Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Destiny 2

72
51 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online akce *
akce > 1st person akce
RPG > nezařazeno
Forma:
free to play (dříve placená hra)
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
06.09.2017 PS4XOne
24.10.2017 PC
Vývojáři:
Bungie Studios, High Moon Studios (sekundární), Vicarious Visions (PC verze)
Oficiální stránky:
https://www.destinythegame.com/home
New legends will rise.

Mnoho let již uplynulo od objevu tajuplného Travelera. Entita připomínající nejvíce umělou planetku přinesla lidstvu zlatý věk technologického pokroku a expanze lidstva mimo naší sluneční soustavu. Zhola nic nenasvědčovalo konci tohoto pozitivního směřování, dokud lidé nenarazili na dobyvatelskou rasu Cabal. Tito agresoři ničí jednu lidskou kolonii za druhou a Země se tak brzy stává poslední baštou odporu. Traveler zastínil poslední existující město svou přítomností, aby skrze sebeobětování poskytl lidské rase poslední naději na přežití...

Pokračování Destiny (2014) je online střílečka s RPG prvky rozvoje hratelné postavy. Zabíjením nepřátel a plněním úkolů získáváte nové vybavení, schopnosti, zatímco rozmotáváte příběhové klubko titulu oplývajícího bohatým lore. Herní aktivity se dělí na PvE a PvP. Změny doznal systém propojení hráčů v online hře, který v Destiny 2 spoléhá na možnost vyhledávat klany, které shání hráče do raidů či striků. Titul je tvůrci nadále podporován formou herních dodatků.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.