Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení programových chyb

To mi je divné, skúšal som to na dvoch telefónoch (Honor Play a Samsung Galaxy Xcover 3) a rovnaký výsledok.

Snáď už dostupné screeny tu a tu.
Zdravím,
bolo mi odporúčené napísať to sem. Od nedele večer mi nejde načítať DH stránku na androidných telefóch. Na oboch mám používam akutálny Google Chrome (83.0.4103.106) a po otvorení DH sa neustále načítava hlavná strana a takisto nevidieť žiadne notifikácie - screen.
A v prípade, že kliknem na vyhľadávanie alebo kontextové menu vpravo, objaví sa len hashtag v adrese - screen.

Zaujímavé, že ešte v nedeľu cez deň mi išlo všetko v pohode.
V sekci Achievementy by to myslím potřebovalo trochu poladit barvy v těch progress barech, konkrétně když progress bar dosáhne už místa kde se nachází text - např. u mě Zatracená loajalita! "317/365 (24.06.2020)" Ve světlém módu to ještě jde (černé písmo na tmavě šedém pozadí), ale ve tmavém je to pak bílé písmo na skoro bílém pozadí.... obrázek
Narazil jsem na problémy v sekci videií. Začal jsem přehazovat videa do nových kategorií (Let's Play), konkrétně u Mafie a teď když se jimi proklikávám, tak to vypadá takhle.

Navíc poté co jsem přehodil první video do nové kategorie a chtěl jsem přehodit další a kliknul jsem u toho druhého na "Upravit", tak se mi otevřelo editační rozhraní, ovšem s tím prvním videem, které jsem již přehodil. Pomohl až reload DH, pak to fungovalo správně. Takže s tím zatím přestanu, aby se to nerozbilo ještě víc.

EDIT: jo a ještě jsem si všiml, že teď tam je dvakrát Gameplay #2 ... viz ten screenshot.
Na mojem starsim iPadu kde je Safari jsou v blogu misto prispevku takovy dlouhy nudle s pismenkama pod sebou, posunuty uplne doprava od hlavniho textu. Ale dela to jen v tom blogu, jinde ne. Mozna to je tim safari a starsim iPadem, tezko rict, ale pred tim updatem to bylo ok:)
Když je v náhledu posledního diskuzního příspěvku na kartě hry URL odkaz, tak se objeví ještě pod boxem s náhledem. Viz třeba diskuze u Days of War: odkaz
Když dostanu upozornění na nový odkaz u hry, tak pro přejítí do dané hry nejde rozlišit, který z těch odkazů je nový. Koukněte sami:
https://www.databaze-her.cz/hry/counter-strike-source/odkazy/#o_91029

Po chvíli jsem přišel na to, že nový odkaz je o něco světlejší než ostatní (a stejnou barvou jako staré odkazy zrovna pod kurzorem myši, takže to mate ještě víc), ale poznat je to vážně těžké, i když o tom vím. V minulém motivu to bylo barevně odlišeno (stejně jako nové příspěvky v diskuzi).

Edit: Aha, tak ještě jinak. Při úplně prvním zobrazení té stránky je ten novej odkaz úplně lehounce lehoulinčičce narůžovělej. Při dalším zobrazení stránky je pak bílej. Ta lehce růžová je ještě méně výrazná než ta bílá. Možná to někdo navrhoval na profesionálně zkalibrovaném monitoru s perfektním kontrastem, ale pro běžné použití jsou ty barevné rozdíly strašně malé.
V nahlásených odkazoch je už dlhodobo o jeden nahlásený záznam viac a nie je tam vôbec vidieť.
Nechce se mi věřit, že bych neměl hodnocenou jednu z nejlepších her Need for Speed: Porsche 2000, to jsem snad hodnotil hned po registraci. Odškrtnuto mám, sledování taky, ale těch 100% tam neni a přísahal bych na svou čest, že jsem to tam hned v září 2009 dával. Není možné, že mi hodnocení nějaký DH šotek odebral? Nebo je jediné vysvětlení, že jsem to nikdy neohodnotil a dodnes jsem si lhal?
@Moryart (25.05.2020 12:27): Z popisu achievementu: "Pro zdárné plnění achievementu je vyžadováno dočasně vypnuté trvalé přihlášení, započítává se pouze manuální přihlášení každou hodinu."
Dával jsem bez spánkovej maraton a řekl jsem si, že rovnou můžu udělat ten achievement. No, tak se pravidelně loguju a odhlašuju (opera), ale potom co jsem navštívil stránku na druhým prohlížeči (chrome) kde jsem automaticky přihlášen se mi celý postup vynuloval. ¯_(ツ)_/¯
Nevím, jestli se to dá ošetřit přímo dh vývojáři, ale dost mě irituje, že na telefonech v osobním profilu nejde scrollovat na sekci preference žánrů (tam, kde je graf). Chápu, proč tolik tak je, ale kdyby to šlo zprovoznit kolem toho grafu, bylo by to top.
Pokusil jsem se editovat existující hru pod Správou databáze (kam jsem se překliknul přímo z profilu hry).

Vyskočilo na mně:

"Upravit hru
Hra prozatím nebyla zmigrována na nové platformy, nelze ji proto dočasně upravovat (více informací naleznete v článku)."

Android /Chrome

(editaci jsem nakonec provedl z desktopu - Tomb Raider: The Lost Artifact)
Pri otevreni dvou rozpracovanych konceptu her v ruznych tabech se po vraceni se k prvnimu otevrenemu ukaze druhy pri prechodu na dalsi krok. Tipuju, ze je mozne tedy mit jednu otevrenou editaci profilu hry. Asi je to zname, ale po delsi pauze v pridavani me to zaskocilo a omylem jsem pak submitnul profil bez popisu (coz uz se resi editaci).
když se prokliknu na nepřečtený komentář z odkazu v diskuzi, po refreshi na hlavní stránku jej mám stále nepřečtený. nějaká možnost to ošetřit?

edit: ještě bych teda dodal, že komentář můžu klidně opluskovat a stejně jej stále vidím jako "nepřečtený"
Všiml jsem si zajímavého chování vyhledávače - když dám vyhledat "ape escape", vyhledá mi to ty samé hry jako jen "escape". Předpokládám, že to je kvůli tomu, že první slovo je součást druhého a nevím, jestli to má kvůli jedné hře smysl upravovat, ale stejně na to upozorňuju.
@ripper (01.04.2020 19:22): Hra by bez vyplněného vývojáře vůbec neměla vůbec jít přidat, takže chyba tam sice je, ale ne jen v zarovnání :) Vzhledem k tomu, že tam měl být vývojář S'Games, tak se hádám opakuje chyba s apostrofem v názvech vývojářů, co už se kdysi řešila.