Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Opravdu je nutné aby na DH byla ta nejvíc pochybná reklama, když tu chodí i děti? Jedná se o klasickou reklamu typu "Blahopřejeme..., klikni zde a můžeš vyhrát poukaz do tvého oblíbeného obchodu". Dole v rohu je web vzorekzdarma.com
Je tu na DH niekto, kto navštevuje W.A.R. fórum (www.warforum.cz)? Od rána je stránka nedostupná, blokátor v prehliadači mi hodí celoobrazovkové oznamko o zablokovaní Badware hrozby cynes-gwf.com/, ktorá sa ma následne snaží presmerovať na rôzne stránky väčšinou nákupného/objednákového charakteru, námatkou len vyberiem: siko.cz, bonami.cz, hostelworld.com a pod. Breberky v PC/notebooku nemám, robí mi to totiž aj na mobile. Je to fórum totálne kaput, alebo sa len stalo terčom nejakého kyberútoku/blokovania prístupu presmerovaním na iné stránky?

Prepáčte že to hádžem sem, ale neviem kde inde sa mám na to opýtať, som tam jedným z moderátorov, avšak mimo to dané fórum nemám žiadny iný kontakt na žiadneho ďalšieho moderátora ani admina...je mi jedno kto sa ozve, kľudne aj radový člen.
@jvempire (02.03.2023 11:55): @jvempire (02.03.2023 13:27): Ano, projekty přidávající hodiny nového obsahu, svým způsobem neoficiální datadisky, určitě můžou být přidané a je k tomu explicitně určené označení rozsahu "totální konverze". Pokud si nebudeš jistý, je lepší se nejdřív zeptat, ale od zavedení totálních konverzí se nestalo, že by se někdo pokoušel přidávat nějakou modifikaci, kterou bychom pak zamítli jako nedostatečně obsáhlou.
@jvempire (02.03.2023 13:27): Přidával bych jen věci co nějakým způsobem reálne někde vyšli. U těch reinkarnaci Dooma co byli naposled Bethesda ofiko přidala plno konverzi a přijde mi to jakoby oficiální.
Jinak se mi ta linka co je ještě ok a co ne zda moc zamlžená a nejasná. Teoreticky by pak mohl projít třeba Oscuro Oblivion Overhaul který z TES 4 děla úplně jinou hru.
Osobne bych tyhle věci zmiňoval v profilech základních her v zajímavostech a podobne.
Mne prijde i mimo přidávání povedených konverzi pro Skyrim nebo Gothic. Má to tu profil jen proto ze to je dobre udělané ale třeba TES má těch total konverzi tuny a vlastně by sem šli nacpat všechny když už tady jsou ty nejvíc oblíbené. Což je kravina. Budou se teda přidávat i predelavky TES do jiných enginu na kterých děla desítky lidi? Atd atd.
Taky tu máme plno profilu sloučených her kde jsou zcela evidentně obrovské rozdíly, a jsou to reálne vydané hry za peníze tak mi přijde trochu mimo dělat zvlášť profily pro modifikace.
Ale nemám co do toho kecat, takže at se tu přidává co chce :)
@Naginata (02.03.2023 12:12): @Gordon (02.03.2023 12:25): Ani jedno ale není úplně pravda. Jsou zde přidané mody které vyžadují vlastnictví her a zdaleka nemění všechny assety. Třeba Half-Life: Delta nebo Entropy : Zero. Mel také vyžaduje vlastnictví Portalu.

Právě bych si rád ujasnil ten rámec, co vše musí být splněno pro přidání. Je jasné že balíček pár zbraní nebo vylepšené textury nemají cenu. Ale projekty přidávající hodiny nového obsahu by podle mě mohly být ok.
Mám dotaz ohledně přidávání modifikací. Jsou v pořádku nové kampaně do her, například megawady pro Doom? Myslím samozřejmě větší projekty, ne jednotlivé mapy.
Já myslím, že je to nějaký robot a někdo ho sem vypustil, aby cvičil umělou inteligenci v odpovědích. Jeho strojové otázky a odpovědi tomu nasvědčují. :)
Já jsem tu rád za každou absurdní postavičku co sem přivítá, konečně je v diskuzích živo!
Jeden jamajčan se vyskytuje jako známa figurka z chatu ve streamech games CZ a je známý svýma debilnima otazkama, tipoval bych ze to je on :D
Ja bych ho tu rozhodne nechal, už jen to jaký tu působí chaos me bavi :)
Jsem jednoznačně pro aby mi DH ukazovala tento typ reklamy. Stacilo parkrat v diskuzi zmínit waifu a tak a je to doma :)
https://ibb.co/FsQSNbq

Ne vážně, je to desivy to smirovaní uživatelů na internetu. Tuhle jsem si na mobilu procital Jonesuv komentář na Clock Tower, hru na kterou jsem si roky ani nevzpomel a večer zapnu YouTube na TV a první co mi nabízí jsou dvě videa o Clock Tower, meh, jednou to skončí jak v Terminatorovi :)
@Ringo (20.02.2023 19:50): To mě také snad nepotká :)). Pro mě je to stále koníček číslo jedna, ačkoliv je času už prostě méně. Ale třeba takový 90210, ten s tím rok dva dozadu sekl zcela (i když on ani předtím tolik nehrál), a vlastně i vcelku změnil názor na PC hry jako takové. Ale možná to je jen přechodná fáze.

/koukám, že si ho zrovna v editu zmínil
@Drolin (20.02.2023 19:21): Aha, já už se lekl, že s tím sekl další hráč a tak brzy. Mně poslední dobou napsali dva starší ročníky, jak taky paří staré klasiky:-) A starší myslím opravdu starší, ročník 1946, a chtěl vědět, kde se nachází jedna runa v Ultimě Underworld :-) A ten druhý, co mi nedávno psal, nevím, kolik má, ale taky říkal, že je starší :-) Tak si říkám, super, i mě to tedy nemá důvod přestat bavit ani třeba v 70 letech, pokud se dožiji :-)

Jinak všiml jsem si, že se z tadyma například vytratil 90210, naposledy tu byl dle profilu před rokem a dvěma měsíci.
@Ringo (20.02.2023 18:51): Bohužel, stále ve společnosti panuje názor, že taneční videohry nejsou hry, viz herní elitáři jako Fritol :(

Ale ne, viz můj profil :)). jak jsem psal níže, tento rok jsou v plánu hlavně větší, převážně izometrická, cRPG jako právě Pathfinder a právě hrané Pillars II


@Zoltan (20.02.2023 17:05): Nemohu si pomoci, ale zmínka názvu Galantní prasátko mi vždy vykouzlí úsměv na tváři!
Pluskuji celkem hodně, ale nemám výrazný převis udělených plusek nad obdrženými (celkově, letos moc nehraju, takže tam převis je). Mínus jsem ještě neudělil, proč taky? I když jednou jsem se musel hodně držet.

Edit: Aktuálně obrovský respekt Tainaru a jeho japonské exkluzivity.
vy jste divný, mě by ani nenapadlo dát plusko, když jsem komenář nečet.

Sice plusek moc nedávám, ale když už jo, tak si můžete být jistý, že jsem komentář četl celý, pravděpodobně víckrát a že se mi dokonce líbil, nebo na něm něco zásadního oceňuju.

Občas dokonce přečtu komentář a nedám ani plus ani mínus, což je vlastně asi nejčastější.
Většinou se snažím komentáře aspoň prolétnout, než dám plusko. Někdy když se nudím, tak si jich dokážu přečíst x naráz a pak to zpětně opluskovat :) Mínusy nedávám, ani tam, kde mám třeba i naprosto odlišný názor, cením i snahu za obhájení názoru.

@Fritol (20.02.2023 13:52): Já v Drolina stále věřím! Věřím, že se vrátí v plné síle, začne psát znovu komentáře a přestane skákat u Just Dance a stále dokola koukat na Babe - galantní prasátko!