Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pomoc a rady pro nováčky

« Novější Starší »
Měl bych takovou otázku :) Je možný vkládát do profilu obrázky které nemají odkaz na net?
@Fritol (27.11.2018 13:24): co mám dělat když se lidé vlastníci Vietcong neozývají a to jsem jim už psal včera jsou neaktivní takže obchodování není možné když jsou stále a to i dnes offline :D :( ale našel jsem tam draculu a posla smrti 1 :D
ahojte :D :-) včera jsem zapomněl napsat ještě o další hře tak to napíšu dnes.......

Existují hry ve kterých můžete ovlivnit čas cestovat časem zastavovat čas či se napojovat na jiné dimenze ( něco jako Wolfenstein z roku 2009 ten medailon ) a také hry kde hrajete za organismus buňku virus jste v těle nebo stavíte tělo ( organismus ) nebo hry kde můžete ničit města civilizace či planetu ( třeba meteoritem nebo jadernou zbraní )

Hlavně mi teda jde o ty hry s tím časem.
Tak to se zkusím také dopátrat jedné hry.

Hrála jsem to cca před 10 lety.
Byla to celkem jednoduchá hra, kde jste hráli za slepici, která běžela po okruhu a museli jste doběhnout, co nejdál - vydržet co nejdéle. V postupu vám bránili vyskakující boxerky na pérku z cesty, nebo na vás z okna bytů házeli krávy květináče + se vyhýbat různým překážkám. :D
Věděl by někdo? :D
@jazz1 (27.11.2018 14:42):
Ano to jsou :) :-) jinak na abeceda her jsem zadal název té hry ( myslím ten Dungeons ) oni jí tam ani nemají takže bych to hledal marně i do toho důchodu :-D ale všechny ostatní tam měli dokonce i alien horde buď jsem zadal špatně název což si nemyslím protože to bylo okopírované a nebo to tam fakt nemají no. XD :D

AHOJ :-)

Hledám už asi 5 nebo 6 let 2 hry ( nevím jak se jmenují nevím vůbec nic ) pamatuji si z nich jen to že jedna byla myslím něco jako strategie a podobalo se to trochu hře Warcraft 3 pamatuji si že tam byli příšery oboři a v dungeonu byla myslím kostka jakoby z rosolu která útočila tak že nasála do sebe postavu a postupně ho rozkládala až na kostru ( bylo to tam vidět to se mi moc líbilo jak to bylo udělané ) dále si pamatuji že tam byl obr ( měl 2 hlavy myslím ) a mlátil tam do dřevěné brány ( opakovalo se to občas odešel pak přišel a bouchl do té brány nebo hradby ) víc si bohužel nepamatuji navíc jsem hrál jen demo.

Druhá hra je z vesmíru šlo myslím o plošinovku ( plošinovku z profilu ne z ptačí perspektivy ) a ne xenon to nebyl to vím jistě a střílelo se na nějaké kostky kontejnery a nějaká letadla nebo raket,vždy když se zničil objekt tak z něj vypadli lidi kosmonauti byli bílí a drobní když se do nich střelilo nebo narazilo tak se rozpadli na kusy nebo krváceli.

Bohužel si toho víc nepamatuji nevím ani jak se to jmenovalo vím jen to co jsem napsal a u všech her jsem hrál jenom demo ale hodně se mi to líbilo a chtěl bych to najít a samozřejmě zahrát už jsem se ptal na různých diskuzích včetně databáze her i na fb zatím nikdo neporadil vlastně nikdo nevěděl o co jde ale pokud vám to něco říká nebo víte kde bych mohl hledat tak prosím poraďte....no vlastně já to nemůžu hledat když ani nemám podle čeho hledat jediné co ještě vím že to bylo celkem staré ale přesný rok nevím prostě nejde o nové hry či 3 roky staré hry spíš to bude rok okolo 2001 2006 ale nevím přesně no ale napadlo mě že bych to mohl hledat např na abeceda her protože pokud tam najdu hry jako the suffering nebo vivisector či bulánky tak bych tam měl najít i ty hry které hledám je to tak ?? Ale to zabere teda hodně času procházet celým seznamem všech her na té web stránce abeceda her.
Díky oběma, přidání nemám na pořadí dne, ale časem to nahodím, zkouším to dohrát v rámci výzvy a nedaří se. Ale vzpomněl jsem si teď na to :-)

Diskutující (12)