Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@Fritol (05.02.2018 18:24): To mě to zajímá naopak velmi, zde na DH je přesně ten počet osob kdy to jde udržet v paměti a většina se zná - to na csfd nebo dk není. A jsem zvědavý kdo bude další, kdo ohlásí důchod (vsázím na stále méně aktivního Walomeho!).
@Drolin (05.02.2018 18:22): Nevím, když jsem tady začínal, tak jsem tu pár takových oznámení zaregistroval. Ale já tu nikdy moc diskuze nesledoval, tak se to hádám stalo víckrát. A co si tak pamatuju z jiných stránek, kde jsem býval aktivní, tak takoví lidi nakonec stejně nikoho nezajímali a za týden si nikdo nevzpomněl že tam vůbec byl. :D
Mě vždycky baví lidi, co tady oznámí, že s DH končí jak kdyby rezignovali na post prezidenta, jak kdyby to snad někoho zajímalo... takové žadonění o pozornost. Asi v osobním životě trpí nějakým komplexem méněcennosti.

Když si udělám účet na nějaké databázi, tak to dělám proto, abych měl přehled o mém hodnocení a (v tomhle případě) o mých hrách. Nikdo nikoho nenutí tu diskutovat a vypisovat komentáře. Proto stejně jako Paul nepochopím, proč si tu někdo udělá účet a nikdy se nevrátí...
@Paul (05.02.2018 16:05): Viem si predstaviť ľudí, čo po prvotnom nadšení nemali už na to čas (poznám pár takých) alebo im dh nahradil iný koníček, prípadne zistili po ohodnotení, že ich vlastne takáto herná stránka nebaví. Nehovoriac o ľuďoch, ktorých vyslovene nebaví písať.

@Paul (05.02.2018 16:05): ka hodnotim, ale sem linej/rep. sem naucenej na us kbd bez dia / prehazovat si klavesnici na cz abych mohl psat komentare/podimnka psani kometaru v diakritice a sehnat obrazek kterej neni na krabici/ a jeste vymyslet do kometaru neco co uz nenapsalo 20 lidi predemnou a nejni to napsany i na krabici, takze to pak okecavam do diskuze :)
Koukám kolik je na DH uživatelů (7713) a pak na top 100 a vidím že mám přesně 400 ohodnocených her a 100 napsaných komentářů. Tak aspoň že ten stý vyšel na tak pěknou hru jako Outcast.

Škoda že tolik lidí co tu má účet už pak nikdy nic nepostla ani neohodnotila. Upřímně moc nechápu dělat si někde účet a pak odejít a nikdy se nevrátit.
@Kwoky (01.02.2018 18:09): Áno, nad týmto sa tiež pozastavujem. V Leveli Dobrovský tiež vyťahuje hry z jeho "mládí" a pritom v neskorších deväťdesiatkách a prvej polovici novej dekády vyšlo toľko hier, o ktorých by stálo za to niečo napísať...
Škoda, že "retro" u her většinou znamená "to nejstarší, co jsme vyhrabali". Rád bych viděl pořady z doby zlaté éry PC, tedy 1996-2005. To jsem hrál asi nejradši.
@Walome (31.01.2018 18:01): kurňa, že bych něco podobného udělal pro simulátory? :) HD Microsoft kameru k PC mám. Mluvit snad umím. Ale kde vzít ten čas...sestříhat to, nahrát, apod. Ale musím uznat, že to mají kluci slušné.