Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

Ape Escape. Docela známá série. Asi pět dílů. Tady není ani jeden. Docela dobrý typ na přidání na databázi.
Nemožné se pro mě stalo skutečností! I am gonna make videogames, bitches! A ještě za to budu placený. Právě se nacházíte v přítomnosti zaměstnance Madfinger games.

Proč by vás to mělo zajímat? Nevím, ale pochlubit se musím.
Tal jsem si díky promu Uplay+ vyzkoušel všechny Far Cry co nemám až po New Down jestli mi pojedou až si je někdy v buducnu bud chtít zahrát. Far Cry 5 i New Down se mi graficky moc líbily. Hlavně vegetace a krajina. Každopádně zajímavý, že jsem vyzkoušel tři Far Crye + dvě DLC v pětce. Všechno hrál tak hoďku dvě a jsem totálně přefarcryovanej. Tuny obsahu, ale furt to samý. Taková divná pachuť z toho.

Přemejšlim co vyzkoušim dál a ono vlastně UBI má jen tenhle typ her. Neříkám, že je to úplně špatně, ale člověk se toho musí hrozně přežrat.
Hoj, co byste doporučili za příběhové hry v kooperaci? Dojeli jsme s kámošem Shadow Warrior 2 a Wildlands a přemýšlíme co dál. Už jsme hráli: Dead Space 3, Dead Island + Riptide, Dying Light, A Way Out, Far Cry 5, FC New Dawn, Wolfenstein Youngblood, Destiny 2.
Vůbec bych se nezlobil za nový Vietcong, to ale VietDoom asi nenabídne, není-liž pravda milý Watsone?
SgtMarkIV chystá VietDoom a vypadá to skvěle. jestli se mu podaří udělat zajímavou kampaň, bude to takový druhý WolfenDoom :-)
Už jste si někdo aktivovali ten Freetrial Uplay+?

Jde to zrušení plánu udělat hned a poběží to i tak do 30.9?
@Samariel (09.09.2019 03:00): Tak ale on nikde neříká, že je to funkční, naopak upozornil, že ta loď nebude ještě nějakou dobu ve hře. Takže o skákání na špek nemůže být řeč. Chápej, ta akce je pro jeho vybranou smetánku, ne plebs jako jsme my :D
To byste fakt tomu Robertsovi skočili na špek, a ještě vyplázli tisíc či kolik dolarů, za věc, kterou nemůžete reálně použít?
@Paul (08.09.2019 16:04): Proto to "vyhazovat svoje prachy do hajzlu" - já bych za do nedal ani dolar po těch letech slibů, že to konečně vyjde. Nedávno na Vortexu zase kluci říkali, jak se ta jejich superdrahá kampaň ZASE odsouvá. Jakože hra je ve vývoji snad už od 2012 a vydání v nedohlednu :D

Plus ta "kauza" s večeří opravdu žádný extra peníze nepřinese, i kdyby každej pozvanej člověk zaplatil za tu večeři a koupil si tu imaginární loď.. ve výsledku to musí být kapka v moři, co se týče extra incomu..
@Bursoft (08.09.2019 14:59): oni to berou jako podporu vývoje, tzn něco jako když někdo na kickstarteru přispěje 10000 dollary (nejvyšší tier). Ty lodě jsou jen tak aby se neřeklo. Samozřejmě je otázka jestli to někdy vyjde, ale co jsem alphu zkoušel, přišlo mi, že tam je potenciálu dost.
@Samariel (08.09.2019 14:05): Jestli je to morálně špatně hodnotit nechci, ale každopádně ti lidi za tu hru utráceli (a za večeři utrácí) dobrovolně. Když jim není líto vyhazovat svoje prachy do hajzlu, tak prosím..
Co říkáte na praktiky Chrise Robertse, který pozval nejvěrnější backery kickstarteru na opulentní večeři, kterou (i když zabackovali Star Citizen hodně dolary), si museli večeři za plnou palbu zaplatit a za druhé, mohli si koupit loď do Star Citizen, ale ta se ve hře nedá použít; je jen na okrasu? Nepřehání to už Roberts trošku?
Díky moc za objasnění. Takže NES :D Tak zavzpomínám a napíšu někdy nějaké komentáře. Škoda, že si nepamatuji názvy všech her. Koupil jsem si teď retro konzoli, která jde dokonce zapojit do TV. Velká nostalgie. Jen škoda, že asi 4 hry, které jsem miloval tam nejsou.