Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Mne by spis zajimalo, jak vubec ti zkuseni pridavaci ty hry popisuji. Oficialne se zadne popisy kopirovat nemuzou z jinych stranek a pochybuji ze vsechni ty hry prosli. To si vycucali z prstu nebo co? Osobne jsem pridal jen hry co sem prosel.
@Fritol (16.11.2019 10:17): Taky se může stát že se na to vykasle. Jako já kdysi u Eliminage Gothic. Ze pry tam nemam to ci ono, tak jsem to nechal byt. Ale je pravda ze dalsi hru co jsem pridal uz prosla, asi sem se neco naucil, nebo tak neco :)
@ripper (16.11.2019 09:54): Jo tak v tomhle se neshodnem. Já jsem proti přidávání nedokonalých profilů. :)

Každopádně většinou tyhle známé hry pokryjí zkušení přidavači, tohle je spíš výjimka. Zase to ber ale tak, že teď už daný uživatel bude vědět co a jak a příště to bude ok.
Ach jo. Psal jsem to i do ankety - byl bych mnohem radši, kdyby ty hry byly přístupné dříve, než jsou dokonalé, třeba v nějaké "rozpracované/neschválené" verzi. Ale už by je lidi mohli používat. Tohle je opruz :-/ Tak teda čekám... (jako submitnul bych to sám, ale to by byla zase zbytečná duplikace práce).
Co se stalo s tou "Age of Empires II: Definitive Edition", která byla ve schvalovací frontě, a najednou z fronty zmizela, ale v databázi taky není? Já pořád čekám, kdy si ji tady budu moct nakliknout do svého seznamu.
Na DH je spousta her o kterých na internetu není jediná zmínka v češtině. To je super, ne?
@ntz (09.11.2019 15:35): klídek, jsem na databázi víc jak 11 let a hidden achievementy mám dva :-) A jestli je za 1 000 bodů hidden achievement si můžeš velmi snadno ověřit; mají všichni, kdo mají více jak 1 000 bodů splněný ten samý? :-)
z jineho soudku .... za chvili budu mit 1000 bodu :D .. bohuzel jsem byl tedka docela busy, takze jsem nemel vubec cas nic hrat, pres vanoce ale neco chci smahnout, koupil jsem si do zasoby na gogu treba senuu a nebo Lords of the Fallen .. nicmene proc to pisu ..

budu mit 1000 bodu a pevne ocekavam, ze dostanu konecne nejakej hidden achievment :D, pokud ne, tak mi fakt asi hrabne :D, uz striham metr
@Všivák (08.11.2019 13:13): Laskavě se uklidni a smiř se s tím, že informujeme o tom, o čem informovat můžeme (vždycky oznamujeme, když někdo dostane ban, pokud to není XY bloklý mulťák někoho jiného).

A navážím se proto, že se tito naváželi první (a šlo konkrétně jen o jednoho, ale nechtěl jsem být konkrétní).

@Sadako (08.11.2019 13:28): Tak. Děkuji.

@90210 (08.11.2019 13:29): Hele, já to samozřejmě vnímám hodně ze svého subjektivního úhlu pohledu, takže jenom napíšu, že pokud už takhle dopředu něco předjímáš (na základě toho, že nevíš vůbec nic) a ještě se projevuješ otevřeně nepřátelsky (viz to tvé "po tom, jak jste tady uradovali cca posledni rok"), tak vůbec nechápu, jak pak můžeš od druhé strany vůbec požadovat reakci. Tím naši krátkou výměnu končím.
@MCZ (08.11.2019 12:01): Samozrejme ze davam prednost tomuto myslenkovemu proudu po tom, jak jste tady uradovali cca posledni rok, na duvod jsem skutecne zvedav a pokud bude skutecne odduvodneny, tak se ti tady za mou neduveru klidne omluvim, ale uprimne receno jsem trochu skeptik.

@Jab (08.11.2019 12:03): Vyhledavani nechteneho kontaktu, to by podle tebe byl stalking treba telemarketing, ale jinak je to samozrejme vic nez podrobne popsany vsude mozne a pokud ti nekdo parkrat napise do posty nebo na FB, tak to "skutkovou podstatu" fakt nesplnuje.
@Všivák (08.11.2019 13:13): ...a kdyby ho nevyhlásil hned, jak ho udělili, tak se při pozdějším vyhlášení na hlavy adminů nepochybně snesou střely a šípy rozkacené sudby Jakto, že dáváte bany a neříkáte to hned?!?!
@MCZ (08.11.2019 12:01): Já to nechápu. Dramaticky tady vyhlásiš ban bez vysvětlení a pak se ještě navážíš do spekulantů. Jestli ti takhle vadí přirozená zvědavost, tak příště radši nic nevyhlašuj.
@90210 (08.11.2019 11:34): Až budeme moci sdělit víc, tak to napíšeme.

Do té doby se prosím zdržte spekulací, kdo, co, jak a proč anebo taky úvah o tom, jak nám na zdejší komunitě nezáleží. Mimochodem, že někdo dá přednost tomuhle myšlenkovému proudu před "Třeba mají fakt dobrý důvod", to mi hlava opravdu nebere.
@Jab (08.11.2019 11:09): To ale neni definice stalkingu, ta se da samozrejme lehce dohledat, a proto jsem nize psal, ze podobna rozhodnuti je vhodny vysvetlit, pokud tedy dotycnemu zalezi na zdejsi komunite.

Nevim co mas na mysli temi "macho" projevy a pestmi, ja se samozrejme neperu a se spoustou lidi se tady znam osobne, diskuze tady jsou samozrejme taky o zabave a nepopiram, ze jsem tady obcas nekoho trochu pratelsky "pošťouchnul" a spousta lidi je v realu trochu jinych, ostatne jsou to hry a ty jsou zabava, na druhou stranu nemam rad, kdyz uz to zacina byt osobni, k tomu myslim nesklouzavam a obecne nemam rad mazani uzivatelu, notabene na tak malym webu s uzkou komunitou. S nekym muzes nesouhlasit, pripadne nekoho i nemit rad, ale je to i o umeni komunikovat s nekym, kdo ten svet vidi jinak, coz tady byl bohuzel myslim obcas docela problem a vlastne nejen tady, ale na netu obecne.
@90210 (08.11.2019 10:54): Ta definice stalkingu je o vyhledávání nechtěného kontaktu. Což už Coldplaz dělal i přes soukromé zprávy. Tohle by byla jen další instance takového jednání. Ani nemluvě o tom, jak do toho zapojil svou maminku. Což mi připomínalo ten případ, jak kluka stalkovala matka s dcerou. Máš recht, že to nemá smysl takhhle teď řešit, neb více nevíme. Jen upozorňuji, že pokud by Coldplaz opravdu takový osobní kontakt vyhledával, tak to má se "srazem" opravdu kulové společného.

Celkově mi ty tvé macho projevy přijdou poněkud zvláštní. Z osobního setkání jsem neměl pocit, že bys byl nějaký bijec, který si jde každý spor osobně vyřešit pěstmi. Ale třeba jsem slepý nebo mám mizernou paměť.
@Jab (08.11.2019 10:40): Mas na mysli sraz, kterej se tady verejne domlouva v diskuzi a kdokoli na nej muze prijit a kdyz se tady v minulosti podobnym zpusobem domlouvaly srazy v Praze, tak se na nich taky objevovali uzivatele, kteri tady predtim nic nenapsali a nebyli tedy ocekavani? Neni to pravda uplne slusny, ale stalkingem by to asi nazval skutecne malokdo, stejne jako bych kvuli tomu asi nezaloval adminum a nezadal o ban.:D Samozrejme za predpokladu, ze na tom neco bude, coz nevime.;)
Heh, kdyz uz nekdo dostane permaban, tak by bylo vhodny napsat kvuli cemu, aby se zemezilo spekulacim typu "chytl se s nekym na srazu a onen dotycny se posleze adminum vyplakal do posty", samozrejme neverim, ze by to byla podobna blbost, to uz bych spis zabanoval tu druhou zalujici osobu.:D
Coldplaz si asi nese s sebou životem slušnou bagáž. Ať už je příčinou jeho banu cokoliv, tak citelně pochybuji, že pro sebe jinde najde lepší komunitní web, který jej bude také lépe přijímat. Škoda, že tohle nepostřehl.
Zahraju si na detektiva... Dnes vecer byl sraz v Bratilslave, asi tam byl i Tul a dosel i Coldplaz.. No a neco se tam semlelo :D