Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@Kunick (27.10.2020 20:29): Koukám, že to tam maj ještě o chlup dražší, to fakt nechápu. Pokud si Steam bere 30%, tak by to tam mohli mít třeba za 20 a pořád by na tom vydělali. Ale já na to teď stejně nemam čas, takže to rozhodně neni na seznamu priorit. Někdy v budoucnu možná...
@Paul (26.10.2020 20:52): ahoj,věděl by si o nějakém herním PC které zvládne hry které zde napsal uživatel Křemílek.

Herní notebooky nikdy nejsou tak výkonné jako hernín PC celkově takže mě zajímá jen herní počítače PC nikoliv notebooky,ale nechci sestavu chci už hotové herní PC,co třeba herní počítač PC OMEN ??. Nebo jsou i lepší ??.

Samozřejmě čím výkonnější tím lepší,čím větší herní dělo tím lepší.



@Křemílek Andromeda (26.10.2020 20:27): Proč nechceš raději herní PC ?. Samozřejmě je to tvá věc,ale dost nelogická protože kdyby sis koupil PC tak bude výkonnější pokaždé než jakýkoliv nejvýkonnější herní notebooky jaký zatím existuje a pravděpodobně to tak vždy i bude.
@Tarhiel (27.10.2020 08:56): Teda to je solidní sbírka odpadu. :D Nevím teda jestli se to generuje náhodně, ale já mám v popředí samé random hovadiny co nikoho nezajímají a ke hrám jako Mafia, KCD, Factorio nebo k většině hrám od Amanity a Bohemky jsem se musel vyloženě proklikat. A od Games Farm tam nevidím Shadows ani Vikings. Jestli to takhle vidí i cizinci, tak musí nabýt dojmu, že u nás vznikají samé blbosti, které by člověk nehrál ani jako freeware.

Nicméně z těch upcoming her co jsem neznal mě zaujalo Life of Delta a Die by the Blade, což bohužel vypadá velmi podobně konceptem jako Hellish Quart, takže to zapadne. A vydání Silicomrades začátkem příštího roku je fajn.
Mohl by mi někdo poradit/vysvětit co znamená na herním obchodě Eneba když je u produktu napsané "Steam key Europe" a nebo "Steam key global"

Nechápu jaký je rozdíl respektive jestli se samotná hra obsahově vizuálně nějak liší nebo je to jedno.

Vím jen to že cenově se to liší celkem dost,ale jinak tomu nerozumím a proto nevím co si vybrat.

Takhle to je u všech her ne jen u korektních,ale většina možná všechny to tak mají že mají jak globál verzi tak Evropa verzi,ale nechápu proč,proč tam není jen prostě jedna verze.


Mimochodem poradil by mi někdo jaký herní notebook bych si měl koupit kdybych chtěl rozjed hry jako far cry 5 call of duty WW2 a DOOM Eternal či kingdom come deliverance na ultra maximální rozlišení grafiku textury detaily kvalitu natož plynule,jinak chci jen herní notebook z několika důvodů.
No včera to nedopadlo s tým Dark Souls slávne, ale dnes to chcem už konečne doklepnúť, takže 20:15 plánujem na streame dohrať dark souls a následne vy som chcel ešte prípadne pokračovať v niečom ďalšom, či už pokračovanie Darkest Dungeonu alebo Ash of Gods.

Urobil som aj nejaké úpravy zobrazenia chatu a jeho nastavení nielen kvôli mazarovi. :)
Mne to pripomína, že som nedávno rozohral Pokémon HeartGold Version a rivala som si pomenoval Adolf. :D

Inak sa musím priznať, že pri hraní dark souls s inými hráčmi, mi to cenzuruje nick a miesto posledných 4 písmen tam mám hviezdičky. :( Akože ako keby neexistovala latinčina.

A pamätám sa, ako za mojich wowkárskych čias chat automaticky cenzuroval českých hráčov, keď písali "cum vole". :D
@mazar1234 (25.10.2020 21:02): Ten autobot funguje divne, aj včera ti to dlhšie príspevky označovalo a ja som ich následne odklikával ako v poriadku. Skúsim toho autobota asi najbližšie vypnúť, zatiaľ sa ten ruský spam dá zvládať a aj tak toho autobota obchádza. :D Inak u teba to asi zadržalo, lebo si napísal "ho". :D
Ako tomu Twichu už fakt jebe, napíšem vetu " Ja som ho vždy zabíjal Zweihander + Artorias Shield" a následne mi vyskočí do chatu autobot hláška "Ahoj! Tvoja správa nebola odoslaná, pretože ju kontrolujú moderátori.", ako ľudstvu už z tej politickej korektnosti načisto jebe?
@Red (25.10.2020 18:58): Jasné, Tekken je stále otvorená možnosť do budúcna, ale ako píšeš, to je asi tak na jeden stream. Neviem si predstaviť, že by som to streamoval viac. Iba ak by som bol megadobrý a hral nejaký turnaj. Ale bohužiaľ megadobrý nie som. :
@Tulareanus (25.10.2020 02:42): Kouknu na to, za mě obě nabízené možnosti zajímavé, obojí mě zajímá. Mám pochybnosti, že by mě to bavilo hrát, tak aspoň sledovat:) Mimo ně asi ten minule nabízený Tekken, tak ten by mě taky docela zajímal, ale asi tak na jeden stream. Trojku jsme hráli často v hospodě, ale další nearkádové verze jsem nikdy neviděl.
@SilentWolf (24.10.2020 20:27): Tak dopĺňam, že dnes o 20:00 dokončím na streame Dark Souls (cca 30 minút max) a následne by som teda chcel streamovať nižšie spomínané Ash of Gods alebo Darkest Dungeon. V podstate by mohlo byť medzi tými dvoma hrami hlasovanie, nech idem podľa hlasu ľudu.

Inak mi napadlo, že prípadné návrhy hier na stream, mi môžete písať na profil.
@Dunemaster (24.10.2020 17:19): Taky bych řekl, že to je záměr. Jakože "Jsme tak hodní, že dáme svoje hry na steam, ale u nás to máte levnější". Každopádně u Gears 5 dropli cenu na 40 po necelém roce, takže Tactics to imo čeká taky. Za tohle zas plus, protože někteří vydavatelé sice dávají 75% slevy do pár měsíců, ale základní cenu furt drží na 60 i déle.