Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Days of War

Days of War: Definitive Edition

30.01.2020
53
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Multiplayerová válečná střílečka ze Druhé světové války v sobě kombinuje Call of Duty 2 s Day of Defeat. Ve hře se utkávají Američané a Němci (další jsou v plánu, např. Britové) a na výběr je 9 tříd, kde nechybí odstřelovač, raketometčík, support nebo specialista. K dispozici je přes 20 zbraní se svými přednostmi i slabinami, a to vše na ikonických bojištích v čele s vyloděním na pláži Omaha. Zajímavou funkcí je měnící se počasí v mapách.

Z herních módů Days of War nabízí zabírání území známé právě z Day of Defeat či demolition mód, kdy je úkolem Američanů při vylodění v Normandii odpálit určité stavby, vozidla a bunkry v určeném čase a Němci mají naopak za úkol tyto objekty bránit. Po skončení mapy se role hráčů prohodí. Days of War nabízí dedikované servery a běží na Unreal Engine 4.


Poslední diskuzní příspěvek

Tahle hra působí tak, že dala autorům strašně moc práce (spousta věcí je pěkně propracovaných) a současně jako nedodělek. Celkem škoda, že skončila na smetišti dějin.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.