to pro takovou hrstku lidí, tak v tom určitě pokračuj dlouhodobě v jakémkoliv formátu. Zas je lepší když je tam publikum a otázky, ať se toho co nejvíc probere. Asi je těžké vymýšlet o čem sám mluvit během hraní, zvlášť když tě hra pohltí. Ale já jsem holt mileniál, my zvládáme letsplaye pouze s hodně tlacháním okolo. :D

@Fritol (29.05.2023 20:12): já jsem zaujatý. Často z Luďkem "Charllize" Sobotou nesouhlasím ohledně některých her, ale díky těm videím chápu víc jeho pohled a třeba už dokážu odhadnout, že kdybych si některé ty kousky o kterých točí zahrál, tak bych určitě nelitoval (mít tak čas na ten Pathfinder, ale Final Fantasy se blíží :D ). A o to větší váhu má taky ta má chvála! :D
@Charllize (29.05.2023 19:59): Já včera nebyl doma, jinak bych koukl. :( Osobně mi víc vyhovuje živý stream, kde můžem psát, ale nestíhám to vždy, no. Každopádně za mě teda lepší JRPG než CRPG. Když už bys chtěl zkusit nějaké rpg mimo jpn, tak bych spíš mrkl jak hraješ třeba Baldur's Gate: Dark Alliance nebo Severance: Blade of Darkness.

Škoda, že to nemá sledovanost, nezaujatě můžu s klidem říct, že to je fakt kvalitní obsah, nečekal jsem to. Jde vidět, že o těch hrách spoustu víš a umíš mluvit.
Dopředu se omlouvám všem které moje streamovani leze na nervy ale pro těch asi pět věrných diváků mám sdělení :)
Koukal jsem ze ty longplay videa z Pathfindera mají zatím nejvíc shlédnutí ( samo částečných ) než ty kratší co se streamují v určitý den a čas. Třeba včera jsem Rogue Galaxy ukončil jelikož tam nikdo nebyl. Přijde mi ze by možná bylo lepší obcaš udělat longplay vzásadě bez časového plánu pro záznam než tyhle časově závislé na divácích. Samo chápu ze Pathfinder zajímá víc lidi než většinou vysílané jrpg.
jako já nevím, já měl za to, že H34Dovu identitu všichni znají, vždyť je to hvězda ve všem, na co sáhne :-)
že je to polda nevím, jestli o něm všichni věděli :-)


@H34D (05.05.2023 18:49): díky za dlouhou verzi, jdu na to :-) ještě si musíš oběhnout celý kolečko, Čestmír, DVTV, Standa, U kulatého stolu atd. :-)
Prosímvás a co to je za dementní módu psát zajímavý a užitečný komentáře a pak je mazat?
@Dunemaster (04.05.2023 22:05): No já tam nějaké body teda právě nasbíral a pak mi to přišlo nefér, že jsem komenty smazal a ty body zůstaly :-) Mně o ně teda nikdy nešlo, ale zase když to číslo svítí vedle jména, tak si říkám, že ačkoliv jich nemám moc, někdo by si mohl myslet, že ty, co mám, jsou za to, že jsem pro DH něco udělal, ale není to tu přitom vidět :-) Ale když už, tak jsem přidal aspoň pár her a nějaké ještě přidám, hned už mám dva tipy, u kterých jsem si všiml, že tady asi nejsou :-)