Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Je možný si tady nějak vyjet seznam všech her od Ubisoftu? Ne po pobočkách, ale komplet všech co Ubisoft (jako celek) publishoval.
@Kubásek okurka (29.07.2020 14:18): Ahoj další odpověd dištak směřuj do všeobecně o hrách, každopádně drtivou většinu módů naistaluješ buď tak že má mód vlastní instalátor, nebo má hra podporu módů a mód stačí přesunout do složky určené pro módy, další méně konvenční způsob je mód ručně soubor po souboru nakopírovat do složky s hrou tak, aby byly soubory ve správných složkách, složitější módy mohou vyžadovat i zásah přímo ve hře. Na Steamu se Módy instalují tak, že ve Workshopu dáš určitému módu odběr.
Ahoj

Jak mám nainstalovat módy do hry ?. Nějak mi to nejde nevím co dělám špatně,ale nikdy jsem mód nikam do žádné hry neinstoval natož když ta hra je přes GOG Steam,jediný mód který jsem kdy nainstaloval byl mód do Amnesia ( CustomStories ) ale to bylo do krabicové verze Amnesia a nebyla před GOG,ani Steam.

Zaujali mě totiž následující módy........

Brutal DOOM
Brutal Wolfenstein 3d
Brutal Half Life
VietDOOM
blades of agony
Retrun to castle Wolfenstein venom mod
Half life zombie edition
Crysis heat of the Jungle
@Isair (28.07.2020 17:06): Asi by tu měly být dva profily. A u toho staršího smazat jen IOS datum vydání. Je tu totiž, mimo jiné, problém s tím, že je v popisu zmíněno specifické ovládání k PC platformě. A to by ti při neutralitě platforem zaniklo. A je to samozřejmě i důsledek dřívějšího směřování webu, kdy ostatní platformy na DH ještě nebyly.

Já teď třeba zase řeším Hard Reset, ty komentáře mě v tom jen utvrdily. V popisu má PC only, což ale platilo jen těch necelých pět let od vydání, než vyšla Redux verze. Tedy, že v případě Hard Reset by měla hra mít na DH dva samostatné profily (2011 a 2016 verze). A těch rozdílů má Redux verze nejspíše více, než jsem si dříve myslel. A jen by to zpřehlednění situace u hry pomohlo. Starší verze má vyšší obtížnost, bez neofiko řešení a modů moc těžké. S nimi je to již lepší. Novější verze má pojetí obtížností snazší, protože konzole. A možná i něco dalšího.
@Isair (28.07.2020 17:06): Jé to se zapomnělo smazat. Dobře, že sis toho všiml. Řešili jsme to na jaře s Ronikem, protože u každé té verze byl uveden jiný vývojář, ale nakonec se podařilo ověřit, že Cascade Production se později transformovali na Rake In Grass a jde jen o převydání hry na mobil. Ronik pak upravil ten původní profil a přidal tam tu IOS vezi a ten druhý profil měl být smazán.
Je nutné, aby tu měla Westbang svůj vlastní IOS profil (viz. [chybný odkaz na hru]), když se jedná skoro o to samé a hra má v původním profilu taktéž IOS verzi zaznamenanou?

Tak či onak doporučuji buďto jeden profil hry smazat a nebo u druhého smazat informace o IOS, takhle to totiž nedává smysl.
@Tulareanus (21.07.2020 17:46): Důvod proč je to by default tak jak to je chápu, ale fakt bych uvítal i možnost si zobrazit vše (a mám dojem, že ta možnost dřív existovala). Např. když bych chtěl v diskuzi najít všechny svoje příspěvky (nebo někoho jinýho), ne jeden konkrétní. Tak bych dal zobrazit celou diskuzi a pak přes ctrl+f našel sebe (nebo normálně scrollingem skrz vizuál avatara).
Ale ano, pokud hledám jeden konkrétní post a pamatuju si co v něm je (taky big if), tak se dá použít google. Ale taky mi to přijde tedy dost těžkopádný.
@Paul (21.07.2020 15:57): Stránkovanie diskusie je primárne z hľadiska rýchlosti načítania a prehľadnosti pre bežné otvorenie podstránky. Ak vieš ale kľúčové slová či frázy, tak by si to mal vedieť na dh vygoogliť.
Noob dotaz, jak zobrazím všechny příspěvky v diskuzi (u her) najednou?
Výsledky 3. turnaje DH Masters 2020: odkaz
Gratuluji výhercům, předvedli opravdu neskutečné výkony.
@John Mirra (18.07.2020 21:24): Tyjo, teď koukám, že jsem úplně zapomněl na své desetileté výročí! U mě je to teď přesně 10 let a 20 dní od prvotní registrace. Neskutečný!

Jediný web, který za to fakt stojí btw. :) Díky!
Koukám že 31.7. tomu bude na den přesně, bezmála, téměř... 10 let, co jsem tu registrovaný!

A jelikož zítra odjíždím, tak nevím, zda bych se mohl 31.7. přihlásit, tak to říkám takto s předstihem :)

Díky za jednu z mála stránek, na kterou mi stálo za to se registrovat a na kterou chodím rád a pravidelně! A občas i něčím malým přispěju :)

Jsem tu samozřejmě déle, cca dva roky jsem sem chodil bez registrace, ale tak co už :)
@Fritol (15.07.2020 21:34): každý místní příslušník elity (definuj elitu) začínal jako plebs. A jakýkoli příslušník plebsu (definuj plebs) se může stát příslušníkem elity a teoreticky i naopak. Nenávist podporují mimo jiné rozličné projevy hlouposti vyskytující se napříč spektrem komunity bez ohledu na pozici v bodové hierarchii.
Myslím si, že uživatelé s takovym počtem bodů na nich celkem lpějí a nechtěli by se jich zbavovat (je to vlastně kromě achievementů jediný důkaz, že něco dělali) :)
@Kwoky (15.07.2020 20:53): To by neslo. Ale volna tvorba cen mezi uzivateli by sla, mozna by to pak byl uplny databazovy bitcoin. A Memphis by si mohl tady otevrit online shop s avatarama a skinama do profilu (mozna i Alza by to nakonec brala)
@Red (15.07.2020 20:28): A to je jumas takovej hodnej kluk, ale už 11 let po sobě tisíce bodů bere a další tisíce, desetitisíce berou, jazzové a jiní :) Myslím, že není třeba Milouše zas křísit, spíš víc makejte ;)
V rámci zachování bodové spravedlnosti by se měly body vynulovat, případně přerozdělit!
@jazz1 @Jumas To se vám to hezky sešlo, gratuluji! Když jsem bodový systém nastavoval, bylo těžko představitelné, že se na tyto mety někdo někdy dostane, díky za váš přínos DH!
@samorost (14.07.2020 11:45): To už je skoro rok dozadu (God), ovšem, a s August15th si už značně v historii :)).

Minulý rok byl kritický, a ubylo více uživatel - na druhou stranu, někteří se následně i vrátili.
Gratuluju jazzovi k zisku neuvěřitelných 30000 DH bodů. V tomhle desetiletí nebude moc lidí, kteří se na takové číslo vůbec dostanou. Jsme rádi, že tě máme ;)