Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pomoc a rady pro nováčky

« Novější Starší »
@leebigh (11.11.2018 14:52): Určitě bych to přidal dohromady, nejspíš pod názvem té novější verze. Vývojáře můžeš na profilu uvést oba (Interceptor třeba jako sekundárního), i když to je technicky stejné studio.
Jenom malý dotaz pro VIP ohledně hry hry Rad Rodgers pro mé ujištění na plánované přidání
Vyšla v první verzi jako World One a následně po odkoupení THQ Nordic v upravené verzi Rad Rodgers. s přidáním několika levelů navíc a kosmetickými vylepšeními.
World One se samostatně koupit nedá, jenom jej dostanete zdarma při koupi novější verze.
Vývojáři Interceptor a Slipgate jsou ti samí - jenom transformované jméno.

Já bych přidal hru jako Rad Rodgers s vývojovým pozadím popsaným v zajímavostech.
Nebo přidat přece jen obě ?
Díky za radu.
@Naginata (31.10.2018 22:52):
1. Pokud hra anglický název nemá, tedy nevyšla v anglicky hovořících zemích, uvádí se název originální.
2. Jde-li o dva různé vývojáře se stejným názvem, je nutné je rozlišit, je možné, že za názvem má uvedenu formu, např. Limited, Ltd, Inc. apod. Pak je jde odlišit např. tímto způsobem
Zde např. na DH dva vývojáři s totožným názvem Cyberdyne Systems
3. Pokud správně chápu dotaz, pak ne

Případně PM, nebo schvalující korigují při schvalování
Mám pár dotazů k přidávání her:
1. Když se má prví uvést název a datum hry tak se upřednostňuje vždy ten Anglický nebo jen když je oficiální? Našel sem tu hry kde byl uveden Japonský název a datum ale ty nebyly oficiálně přeloženy.
2. Chtěl jsem tady přidat jednu hru ale už tady existuje vývojář se stejným jménem a nevím jak je rozlíšit.
3. Je tady nějaké omezení jaký typ her se tady může přidávat ohľadně obsahu?
Víte, tak mě napadlo... Podle čeho se určuje preference žánrů? Podle hodnocení nebo dohraných her?
Potřebuji poradit ohledně her Kajko i Kokozs. Do schvalovacího procesu jsem přidal díl z roku 2011 a chtěl jsem přidat i další 3 z roku 2012, jenže jsem zjistil, že je to rozdělení toho dílu z roku 2011 do tří kapitol.
Takže se táži zda se má přidat ten jednotný díl z roku 2011 nebo ty tři z roku 2012. Přesto mi, ale nejde do hlavy, proč to nejdříve vydají v celku a v dalším roce to vydávají jako tři kapitoly. Prostě polskej bordel :)

Zde odkaz pro lepší pochopení situace.
https://www.mobygames.com/game-group/kajko-i-kokosz-licensees
Zdravím, nějak si nevím rady s odkazem komentáře. Mohl bych Vás požádat o radu ?
Děkuji.
@ripper (14.07.2018 12:18): Jj rozumím, a dobře že se ptáš. O tom projektu samozřejmě vím, byl toho plný net. Nejsem si vědom, že bychom ty odkazy na hry v prohlížeči mezi VIP řešili, jestli jo nebo ne, asi by to měl rozštípnou Memphis, jak se k tomu oficiálně stavět.
@Crash (14.07.2018 06:58): Bylo by fajn mít to oficiálně v FAQ. Odkazů na "hru v prohlížeči" je tu dost. Na druhou stranu zrovna Internet Archive je extrémně známý projekt, a pokud si může dovolit mít stovky starých her ke spuštění přes emulaci v prohlížeči (a ještě to s velkou pompou oznamovali a byly o tom články na většině herních serverů), tak je otázka, zda je opravdu problém na to odkazovat. Proto se ptám.
@ripper (13.07.2018 23:14): Obecně se tu odkazy na abandonware netolerují. Předpokládám, že to samé platí i pro odkazy na stránky, kde se tyto hry dají spustit v prohlížeči, principiálně v tom totiž nevidím rozdíl.
Jsou nějaká pravidla pro přidávání odkazů k hrám vedoucí na abandonware servery? A co odkazy na spuštění takových her přímo v prohlížeči (např. na archive.org, ale jsou i další, obskurnější servery)?
Dobrý den, syn si nahrál fortnite a kamarád se u něj přihlásil na svůj herní profil a teď si syn nemůže udělat svůj profil, zkoušela jsem i odinstalovat a znovu nainstalovat hru ale stále se tu přihlašuje na toho kamaráda. poradíte mě kde ten herní profil změnit.
Všiml jsem si, že u zajímavostí je možné kliknout na datum u příspěvku (dole vedle jména). K čemu je to dobré?
Navazující problém: DLC Reign of Giants. Datum vydání na PC je jasné. Ale datum vydání na konzole, když to vyšlo jen jako automatická součást původní hry? Dát stejné jako u konzolových verzí původní hry, nebo nedat žádné (protože to nejde samostatně koupit)?

Když tu nebyly konzole, nebyly tu problémy kurňa.

Diskutující (14)