Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Jumas (17.10.2018 22:19): No teda, nečekal jsem, že to bude tak snadné :-)
Pojedu tam asi za 14 dní o víkendu, tak si vezmu pracovní hadry a zapátrám na půdě (snad nenajdu i Maxmiliána Drápa...) a při troše štěstí tam ta krabice někde bude.
@strejdafido (17.10.2018 21:31): :D To je dobrá cena, ale mně by to nešlo přes jazyk, znám pár lepších týmů než je Třebíč. No aspoň, že starý NHLka nepotřebuju a stačí mi čekat až zas někdy vyjde NHLko na PC, zatim je jen 10 let pauza :)
@Jumas (17.10.2018 09:13): Krabicovku NHL 98 bych měl mít doma u našich na půdě někde, zkusím se po ní kouknout, až je pojedu zase někdy navštívit, možná to stihnu i do Vánoc :-) Pokud tam bude a uznáš, že nad Horáckou Slavii neznáš lepší tým, je tvoje :-)
Já nikdy nebyl sběratel a vyházel jsem strašnou spoustu originálek, dnes si říkám, jestli to není tak trochu na hlavu...
@mvp23 (17.10.2018 13:40): Přizpůsobil jsem to knížkám, které jsou v policích pod hrami a ty mají v převážné většině text na hřbetu odspoda nahoru. Možná to někdy otočím, ale určitě to nebudu dávat podle obalu. Směr textu hezky všude stejně. Nechápu, že to není standart.

Vím, že si mi psal o 98, kterou jsi dal kamarádovi, jestli ale ještě něco najdeš, určitě dej vědět.

@Richmond (17.10.2018 14:10): Však neberu :)
@Jumas (17.10.2018 09:13): Též mě těší a sbírka hodně dobrá! Jen je tam na můj vkus moc těch obalů vzhůru nohama. ;)

Všechny Tebou vypsané NHL jsem měl v originál big boxech, ale už dřív jsem je někde rozdal. :/ Zkusím někdy mrknout, jestli se alespoň ještě jedna někde nenajde.
RomCAT: "za pětikilčo udělám nepřítele spánku" - to je dobrej nápad :D

@Jumas (17.10.2018 00:26): Jééé, tak tohle mi udělalo radost :) že z toho někdo má radost! Já to taky takhle měl vystavené v knihovně a i jsem si to fotil, ale fotku asi smazal.
@Jumas (17.10.2018 00:26): Pěkná sbírka, podobnou si také rád udělám, až budu mít více místa :). No ale big boxů tedy moc není, tam je ještě prostor na nákup nějakých zajímavých.
Když tu byla nedávno řeč o sbírkách na Instagramu, tak se musím pochlubit tou svojí, kterou mám konečně po kupě. Richmond mi teda napíše, že mám vlastně jen sedm her, protože plast se nepočítá, ale to přežiju. Většinu Big Boxů mám díky zdejším uživatelům, konkrétně mvp23, MCZ a Walomemu, takže ještě jednou díky. Ještě se mi jich tam tak deset vejde :)
@RomcaT (16.10.2018 18:30): Když to tak čtu, jsem rád, že jsem u své vize mít pouze jednoho potomka zůstal, zvlášť když vidím, že jsou od sebe dva roky, což je asi největší peklo. :-)
[neexistující příspěvek]: nejde o "ach děti" ale o "ach proč tu někdo brečí nad tím, že by se vyspal jeden den po 2 hodinách". Mě tu nešlo o to jakej já jsem chudák doma s dětmi, ale o to, že prostě nepochopím, jak s tím nepřítelem spánku někdo může mít problém, když je to moje denní realita několik měsíců. O ty děti vlastně ani tak moc nešlo, někdo mohl napsat, že třeba měsíce trpí nespavostí, tak může plnit nepřítele spánku dnes a denně. Nebo případně někdo, kdo má v práci směnu 24 hodin a může u toho být na mobilu nebo pc.

[neexistující příspěvek]: dobrý, už jsem vychladla. To víš z nevyspání je člověk občas víc nasrávací než obvykle ;o) prostě někdy mě štve, že já se sotva zmíním o dětech a už je mi to mláceno o čumák, ale Fingon tu napíše o dětech a nikdo na to ani nereaguje. Ale v pohodě, musim se naučit brát věci s nadhledem a necpat do diskuze věci, které lidi berou jinak než já.

[neexistující příspěvek]: díky, alespoň někdo mě pochopil ;o))
[neexistující příspěvek]: Tak Romča akorát narážela na náročnost splnění achievementu a přihodila k tomu něco z osobního života, což má souvislost s nepřítelem spánku, no... ;)
@sxg (16.10.2018 03:43): Riešil som to aj v správe obsahu a aj bezprostredne potom mi to stale príde ako klasické demo a zatiaľ si ma nepresvedčil o opaku. Taktiež platí, to čo napísal leebigh a nikde som nenašiel ani oficiálnu stránku, kde by som si mohol dohľadať viac informácií. Zatiaľ teda skutočne nemám dôvod meniť názor.
@sxg (16.10.2018 03:43): Já jsem teda letmo googloval a našel jsem jenom odkazy na demo, o placené verzi nikde zmínka není. Ani oficiální stránka nikde není k nalezení.
Jestli máš odkaz na placenou verzi, tak se domluv se schvalujícím, třeba změní názor


hoši vy mě serete....ale jako vážně. Co tu jako fňukáte jak je těžké splnit nepřítele spánku? Já ho plním každý den bez odpočinku a to už půl roku. Bez prdele opravdu je to tak. Kojim každé 3 hodiny! Celý den každý den a z toho to zahrnuje vstát, dojít vedle do pokoje, vzít dítě, dát ke koze která je na řadě, čekat 10-30 minut než se napije, dát zpátky a jít si lehnout a za dalších 2,5 - 3 hod znova. Jak v noci tak přes den. A já jsem velký spáč, který rád spí do oběda...no a smůla že jo. Takže takové fňukání, že to nezvládnete ani jednou jedinkrát? Tak to se styďte chlapci....bych si na to tady mohla udělat živnost ;oD za pětikilčo udělám nepřítele spánku ;o)))
@jazz1 (15.10.2018 18:57): Seychely.

@Garret (15.10.2018 22:51): Však já to tak taky udělal. Jen tím vším chci říct, že přihlašovat se rok na jeden web je podle mě stokrát horší než obětovat den spánku. I když to někomu svěříš, nezaručíš si to, když máš někde telefon i wifinu, ale nemáš evropskou redukci do zásuvky, jsi v prdeli, když šmatleš po horách a jsi rád, že máš vůbec signál, natož nějaký edge, nepřihlásíš se atd. To nejsou výmluvy, ale reálný situace.

@Drolin (15.10.2018 21:49): Takový ambice jsem nikdy neměl :D