Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Memphis (11.09.2015 10:14): Jo to se viditelně zlepšilo, ono to trochu zapadlo kvůli tomu celkovému pomalému načítání webu, ale sám vidíš, jak vás tu bombardujeme dojmy v mnoha diskuzích.

Jinak já jsem happy z toho nového vyhledávání, to je supr. :)
Díky za feedback, vše pečlivě čteme a vezmeme v potaz.

A na jinou notu, co říkáte na rychlost odesílání příspěvků? :-)
Na budúci týždeň chystám menšiu jesennú nádielku steam gifts hier pre členov DH. Budú tam nové hry (napr. najnovší Mortal Kombat), tak ak zatiaľ nemáte registráciu na steam gifts, tak si ju spravte. Cez Memphisa potom doriešim záložitosti aby sa tu ľudia o tom dozvedeli.
Posledni pridane hry - nemohl by se ten box se jmenem hry atp vysonout treba vpravo od coveru misto do nej? Covery jako takove jsou docela male a kdyz si je chci zvetsit, abych videl, co na nich je, prekryje mi prakticky cely cover ten box.
@MartinezZ (11.09.2015 08:21): No to je taky řešení, i když mě se třeba zrovna líbí ta varianta jak mám zobrazený u všeho jen Sledovaný věci a ještě mám zaškrtnuto, že chci zobrazovat jen nepřečtené příspěvky. pak je ta homepage krásně prázdná a přehledná. :) Ale co se děje v nesledovaných hrách bez překliknutí nevidím.

@MartinezZ (11.09.2015 08:32): Máš v tom trochu zmatek. "Moje, Přátela, Oblíbené" je nastavení jen a pouze pro zobrazení "Osobní" To znamená, že si nastavíš co chceš vidět za příspěvky v zobrazení "Osobní" jestli, jen ty sovoje, nebo i příspěvky od Přátel nebo i příspěvky od tvých Oblíbených uživatelů.
Což vlastně vůbec v boxech na HP vyhodit ona tlačítka "Osobní, sleodvané, vše" atd, toho řádku zce zcela zbavit a:
- jednak ušetřit místo na výšku
- druhak pokud zaškrtnu u ozubeného kolečka "Sledované a Osobní ", tak se prostě dle času vypíší dohromady záznamy ze sledovaných her a spřízněných uživatelů, aniž by obé mělo vlastní "chlíveček". Pokud zaškrtnu Vše, tak "Sledované a Osobní" se odškrtne a vypíše se prostě vše,.

Mimochodem, ty sekce jsou "Sledované, Osobní, Vše", ale v boxu mohu navolit "Moje, Přátelé, Oblíbené", takže vlastně není vidno, když něco zatrhnu, co se vlastně zobrazí. Bych čekal, že to názvosloví bude stejné, aby odpovídal výsledek výběru.
@Crash (11.09.2015 08:13): Když jsem klikl vpravo nahoře na "Sledované", tak teprve tehdy jsem zjistil, že je u herní diskuze nový příspěvek, ovšem abych to zjistil ihned po zobrazení hlavní stránky, to ne.

Edit: Aha, vpravo nahoře ne, ale vlevo červeně zbarvené číslo znázorňující počet nových nepřečtených příspěvků tu naštěstí je.
@Crash (11.09.2015 08:13): OK, díky :) Právě mi přišlo, jestli je vlastně "nutné" mít možnost nastavit jeden box 2x, abych sledoval jak Oblíbené tak Osobní a Vše. Pro Vše bych rád třeba viděl, co se přidává i jinam, ale jak se toho přidá víc, ty Oblíbené by rychle zapadly, takže bych chtěl extra sledovat i ty. Takže by pak mohlo jedno čísílko být ve dvou částech, ačkoliv by indikovalo jednu věc (nový příspěvek ve Vše i v Oblíbené a třeba i Osobní).
Jsem zvědav, komu a kdy se podaří získat achievement Samotář. Osobně tipuju, že to bude až v pondělí ráno, protože do tý doby tu vždycky bude někdo zevlovat ;)
@MartinezZ (11.09.2015 07:54): U diskusí to tak je, že pokud máš zobrazeno třeba "Vše" a přibude nový příspěvek do nějaké Sledované tak se u nápisu "Sledované" objeví číslíčko, před chvilkou vyzkoušeno. Předpokládám, že je to teda u Zajímavostí podobné. Jen si nejsem jistý, že se ti číslíčka objevují i u Osobních, měl jsem za to, že nepřečtené příspěvky jsou monitorovány jen u sledovaných, diskusí, zajímavostí, odkazů atd.
Tak mě tak napadá... když si v boxu např. Zajímavosti na HP zatrhnu sledování "Vše", zobrazí se mi čísilko nové zajímavost také u Osobní nebo Sledované? (pominu-li skutečnost, že bych tuhle informaci o nových příspěvcích rád viděl spíše někde v hlavičce, než jen na HP, kterou kvůli tomu musím otevírat).

A taky že požadavek na možnosti přesouvat boxy i horizontálně je hezký, ale teprve teď mě trklo, že levý a pravý sloupec nejsou stejně široké... musela by se rozšířit HP na 2x540px + paddingy, což by bylo už víc jak současných 980px.
//EDIT: A nebo zmenšít na šířku boxy levého panelu...

PS: Bez těch margin-top: 15px; to taky nevypadá blbě, jen to nemá gigantické mezery mezi boxy :)
Inak to preklikávanie sa medzi diskusiami (o hrách, obecné, atd.) je veľmi zlý nápad. Človek to už nemá na očiach. Aj tak je na DH niekedy nepekne mŕtvo a takto bude ešte viac, lebo niekto si to preklikávať tak často nebude a ani nezbadá, že sa niekde diskutuje.
Ještě jedna poznámka na mobilu se mi nezobrazue počet právě přihlášených uživatelů má s tím ještě někdo problem nebo je chyba na mojí straně?
Vám tu mrdá? takže kto bude chcieť pozrieť sa musí prihlásiť a natrieť všetko? W10? Databázu kníh a Vás som mal rád, ale totok? Čo ideme platiť za DLC polička?
Vysvetliť!
PS: To čo tu robíte, ja som nejaký makronerd čo je zvedavý iba na svoje komenty? Som toto odporúčal aj kámošom čo sa nikde neprihlasujú, ale as uím ísť na ten steam? 3:20 ráno a ste ma nasrali, dáte mi aj ban ako drdovy na games.cz?
Nesnáším změny obecně, jsem velký konzervativec a snad jsem ještě nikdy neocenil rapidní změnu. Takže v tomhle ohledu bych si dovolil zkritizovat pouze měřitelnou veličinu, a tou je odezva. Je to hrozně pomalý.

ed: Teď k třetí v noci už je to celkem ok:D

Mně se nová verze jeví v pohodě, jak vizuálně tak i funkčně. Už jsem si zvykl a trochu si pohraji možná s rozložením oken, na tabletu mi nešly přesouvat.
Ale jediné co mě zatím mrzí, je nemožnost hodnocení zajímavostí, videí a odkazů přímo z hlavní stránky. Nebylo by řešení, přidat tlačitko Více, jako je tomu u komentářů ?
Já si taky musel resetovat heslo. Nová verze při přihlášení už neignoruje velká a málá písmena v nicku. Než jsem na to přišel, tak jsem myslel, že jsem byl vymazán.
Nějak mi chybí indikování nových příspěvků přímo u sekce "sledované" (nějaké čísílko by se šiklo, abych to nemusel pořád zbytečně rozklikávat). Rád bych hry totiž sledoval po profilech, současné sledování diskuzí/komentářů na hlavní stránce mi nějak nesedí (byť tedy možnost filtrování oblíbených uživatelů apod. vypadá dost fajn).

Jinak docela dobré, jakmile jsem se po chvíli zorientoval, jako tak markantní rozdíl mi to zase nepřijde a těch pár nových funkcí je docela fajn (třebaže se nejedná o nic velkého).
Ty vole, odešel jsem si zahrát bowling, dal si tři piva a dva panáky a podívejte se co se tady mezitím stalo!
@Errorcode (10.09.2015 23:18): Memphis viedol Diskmag? To je zamlcana historia.
To snad este kojil ked existovali Diskmagy nie? :-D
Som nevedel ze je az tak stary.

Ale Comando teda nepoznam, zazil som diskmagy Pareniste, Slanina, Narsil, Klan, Guru, PC Engine ale o Comando som nikdy nepocul.
mimochodom. Viete ako som sa dostal k DH? Starším isto hovorí niečo pojem 'diskmag' a keďže som vydával jeden diskmag asi 5 rokov, tak tiež mi čosi ten pojem aj stará scéna amatérskej žurnalistiky hovorí. No a keďže diskmag Comando viedol Memphis tak nejak v tejto súvislosti som vtedy tento web objavil (neviem presne ako)..
@M.a.t.t. (10.09.2015 23:08): Mňa skôr zaujíma na základe čoho zrazu po 7 rokoch došiel k DH a ako to náhodne súvisí s updatom. Lebo to je príliš nepravdepodobné aby to bolo len tak.

Ale samozrejme super, Slovákov nie je nikdy dosť :-D.
Pro ty, co se jim zdá vše moc úzké na širokoúhlém monitoru, jděte do Nastavení > Uživatelské preference > Pokročilé > Levý postranní panel > Umístit mimo hlavní obsah.

Není to moc a nefunguje to všude, ale aspoň něco ;-)
Zdravím v diskusii, píšem prvý príspevok, heslo k nicku z roku 2008 som už zabudol, tak som sa registroval po rokoch znova :-D To len tak bokom .-))
To je tu naozaj stále prihlásených toľko ľudí? či to len pomaly odhlasuje už dávno odhlásených? :D