Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Dan9K (06.08.2020 06:42): Ja viem, že na internete väčšinou nevyznie tón, aký má človek, ktorý niečo píše, ale hnev tam z mojej strany nebol, bolo tam prekvapenie, že takéto niečo potrebujeme riešiť a to bez toho, aby sa najprv urobil nejaký factchecking.

Ak nebolo prirovanie Havel a komunizmus smerované na DH tak bolo na mňa alebo na čo? Ak si si moju reakciu chybne vyložil, ako nemáš do toho kecať, tak ma to mrzí. Ale tu nešlo o to, či som ja moderátor a či som niekomu niečo mazal, ale pustil si sa do niečoho bez toho aby si poznal kontext a fakty. Ak človek netuší o čo sa jedná, aký zmysel a váhu má jeho vyjadrenie? No a ja som ti predsa napísal, že ak by si chcel riešiť fakty, tak ja nemám problém. Ale ak si nerobil súdy, tak prečo si sa postavil apriori na stranu h34da a proti mne/moderátorom? Ja chápem, že to bolo asi čisto z toho, že je to tvoj kamarát, ale zaujať stanovisko je predsa dôsledkom súdu. A taktiež príspevok @Dan9K (06.08.2020 02:00): je hodnotiaci bez znalosti kontextu.

tl,dr: Nemám problém s kritikou, ale znalosť kontextu a faktov považujem za elementárne pre akúkoľvek výmenú názorov, nie len pri riešení nejakej otázky medzi používateľmi a moderátormi dh.
@Tulareanus (06.08.2020 05:15): jaké jsem dělal soudy? Já jen psal, ať jste uvážliví, obecně a zastal se H34Da v tom, že má právo na to se zlobit a ptát, co bylo důvodem smazání, toť vše. Výbuch tvého hněvu mi přijde neadekvátní. To jsem si dovolil tak moc? Přirovnání k Havlovi není směřováno k DH, bylo uvozeno jako provokace, a bylo reakcí na tvou rétoriku, že do toho nemám co kecat.
@Dan9K (06.08.2020 03:17): Ok, ja viem, že je to v dnešnej dobe bežné, ale tebe naozaj príde fér a logické robiť závery bez toho, aby si vedel, čo sa vôbec stalo?

1. Tak ja ako moderátor som to spomínať ani nemusel, že to nebolo rozhodnutie jedinca, malo by stačiť, že ak danú vec urobil moderátor, musel mať na to asi dobrý dôvod (a žiaden moderátor tu nezneužíva svoju pozíciu, aby si tu riešil osobné spory alebo inak zneužíval zverenú právomoc). A keď už, mohol si sa najprv spýtal, čo bolo za problém bez toho, aby si vynášal súdy, kľudne by som to napísal. Určite by to bolo lepšie ako vynášať súdy a dávať adminom rady bez tušenia, o čo sa vlastne jednalo. :)

2 Aký obvyklý hejt na jeho osobu? Akože ho tu neznášame? Na základe čoho? Na základe útočenia na nováčikov alebo trollenia a navádzania na offtopic človeka, ktorý má evidentne nejaké problémy a nevidí, že si z neho robí dobrý deň?

A za takéto hrdinské činy tu potom vyťahuješ prirovnanie k Havlovi a v podstate (ne)priamo prirovnávaš vedenie DH ku komunistickej diktatúre? A keď ti ja slušne rozpíšem, ako veci riešime a že by bolo fajn najprv vedieť o čo sa jedná, pred tým než budeš vynášať súdy, tak sa pasuješ do role "otloukánka" na ktorého ja útočím? To fakt nemôžeš myslieť vážne. Ja som ťa mal za racionálne uvažujúceho člena dh...
@Tulareanus (06.08.2020 02:17): za 1) o rozhodnutí rady moudřejších do teď nepadlo ani slovo a zatím z předchozí diskuse z toho vyplývalo čistě tvé rozhodnutí, takže to je nová informace. Za 2) reaguji na H34Dovo rozhořčení a obvyklý hejt na jeho osobu a doteď jsem psal v obecné rovině, toho sis nevšiml? Ale je jasné, že zastat se "otloukánka" znamená si na sebe uplést akorát bič.

a provokace: ty jo, jak mohl vůbec někdo podporovat za komunistů Havla a protestovat, když vůbec přesně lidi netušili, za co ho zavřeli!
@Dan9K (06.08.2020 02:00): "Já tu diskusi neviděl" Imho, tu si sa mal rovno zastaviť. Ako môžeš súdiť nejaký zákrok admina, keď vlastne ani nevieš, čo sa stalo? To mi príde absurdné. Nehovoriac o tom, že väčšinou kým sa niečo zmaže/presunie/rozhodne, tak sa poradí viac moderátorov a takto to bol aj v tomto prípade.
@Tulareanus (06.08.2020 01:46): jo, těch super botů, u kterých, když se řekne ,že v šachách vždy bílý začíná, tak to smažou pro rasismus :-) náš vzor

hele, já jen chci, abyste byli uvážliví. Hejty a absurdní blbosti jsou věci dost subjektivní. Já tu diskusi neviděl, ale jestli řešili ve hře o satanovi satana, tak mi to přijde ok, ale nevím, co to bylo přesně, a to je právě ten problém, když se to takhle smaže.
@Dan9K (05.08.2020 17:34): Väčšina offtopicov sa necháva tak, ak sú v rámci slušnosti a nie sú úplne mimo, ak sú v rámci slušnosti a sú úplne mimo, tak moderátor zvykne poprosiť ľudí, aby sa presunuli do adekvátnej diskusie, ktorá kontextovo k ofttopicu sedí. Mažú sa len hejty a absurdné blbosti. Takže hovoriť tu o cenzúre je extrémne komické. A odporúčam navštíviť nejaké väčšie zahraničné fóra, kde sa nikto nikoho nebude pýtať na názor, lebo majú automatizovaných botov, ktorí vám také veci bez opýtania rovno pomažú, keď sa odkloníte od témy alebo duplikujete otázky a obsah.
@Dan9K (05.08.2020 23:46): Ale prd, za 50 let nám tu Charllize bude prodávat neuronový čipy s hrama na PlayStation 12, Paul bude downsamplovat z 64K rozlišení na FHD plazmu (na kterou bude mít speciální povolení od ministerstva životního prostředí), Walome bude přemýšlet, jestli si dá Mafii tento rok znovu, Rapier si koupí nový PC za čtvrt míče, aby zkoušel emulovat Win10 a hrát Forzu Motorsport s dobovými ovládači, Memphis začne převádět miliardový akcie DH korporace na svoje děti a já snad konečně dohraju RDR2 na 100% a všichni budeme trousit, jak za našich zlatých časů byl ten Fortnite super hra a dnes to všechno stojí za nic.
ja teda nevidel, co se tam deje ... podle me by se ale k mazani melo pristupovat pouze tehdy, je-li kontent vylozene toxicky (agresivitou, nejakym vopravdu wtf obsahem a nebo uz je to too long a opakovana pratelska domluva nepomohla k ukonceni diskuse ...)
@Jumas (05.08.2020 22:37): A nebude to trvat tak dlouho, kdy Ti synek bude radit, jak postupovat nebo jak zdolat bosse. Nebo-li teď budeš učit Ty jeho a za pár let on Tebe. Věř mi, že mluvím z vlastní zkušenosti, kdy u mě Pajas občas sedí, během pár vteřin pronikne do systému hry a pak na rozdíl ode mě přesně ví, co mám dělat. :-)
Tak jsem staršímu synátorovi založil na jeho narozeniny profil, protože už si sem tam něco zahraje. Včera dohrál s mou drobnou asistencí Pilgrims, kde našel inspiraci pro avatara a říkal, že chce vyzkoušet i další řešení situací, co hra nabízí, protože jsem mu ukázal kompletní balíček karet. Přichází nová generace :)
@Dan9K (05.08.2020 17:34): :D bavíme se o tom samém vojtíškovi? Co se už od května těší až budou zase na podzim kaštany? Co svou něžnou uměleckou duši ukrývá před krutým světem pod ocelovou maskou hrubiána? Ten se hněvat neumí, ten jehož hněv je jak pšouk komára: ty ho necítíš ale jeho posune o kus dál?
ty jo, sardonický, to budu používat, díky :D

A já bych se Vojty zastal, on je prostě na cenzuru alergický, stejně jako já, a myslím, že se to tady s bazírováním s on topicem krapet přehání. Je běžné, že se v diskusi prostě debata vrhne krapet jinam a tady je už po prvním příspěvku, kdy se tak stane, oheň na střeše, odkazuje se na jiné diskuse, kam se má debata přesunout a výsledkem je vždycky to, že ta debata samozřejmě umře, ať byla jakkoliv zajímavá.

A H34D Hunt3r Alfasamec Motherfucker Killer je prostě drsný chlapec, který na takové věci reaguje podrážděněji. Ale za mě dobře, že to dělá, moje naivní představa je taková, že si i díky tomu moderátoři dvakrát rozmyslí, jestli tohle opravdu smazat musí a jestli jim to stojí za další hněv pana Vojty :-)
@H34D (05.08.2020 06:42): Neviem, či pri tvojom trollingovom pokrytectve má vôbec zmysel na nejaké otázky odpovedať, ale je výrazný rozdiel, ak sa do ofttopicu prejde priamo z niečoho súvisiaceho z pôvodnou témou (napr. hra) a debatuje sa racionálne a konštruktívne. Navyše v tebou spomínanom prípade som si uvedomoval offtopic a tú dlhú odpoveď na tvoj post som smeroval do "všeobecne o hrách". Ak v tom nevidíš rozdiel, tak je to smutné, ale ja s tým nič neurobím, ale fakt netuším, prečo máš takú veľkú potrebu byť na dh sardonický.
Ty dementni slataniny o satanovi, co bezne plodi Tommywise, bych mazal automaticky. Nevim, zda se to da oznacit za trolling kdyz to zjevne mysli vazne, ale uzitna hodnota techhle srancu je nulova pro kohokoli s iq nad 50.
@Tulareanus (04.08.2020 15:12): Zajímavé. Diskutovalo se o popisku ke hře - Jak je to víc off topic než tvá vlastní účast v offtopic diskusi u HL:Alyx? Nebo nejde o off topic, ale o trolling? Či kvalitu diskuse? Máš nějaký speciální "set of skills", kterým budeš rozpoznávat trolling, ironii, satiru a tu mazat, protože je na DH nevýslovně zakázána? Jen abych věděl...

@Jab (04.08.2020 21:52): Moc hezké, vkládat mi do úst něco, co jsem neřekl, popř. mi přiřknout emoci, kterou jsem neměl. Krásně si to opticky rozdělil na ty chytré a správné DH uživatele, mezi které samozřejmě patříš a kteří se mi mohou jen z výšin smát, zatímco já hloupý, špatný uzlíček nervů se mohu jen na dně plácat pro tvé pobavení. Doufám, že jsi na sebe hrdý.
To je pěkný tah ta spolupráce s Humble Bundle, to jde pro Databázi celá ta částka, co zaškrtnu před platbou ?
@Naginata (04.08.2020 21:31): To sice ano. Ale i tak bych v následném vysvětlení zdůraznil, že hlavním cílem moderátorského zásahu bylo poškodit H34Da. Celá DH na tom stojí a bylo by škoda se připravit o tu legraci z jeho stížností.

Dokonce jsem pro to i to vystupňovat. A náhodně mu do příspěvků dávat úryvky z Ikea manuálů a po internetu nalezených haiku. V duchu logiky našich maminek: "Ještě ti přidám, abys se měl proč se vztekat."

Předem děkuji!
Nevím co tam psal a nejsem za mazání příspěvků pokud nejde o hrubé urážení nebo flaming, ale pokud tam spampoval několik postů za sebou jako v DMC a Penumbra diskuzi tak by se s tím mělo něco dělat.
@Charllize (04.08.2020 13:16): To jsem nezaznamenal, nicméně by asi nebylo na škodu u podobných odkazů uvést do závorky "NSFW". Viz podmínky užívání: Odkazy vedoucí na materiál nevhodný pro mládež musí být jasně označeny.

Už tu byl případ, který se lehce vyhrotil právě nejspíš kvůli otevření nevhodného obsahu v nevhodný čas. :D
@Fritol (04.08.2020 13:10): me taky nekdo smazal odkazy na obrazky z Shin Megami Tensei kde byli prisery ktere meli lehce sexualni podobu. Pritom v tech hrach normalne jsou jako nepratele. Ono SMT ma s tim peklem a satanem taky dost spolecne, tak mozna ze tu je nekdo komu to prijde pres caru :)
@H34D (03.08.2020 17:18): Nevím co ti řekli, ale vždy je to zásah z vyšších míst tak nezbývá než ho přijmout. Pak už je jedno jestli to smazal Ježíš nebo Fritol.

Stejně to byl jen trolling buď záměrný nebo ne...
To zní jako bych prošvihl něco zábavnýho. Vzhledem k tématu předpokládám, že Tommywise v Bohnicích pustili k internetu a zase měl nutkání se podělit o nějaký konspirační moudra?
Zdar všem Kim Čong-unům, je možné dostat vysvětlení, proč byla smazána diskuse u hry Don't Pray to Satan? Je mi známo hned několik off topic diskusí u her, které smazány nebyly, navíc diskuse u Don't Pray to Satan nebyla ani úplně off topic, protože se hovořilo o samotném popisu ke hře. Kdo a proč rozhodl o tom, že diskutující nemají právo se u hry o Satanovi bavit o Satanovi?