Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Jo, ta nová chat AI stojí pěkně za houby. DH tým měl raději investovat čas a úsilí třeba do... Štítků!
Po delsi dobe opet navrhuji navraceni tematu Vseobecne diskuze! I po tech letech mi stale chybi! :) K tomu mam ale mensi upgrade, jestli by nestalo za uvazeni, vytvoreni naprosto noveho a fresh tematu, Otazky Vaclava Jamajcana! Jak to tu procitam, zase chytil vikendovou slinu :o)
Bude nějaký festival aktivity nebo nějaká jiná oslava 15 let databáze? :)
Ja chápu ze se DH objevuje všude možně, ale Golden Axe? A jak píšu, Ja to celkem sleduji ten žebříček a je to dost často ze na prvním místě trůní nějaká úplně zapadlá hra. Ake ok, dík za vysvětlení, nicméně mi to je divný pořád :)
@Charllize (14.04.2023 16:17): No Memphis by to mal v Google Analytics vidieť, ale tipujem, že sa jedná o vygooglenie kľúčových slov, v tomto prípade hry, prípadne nejaké automatické crawlery, ktoré prechádzajú stránky, ale tie by nemali generovať veľa na jednej url. Priamy link ako píše Fritol, je tiež možný, ale menej pravdepodobný. Populárne hry ako Witcher 3 sú v popredí inak aj práve vďaka preklikom z googlu.
@Charllize (14.04.2023 16:17): Tipl bych si, že se někde objevil odkaz, třeba v nějaké fb skupině. Ale hádám, že Memphis má možnost podívat se, odkud tam lidé přichází. A nebo to vzali útokem boti. :D
Mně by zajímalo jak dochází k tomu že celkem často je v žebříčku nejprohlizenejsich her v nějaký den v čele hra která je úplně mimo zájem a nikdo u ni ani nediskutuje. Teď třeba Golden Axe. To je někde nějaký retro turnaj a soutěžící hromadné čtou o Golden Axe na DH? :)
@Charllize (12.04.2023 17:22): ale asi jde vidět, že nadšení z něj nejsou když jeho dotazy nechávají "na příště", kde se k nim nevracejí a občas i nahlas řeknou že jsou to tak neuvěřitelně random dotazy. Pavel Makal se tomu směje pravidelně. Na hrej ale tuto rubriku nešidí a jsou schopni hodinu odpovídat na dva dotazy. Tam to bylo utrpení. Ale už jsem je přes rok neslyšel.

Já si teda celou dobu myslel, že je nějak postižený, tak jsem to bral celkem v pohodě, ale teď jak dal najevo ty poslední dny že to dělá naschvál. facepalm
A takze Samariel a Jamajcan z Games.cz jsou jedna a tataz osoba? Kazdopadne, Jamajcan v Games.cz podcastech je strasne zlo a vazne je zoufalstvi na nej reagovat.
Na druhou stranu redakce games CZ v podcastech Jamajčanovi na jeho wtf dotazy seriózně odpovídá, tak snad nebude tak zle i tady :)
@Garret (08.04.2023 23:19): nicméně je třeba být objektivní (Tul by ze mě měl radost). :) Všechny ty hodiny v BF2 (na ten jsem úplně zapomněl) + Bad Company 2 + BF3 + BF4 nebyly za rok ale za několik roků.

@Dunemaster (08.04.2023 17:36): dohrál, a některé kousky nebyly snadné: Half-Life a především Dune 2000 vyžadovala hodně trpělivosti. Důvod je prostý, buď hraješ SP nebo MP, obojí jde špatně.

Nicméně neboj stále platí, že letos to vidím na 3 dohrané hry, možná i 4. :)
C&C Remaster - ty ultra-obtížné 3 poslední mise za NOD, už bych to měl dokončit, dále tu máme rozehraný TW3 (jak daleko jsem netuším), HALO 1 (ach kdybych nemusel v jedné misi v emzácké lodi neustále umírat s tou údajně "tupou konzolovou AI", které mě v počtu jakém se tam nachází zatím vždy porazí, už bych měl dávno dohráno), COD World at War (tipuji tak 2-4 mise do konce hry).
@Chuck (08.04.2023 22:45): přesně tak! Stále mě to baví. :) Nechtěj raději vědět kolik hodin mám nahráno v Battlefield 3 (PC) + Battlefield 4 MP (PC + konzole). :) Už vůbec nezmiňuji ty stovky hodin MP v leteckých simulátorech.