Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@H34D (18.12.2019 12:53): tebe si vytipuju a pak te napadnu se svym mighty hrdinou :D

tvl, uz bych to nechal ... ten jester zasluhuje zapomeni a ne to resit .. psal jsem nize, tohle je krutoprisne low, fujtajbl .. fyzicke nasili (ostatne nasili jakehokoliv charakteru) je krutoprisne low ..
@ugraugra (18.12.2019 12:43): stydíš se teď aspoň za stvoření hry Pivo? :D

Jinak já si pamatuji, že měl Coldplaz asi největší tření s Tulem, do čehož ostatní občas přilili, ale zrovna jako nezávislý pozorovatel, kdo tu osobně nezná nikoho, mi přišlo, že má Tul naprosto absurdní trpělivost, což Coldplaze žhavilo možná ještě víc, nevím. Každopádně řeči o tom, jak někdo žaluje rodičům apod. by se podle mě kdekoliv jinde setkaly s daleko extrémnější reakcí a taky to tu myslím někdo uvedl, že může být rád za to, jak se ho tu zdejší komunita snaží brát. Tak asi.. holt nebyl.
@ugraugra (18.12.2019 12:43): V tu chvíli, kdy mně Drolin projížděl profily na sociálních sítích a hledal si mé závěrečné studentské práce, tak ty ses ochotně do té taškařice zapojil. Zrovna v téhle debatě by tvá jediná pozice měla být s uchem při zemi. Místo toho tu jiné křivě obviňuješ. Nestoudnost nejvyššího kalibru.
Jestli někoho zajímá můj názor, což asi ne, tak podle mě samotná skutečnost, že Coldplaz napadl jiného člena DH rozhodně není důvodem pro trest na DH, natož ban, ale určitě je důvodem pro ban, že on k tomu napadení (tedy ke spáchání protiprávního jednání) užil přímo databázi her. Využil diskuse pro registrované, aby natipoval místo a čas, kdy se na někom dopustí nejen něčeho neemorálního, ale dokonce něčeho protiprávního. Jeho uživatelský účet byl de facto nástrojem ke spáchání přestupku. Je to stejné jako když někdo použije pistoli k vyhrožování, nůž k fyzickému útoku apod. Policie běžně tyto věci zabavuje a soud ukládá trest propadnutí věci. Takže naopak nezabanovat takového člověka by byla velká chyba. Pro mě je spíš dilema, zda celý účet i s příspěvky a komentáři smazat, nebo ho jen zmrazit, znemožnit přihlášení a novou registraci z IP adres, z kterých se uživatel přihlašoval.
@MCZ (17.12.2019 21:08): "důvod, proč jsme o tomto mlčeli, byl vcelku prostý - aby se to Coldplaz nedozvěděl a nemohl se nějak připravit na chystané řízení "
Připravit jak? Jako že by zdrhnul na Bahamy?

Jinak řeší se akorát důsledek, ale ne příčina. Coldplaz to udělal proč? Proč nepřišel třeba na pražský sraz a nesejmul někoho tam? Nebude to třeba tím, že ho někdo vyprovokoval a jelikož je Coldplaz autista, tak tu situaci nezvládl? Kyberšikana se tady řešit nebude? Zvlášt když je to jeden z VIP?
@Fatality (18.12.2019 12:07): Poznajú ho fyzicky z minulosti takže vedia to na 100%....

Možno to mohli admini riešiť tak, že by žiadny BAN neohlásili a iba by ho odstavili od účtu (zmena hesla alebo niečo) aby v profile všetko vyzeralo OK a trebárs by si ani nikto nič nevšimol.
@90210 (18.12.2019 12:06): Ty budeš ve stáří takovej ten prudérní dědek, co bude pořád jenom vzpomínat na starý dobrý časy :D

Místo, aby ses za to svý rýpaní omluvil (jak jsi dřív napsal - osobně myslím, že napadení a pepřák je dobrej důvod pro ban), tak tu jen liješ dál do kotle. Stal se z tebe novej Walome. Jednou za čas přijdeš, začneš tu otráveně rozdávat rozumy o "naší" komunitě, a pak zase odejdeš. A hlavně si všechno obhájíš a tváříš se, že to tu máš vše na háku.

Pak tu něco tu povídej o toxické komunitě..
@Všivák (18.12.2019 12:03): Čekat na co? Ty důvody proč se to taky udělalo rovnou tu jsou. Zbytečná anabáze vznikla jen a jen dětinsky nezvládnutou zvědavostí některých, to je faul zcela na jejich hřišti. Ten člověk si tu vedl seznamy nepřátel, vyhrožoval vícero lidem, svoji aktivitu nakonec přetavil ve stalking a fyzické napadání jiných uživatelů. Ani jemu zdejší prostředí zjevně nedělalo dobře na už tak velmi, velmi a velmi křehkou psychiku, jak nasvědčovala jeho agrese vůči ostatním uživatelům a dokonce prapodivné zapojování vlastní rodiny, tak nebyl nejspíš důvod, aby tu byl nadále jen o sekundu déle potom než k tomu došlo.

@Fatality (18.12.2019 12:07): Co si pamatuju odsud, tak už dřív na srazech v Bratislavě byl. S některými uživateli se i potkal.
Tak nakonec stary dobry hospodsky napadeni, ktery vyresi napomenuti od cetniku a drobna pokuta, cekal jsem spis nejakou pikantni fekalni prasarnicku a cela tahle kauzicka je pro mistni komunitu vpravde odpovidajicim zakonceni tohoto roku.:D

Jako gesto usmireni na Vanoce bych vsechny letosni bany zrusil a na zaver posilam jeden clanecek o tom jak to na ceskym netu chodilo za starych dobrych casu, kdy to byla jeste legrace a punk:

http://www.mageo.webz.cz/ParnikBum.htm
@Shoggot (18.12.2019 11:05): Neříkám, že by ho neměl mít. Jen se s tím mohlo počkat. Nemusela by s tím tady být takováhle zbytečná anabáze. Nakousnutá věc vzbuzuje zvědavost a potom zbytečné podráždění obou stran.
Dovolím si uviesť svoj názor. V súvislosti s touto kauzou a zvoleným postupom pri jej riešení boli na adresu miestnych správcov a adminov vyslovené rôzne podozrenia. Možno by bola na mieste istá forma sebareflexie. A prípadné ospravedlnenie.
@Laurona (18.12.2019 10:32): To že to bylo na srazu DH jsem nevěděl.

@ntz (18.12.2019 10:36): Nedělal jsem si srandu ani ironicky, protože mi chyběla informace o tom že to bylo na srazu DH a že to byl důsledek třenic a napadání v kyberprostoru. Jak jsem řekl já jsem s Coldplazem nikdy nediskutoval takže jsem nevěděl jaký je. Coldplazovo chování bylo ohavné a jestli napadl účastníky srazu tak to si vyloučení zaslouží.
Tak ještě jednou. Nebyla to bitka, ale napadení. Coldpaz prostě přišel do stejného baru, kde se konal sraz, sedl si někam jinam a po nějaké době zničeho nic vystartoval po účastnících srazu. Z baru ho obsluha vyvedla, on se vrátil a pepřákem napadl nejen účastníky srazu, ale i další hosty. Informace o konání srazu se dozvěděl ze zdejší diskuze, která je od té doby viditelná jen pro zaregistrované a přihlášené (nezabanované) uživatele. Jestli to Coldplazovo chování někomu přijde normální a myslí si, že to na ban není, měl by si založit vlastní web a poslat mu pozvánku s registračními údaji. A policie to samozřejmě řeší, proto trvalo oznámení tak dlouho.
@player (18.12.2019 10:16): predpokladam, ze si delas srandu a myslis to ironicky ... pro ty, co v tom srandu nepochopili si dovolim odpovedet (neb predpokladam, ze identicke stanovisko asi maji chlapci z DBH, co o bananu rozhodli): to napadeni ma primou souvislost s DBH a vztahama, ktery na DBH vznikly .. to, ze se napadeni odehralo ve fyzickem svete je dusledek drivejsich trenic a napadani v kyberprostoru ...

za me: tvl, tak to je extremne low ... dobre mu tak dobytkovi debilnimu, muze bejt rad, ze mu to tam nedal nekdo sezrat jeste na miste ... jakekoliv fyzicke nasili z duvodu, ktere vedli k tomute utoku, je nesmirne opovrzenihodne .. fujtajbl .. uz o nem nechci slyset
@MCZ (17.12.2019 21:08): A není možné v Coldplazově případě ještě přimhouřit oko? Vždyť ve Sportu měl vždy něco zajímavého k tématu. A do Kultury taky sem tam hodil dobrý link!
@MCZ (17.12.2019 21:10): Díky, rádo se stalo :) Přesně tohle jsem čekal, však to byla hned první teorie. A hanba těm, co tu vyzvídali, zeptat se jednou za týden je ok, ale ty desítky komentů denně už mě v hlavní diskuzi fakt přestávali bavit..

Jinak dobrý psycho, ani nerozezná útočnou zbraň od obranné :D Co ho k tomu vedlo? Já viním videohry 8-)
Klidné prožití svátků vánočních, na hry bohatého ježíška a šťastný nový rok Vám přeje Coldplaz.
Přijdu z práce domů a co vidím, resp. nevidím: ani jeden příspěvek o Coldplazovi a jeho banu. To je ňáký divný. Bylo velké mazání nebo jste se už vystříleli? :-)
a mimochodem, když dostanu ban, tak mi všechno smažete? Já jen, abych si to zazálohoval, než tu začnu hajlovat :-)