Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
36 let • 49°49′12″ s. š., 17°58′12″ v. d.

Momentálně rozehráno


Profil

Moje ,,herní kariéra" se čítá od data cca. 1993 ( data berte s rezervou), kdy jsem poprvé v obchoďáku viděl toho modrého kouloježka na konzoli SEGA Mega Drive, jak se tam prohání na té obrovské 22'' televizi, a já si říkám, že povolaní popelář nebude nic pro mě, že se budu živit hraním videoher. Ok,takže jak to provedu, moji rodiče neměli zrovna peněz na rozdávání, a ještě budou kupovat nějakou kravinu, ze který ten kluk beztak akorát tak zblbne.

Dobřee, píše se rok cca 1995, a já zjistil, že není jenom mega drive, ale on existuje i nějakej SNES! Na rodiče vytahuju své nejtěžší zbraně ve smyslu, budu už hodný, budu se učit, nebudu odmlouvat...nevěří mi (nedivím se). Dozvídám se, že ji má můj kámoš ze třídy. Co já se ho naotravoval, co já se nazvonil na jejich dům, co my se nahráli hodin na Contra, na Nintendo World Cupu..parádní nostalgie...Mezitím k nám jednou ročně jezdí pout', takže když už mi rodiče, nechtěli koupit konzoli tak jsem je jednou ročně krouhnul o dost pětikorun, abych je vyměnil za žetony. Golden Axe, Double Dragon, Mortal Kombat,...zatlačuji nostalgickou slzu a jdeme dál.

Je cca rok 1998 a dostává se mi do hledáčku Playstation 1. Z řádků výše už asi chápete,že jsem opět pohořel s prosením, ať mi už tu konzoli naši koupí, vždyť už jí mají snad všichni! Mám opět štěstí dostávám se k ní zas přes kámoše, ale bylo to jen lehké ošahání při Metal Gear Solid, čumím jak puk, ještě párkrát jsem tam zaotravoval, ale bohužel po tom se odstěhoval. Opět se k PS1 dostávám přes přítele od ségry. Další zářez si připisuje Fighting Force pro mě v té době nezkutečný zážitek, a Crash Bandicoot připadám si jak Alenka v říši divů. Ale přichází další problém, ségra se s přítelem rozchází.. jako byl to kokot, ale já toho Crashe ještě nedohrál! No nic smiřuju se. Za nějaký čas zvoní zvonek, otevřu a tam stojí další kámoš s PS1 v ruce jestli prej to nechci půjčit, ale že to má taky půjčený, a nebaví ho to (?????) tak jenom na chvíli...Do rukou se mi dostává samotný drtič božských lebek KRATOS. Opět jsem v transu a nechápu co se to na mě z té mojí 35cm velké televize valí.
Naštěstí jsem ho vrátil po celkovém dohrání. Uff.

Doufám, že Vám co to čtete došlo, že jsem konzolista - přesněji plejka, až do hloubky pupíku.

Absolutně nechápu, co jsem v letech 2000 - 2007 dělal, protože playstation 2 šel absolutně mimo mě. Žádný z kámošů ho asi neměl ;) opravdu to nechápu. Šel bych klidně do hypnózy, jestli někdo o někom ví?;) No nic popojedem, už je to nuda já vím, ale vydržte...(teda jestli čekáte nějaké nečekané vyvrcholení, to si raději dejte ,,rychlovku" se svým partnerem nebo partnerkou)

Tak a teď to přichází, je tady sedmá generace konzolí, a s ní příchází PLAYSTATION 3! A já přicházím do obchodu, a kupuju si ho! Po těch letech doprošování, dolézání si ho kupuju! Jak osvobozující pocit! Teda za 11. měsíců byl osvobozující, až jsem ho splatil. Wi-fi, Playstation Network, Blu - ray disk, sice nic z toho nebudu používat, ale kašlu to je to tam a já si ho teď beru domů, mého milááška. No jo, ale v téhle době mi je platný internet asi jako prd v pet láhvi, protože si s ním absolutně nerozumím, já co jsem měl svůj první mobil jako poslední ve třídě a slovo internet jsem neuměl ani napsat. Takže koupit hru v obchodě znamenalo investici dalších cca 1200 kč. Což po mém výpočtu, kolik toho za měsíc utratím, a z kámošema prochlastám, nepřicházelo v úvahu. No nevadí, nějakou dobu si ho každý den pouštím jen tak, čtu dokola příručku a představuju si jak na něm hraju. Samozřejmě tohle nešlo vydržet do nekonečna. Asi 2 týdny po koupi( řekl jsem si, že jeden víkend prostě pařit=chlastat nepudu) jsem šel konečně do obchodu a vybral si první hru Assassin's Creed. Dokážete si představit, jak na to asi čuměl člověk, který hrál naposledy na PS1. Vůbec mi nevadilo, že se tam opakovalo asi 5 úkolů pořád dokola. Byla to prostě paráda. Jako další je na řadě Heavenly Sword luxusní záležitost, trefovat se do hlaviček nepřátel pohybem gamepadu. Další na řadě Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots poznal jsem nového Boha jmenoval se Hideo, následovalo Dead Space, zadkem jsem mohl stříhat jedničku drát, jak jsem se bál. No a pak se stala nemilá věc, v létě jsem myslel, že mi pleják začne lítat po pokoji, začal vydávat divné zvuky, až nešel dohrát Dead Space do konce. Takže reklamace...opraveno, samozřejmě všechny uložené pozice v kačaku. No nic, dohrávám dalších pár her, (všechny si fakt nepamatuju) a hle za nějakou dobu se mašina na likvidování wiijaků, xboxaků a nintenďáků zase porouchala! a samozřejmě po záruce. Zkouším opravu u kámoše, ale marně. R.I.P PS3... A jsme zase na začátku. No nic, během toho času zjišťuju, že na světě nejsou jen videohry, ale i ženy. Ale během toho poznávání žen zjišťuju, že je na pultech PS3 slim, ale kolem 8000,-.Copak kradu? No nic jdeme poznávat ženy dál.
Dobře, už jsem to pochopil, ženám neporozumím ;).( proč bych se měl poradit s přítelkyní o tom, jestli si koupím ps3 slim!!!) ale za to rozumím slevám.. PS3 je za 6000,- jedu pro něho. A jedeme z kopce Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake's Deception, Red Dead Redemption, Batman: Arkham Asylum ....atd. Pak přišla hra her The Last of Us moje Best of. Nic co přišlo před tím a potom jí ještě nepřekonalo. Mám na ni skvělé vzpomínky, a to i díky tomu, že v té době se mi narodil syn. Takže mě čekaly rodičovské povinnosti, ale ještě jsem stačil završit ps3 generaci kouskem Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Díky Hideo, že jsi mezi námi.

....život není jenom hraní, to je jasné, takže přichází svatba, dcerka, rekonstrukce bytečku...(a na ps3 sedal prach...po tomto životním upgradu sem se sám sebe ptal, baví mě ještě hraní...nebo mi tuhle myšlenku nějak vnukla manželka,nevím, každopádně jsem už moc nehrál.)

Nicméně jsem i tak pokukoval po PS4, ,,ale 15.000 za to nedám ani na splátky jsem blázen" říkala moje žena(nevýhoda manželství) Je leto 2017 a PS4 slim je v akci za 6.000 navíc je tam ten The Witcher 3: Wild Hunt v češtině!