Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Nowhere

2007
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Dvě lidské bytosti, ale stále stejná osoba. Reálný svět, kde se nachází Lucas a paralelní svět, v němž figuruje John. Tahle dvojce je jedním člověkem, jen v jiných světech. Lucasova manželka Emily zemře při zemětřesení a zatím co Lucas se v životě pohne dál a začne randit s dívkou jménem Catherine, John smrt Emily nedokáže přijmout a stále hledá způsob, jak Emily zachránit ve světě plném monster. Spolu s touhle dvojicí však žije v obou světech ještě jedna postava. Sériový vrah říkající si The Woodcutter.

Nowhere je hororová survival adventura inspirovaná tituly jako Silent Hill (1999) nebo mobilním příbuzným Darkest Fear (2005). Hra za Lucase je spíše klidnějšího rázu. Hratelnost tvoří četné rozhovory s NPC nebo různé hádanky. Vše se však mění v momentě, kdy se hráč přesune k Johnovi, který je ve svém bizarním světě obklopen monstry a na řadu přichází násilnější řešení situací za pomocí střelných zbraní. Hráč však zároveň musí často spoléhat na stealth. Po dohrání některých ze dvou konců se odemyká i New Game+ mód, v němž se zvyšuje obtížnost a zbraně mají neomezené množství nábojů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.