RapeLay

21.04.2006

Jmenujete se Kimura Masaya a právě jste byl zadržen za sexuální obtěžování. Na(ne)štěstí jste byl poměrně brzy propuštěn a hodláte se pomstít té slečně, kvůli které vám byla nasazena želízka. Vaše pomsta se ovšem nezastaví pouze u té jedné konkrétní slečny, ale rozšíří se i na její starší sestru a matku. Po dokončení pomsty, tedy po skončení příběhové části, se hráči odemkne šest nových herních modů s mnohdy ještě nemravnějším obsahem.

RapeLay je simulátorem znásilňování a právem platí za jednu z nejkontroverznějších her historii. Ostře se proti ní ohradilo hned několik organizací bojujících proti diskriminaci žen a stala se tématem diskuzí v několika parlamentech. Přístupná je samozřejmě pouze dospělým hráčům. Herní doba se pohybuje okolo jedné hodiny.

existuje pokračovanie v lepšej grafike, Play Club. Má to trošku (ale iba trošku) menej zvráteného hlavného maniaka (a menej zdĺhavé, otrasne preložené titulky), ale zato to má editor postáv

Dávám 15% za originalitu :D (sežerte mě, ale alespoň ve Evropě/Americe taková hra snad není ) Žel to je vše. Jinak je hra naprosto příšerná. A nemyslím námětem. Což o to v GTA se taky vydáváte na druhou stranu zákona a i když zrovna neznásilňujete tak vraždíte, kradete a děláte jiný možná i dost horší lumpárny. Ale to zpracování je tak úděsný, že je "hra" prakticky nehratelná.

P.S.: Než mě budete mít za úchyláka, který se plíží ztemnělými parky, tak vězte že jsem si hru stáhnul z 95% ze zvědavosti. A těch 5% je prostě cosi temného ve mě...:D