Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Korbitch Korbitch

uživatel / 2510 bodů

Momentálně rozehráno


ProfilOblíbení vývojáři: Crytek, Bioware, Rockstar, Obsidian, Piranha Bytes, Codemasters, Remedy, ID, A4 Games, Visceral Games, Nadeo, Bohemia Interactive, Illusion Softworks, Pterodon

a matlalové, patlalové, slibotechny a zloději: Bethesda, EA, UbLisoft, Hangar 13

Momentálně probíhá rekonstrukce profilu....nic velkého, snad jen pár kategorií, ohledy do minulosti a tak...


Nabízím na výměnu tyto Steam klíče. Zájemci pište do pošty:
Freedom Force
Freedom Force vs. the 3rd Reich
Railroad Tycoon 3
Sid Meier's Civilization V


Herní koutek.... budeme rádi, když se přidáte.... odkaz

Na tom něco bude...Jako malý cíprt jsem běhal po herních maringotkách, o čemž dnes někteří hráči nemají páru, že něco takového vůbec existovalo. Tzv. první domácí hraní přišlo v podobě Rambo her. Ano, bylo to ještě horší, než to zní. První domácí hraní na úrovni začalo na konzolích od Segy. Nejprve u kamaráda na Master System, později doma na Mega Drive II. Samozřejmě došlo i na Play Station a Play Station II.

Zároveň na přelomu milénia jsme si domů pořídili i první PC, a to byl počátek konce hraní na konzolích. Pamatuju, že to tehdy mělo 20GB hdd a grafiku GeForce 4/128MB. Na něm jsem okusil takové věci jako Need For Speed Porsche Unleashed, Operation Flashpoint nebo Soldier of Fortune. Bohužel kvůli neodbornému přetaktování stroj v roce 2005 definitivně vypustil duši a odebral se na věčnost do křemíkového nebe. Pak byla pár let doba temna a paběrkování na dosluhujícím PS2 a ultrakřápu u šváry.

Pravidelně jsem na pc začal zase hrát v roce 2007. Od té doby jsem zatím vystřídal 2 stroje s tím, že druhá sestava měla původně grafickou kartu Gigabyte GTX 460, pouze DVD vypalovačku, jen 4GB ram a neobsahovala SSD. Od té doby jsem značně potunil.
V současnosti se chystám na novou architekturu ZEN a podporu DDR4 pro AMD, což by mělo být někdy z kraje roku 2017. A pokud to nebude stát za to, postavím to na Intelu, poněvadž už jsem s AMD měl svatou trpělivost.

Momentální sestava:
CPU: HexaCore AMD Phenom II X6 1055T 3,3ghz
VGA: MSI R9 280 GAMING 3GB
RAM: 12GB DDR3 1600mhz
HDD: Samsung SSD 850 EVO - 120GB, Western Digital caviar blue 640GB
ODD: ASUS BW-16D1HT, ASUS DRW-24B3ST
Windows 7 ultimate 64bit
Zobrazovadla: Acer S273HL - monitor a LG 37LM620S (3D, 400MHZ) - tv
Periferie: klávesnice - A4tech bloody B120, myš - A4tech Bloody Gamming V8 CORE 2, sluchátka - A4tech bloody G500, gamepad - Microsoft xbox360/pc controllerOkno do minulosti: