Totally Reliable Delivery Service

Totally Reliable Delivery

Totally Reliable Delivery Service je na fyzice založený simulátor zaměstnance doručovací služby. V jejich kůži na vás čeká řada balíčků, které je nutno skrz nástrahy otevřeného města úspěšně doručit až k příjemci. Vaši práci však komplikuje ovládací systém vašich postav, kde stisk každé ruky ovládá separátní tlačítko. Pohyb postav je také podřízený poněkud nepředvídatelné ragdollové fyzice podobné Human: Fall Flat nebo Gang Beasts. To společně s velkým množstvím dopravních prostředků, jako jsou náklaďáky nebo motorové čluny, a různých hraček a předmětů ve městě, jako například požární hydranty, může vést k nepředvídatelným humorným situacím.

Hru lze hrát i v lokálním nebo online multiplayeru až pro čtyři hráče, což chaos během doručování jen prohlubuje. Vzhled svých doručovatelů můžete upravovat různými odemykatelnými módními doplňky.

zkoušeli jsme s kamarády a zatím brutální problémy s lagem... Ač se to tváří, že to hostuje hru na serveru, tak zakladatel hraje v pohodě, ostatním to laguje :( A Epic Launcher je teda na multiplayer dost bolestivej :D