Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Jab (17.03.2020 14:51): myslím že mnoho lidí si pořád rádo kupuje papírový časopis, už pro ten pocit ze čtení, který digitální čtení prostě nenahradí. Publikum asi stále mají když se jim to vyplácí vydávat. Samozřejmě a aktuálnosti oproti webům se nedá diskutovat.
Taky mi pro základní info bohatě stačí DH.
Zatím nikdo se ještě nepokusil uhádnout zadání příštího Hrajte jako.. ! Máte moc práce na H/O, co? :D
@leebigh (17.03.2020 14:17): Čistě stran jejich "sledovanosti". Taky mi přijde ta platforma celkově dnes zastaralá. Na DH se dozvíš více a rychleji. A mnohé komenty jdou kvalitou daleko za časopisový textový průměr.
Btw. V posledním Score je malá zminka o Herní výzvě.
Nemůžu ale zrovna dodat scan, asi až ve čtvrtek
@strejdafido (16.03.2020 21:38): byly menší technické problémy. Ale myslím, že to čekání se fakt vyplatí, protože je megavýživný. Jen abych něco leaknul, tak určitě se koukněte na aktuální slevy na GOGu - některé kousky určitě pujdou do tohohle dílu Hrajte jako... použít.

Ostatně, pojdmě z toho udělat hru. Každý muže napsat až 3 hry a ja odpovím, zda můžou být v následujícím kole Hrajte jako.. použity. Třeba odhalíte nejen zadání ale o i kdo ho vymyslel.
Tak kde je ten prďola, co tady sliboval že bude brzo rozhovor??? V karanténě je nuda, šup sem s tím. :-)
Poprosim adminy o zasah! Pluto me prave psychicky naprosto rozhodil, budu muset vyhledat pomoc psychologa, coz v techto casech bude celkem problem! :D
@Kunick (16.03.2020 14:22): já mohu nabídnout akorát 3 staré hry na CD, to je celá moje sbírka, ještě bych byl schopen každému dobrodinci zaslat 10Kč na účet expresně, ale myslím, že tady mají všichni peněz, že neví co s nima :D